Truhlářské práce - Beroun

Truhlářské firmy vám vyrobí nábytek na míru, ať už se jedná o nábytek do ložnice, koupelny, kuchyně nebo dětského pokoje. Takový nábytek nejenže je plně účelný, ale navíc je originální, elegantní a vždy uspokojí veškeré vaše požadavky.

Truhlářské práce – Beroun

Truhlářské práce patří k jedněm z nejžádanějších řemeslnických prací vůbec. Své o tom ví i firma, která se může pyšnit velkým množstvím zakázek, jež vedly k absolutní spokojenosti jejích zákazníků. Firma plní přání zákazníků již dvacet let a dokáže zajistit vše od nápadu přes návrh až po výrobu a konečnou montáž. Nabízí kompletní servis v oblasti interiérového nábytku, kam patří kuchyňské linky, kancelářský nábytek, koupelnový program, předsíňové sestavy a ostatní bytové doplňky podle vašich představ. Samozřejmostí pro tuto firmu je zaměření prostor, zpracování grafického 3D návrhu, vytvoření kalkulace a další služby, které zajistí, abyste byli maximálně spokojeni.

Návrh kuchyně - kuchyňské pracovní desky, spotřebiče, dřez

Chcete si nechat vyrobit kuchyňskou linku včetně dalšího kuchyňského nábytku přímo na míru? Nechcete se ale rozhodovat mezi třemi navrženými kuchyněmi, ba naopak chcete zaexperimentovat, podívat se na různé provedení pracovních desek v kontrastu s kuchyňskými dvířky nebo jiným nábytkem? Využijte kuchyňské studio, ve kterém nebudete absolutně spoutaní omezenou nabídkou. Ve studiu si můžete sami navrhnout kuchyňskou linku, která bude přímo pro vás na míru, bez omezení rozměrů jednotlivých elementů. Ve velkém rozsahu jsou nabízeny veškeré povrchové úpravy čelních ploch,** pracovní desky** různých odstínů a různých materiálů a záleží jen na vás, jakým dřezem, baterií nebo elektrospotřebiči kuchyň dokompletujete.

Kuchyně na míru Beroun

Kuchyně na míru jsou vyrobeny s ohledem na Váš vlastní vkus a styl. Přesto by se měla každá kuchyně na míru řídit nějakými pravidly, aby se stalo vaše časté vaření příjemnou záležitostí. Kvalita kuchyně není totiž určena pouze jejím vzhledem, ale především funkčností. Nová kuchyně by měla být po mnoho budoucích let zdrojem radosti a mělo by vám činit potěšení trávit v ní čas. Měli byste tak přistupovat k zařizování kuchyně dosti zodpovědně a nic neuspěchat. Kuchyně neslouží jen jako místnost pro vaření a pro ukládání kastrolů a dalšího nádobí do skříněk, ale je to další obytná místnost, ve které se schází rodina a přátele a kde tráví příjemné chvilky u stolu se šálkem dobré kávy.

Jaký zvolit tvar kuchyně

Naplánujte si kuchyni tak, abyste měli při vaření vše po ruce a nemuseli cestovat po celé místnosti sem a tam. Zaměřte se na vnitřní vybavení skříněk, které vám umožní, aby se do nich vešlo co nejvíce věcí a aby navíc byly tyto věci uvnitř nich pěkně a přehledně uspořádané. Jen to vám zajistí dostatečný komfort, rychlost a jednoduchost práce v kuchyni. Tvar kuchyně si nejlépe navrhnete v kuchyňském studiu, kde se bude vycházet z rozměrů místnosti, které máte k dispozici a z vašich potřeb. Moderními tvary bývají kuchyně ve tvaru písmene U nebo L. Někdy vám nezbude nic jiného, než mít kuchyňskou linku pouze podél jedné zdi, tedy ve tvaru písmene I, ale i takovou kuchyni je možné přizpůsobit vašim potřebám. I výběr materiálu hraje důležitou roli. Pro korpusy jednotlivých skříněk bývají často používány laminové desky, které jsou velmi praktické, co se údržby týče.

Výroba kancelářského nábytku Beroun

Kancelářský nábytek je stejně důležitý jako nábytek v domácnosti. Vždyť lidé tráví v kanceláři podstatnou část dne a ke své práci nutně potřebují pohodlné židle, křesla, stoly a další kancelářský nábytek, kam ukládají své věci. Truhlářské firmy zhotoví kancelářský nebo školní nábytek přesně na míru dle vašich požadavků. Není pro ně žádný problém vytvořit nábytek pro kanceláře, konferenční a jednací místnosti, hotely a restaurace. Vzhledem k tomu, že člověk v zaměstnání tráví hodně času, zpravidla minimálně 8 hodin, je nutné, aby byl takový nábytek pohodlný a kvalitní. Toho si jsou moc dobře vědomi odborníci, kteří kladou vysoké požadavky na kvalitu provedení, také na celkový design a tyto nábytky jsou přitom schopni vyrobit a prodat za přijatelné ceny, nábytek dopravit na místo a zdarma zmontovat.

Koupelnový nábytek na míru Berounsko

Samozřejmou součástí koupelny je i** koupelnový nábytek.** Pokud jste zrovna zrekonstruovali koupelnu nebo jste provedli rekonstrukci bytového jádra, nabízí se možnost nechat si vyrobit nábytek do koupelny na míru, aby byla skutečně koupelna komplet nová a vyhovovala vašim požadavkům nejen dispozičním řešení, ale také vybavením. Možná si řeknete, že do koupelny se moc nábytku nevejde, a proto těch pár kousků je nejjednodušší pořídit v klasickém obchodě s nábytkem. Truhláři jsou však schopni vyrobit krásné koupelnové sety, které vytvoří z vaší koupelny jednotné místo, kde každý kousek nábytku bude ladit. Můžete žádat stojaté skříně, skříňku pod umývadlo, koš na prádlo, poličku nad vanu, ale také vestavěnou skříni, závěsnou skříňku na zeď.

Nábytek, který truhláři vyrábí, je vždy z kvalitního materiálu a je speciálně upraven pro použití ve vlhkém prostředí. Samozřejmě je takový nábytek opatřen i tichým a bezpečným dovíráním dvířek, na vaše přání bude opatřen automatickým dovíráním zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED diodami. Skříňky můžou být jak závěsné, tak i s nožičkami. Fantazii se zkrátka meze nekladou. Nebojte se, že by nábytek v koupelně zbytečně zabíral místo. Skříňka pod umývadlem vám naopak místo uvolní. Nebo vhodně řešena sloupová skříň s košem na prádlo také zabere minimum prostoru.

Dětský pokoj na míru, truhlářství v Berouně

Přemýšlíte nad realizací dětského pokojíčku? Nevíte, jaký nábytek zvolit, jak jej barevně sladit a jaký materiál vybrat, aby se v něm vaše děti cítily co nejlépe a rády v pokojíčku trávili svůj volný čas? Obraťte se na truhlářskou firmu, která vám nabídne nejen různé kombinace barev, ale také materiál, aby byl nábytek kvalitní, aby byla postel vyrobená na míru potřebám vašeho dítka, stejně tak i pracovní stůl a židle a truhlářská firma vám navrhne několik dispozičních řešení dětského pokojíčku. Sami dobře víte, že dětský pokoj je potřeba uspořádat tak, aby v něm bylo co nejvíce plochy na hraní a nábytek v něm zbytečně nepřekážel. Přesto se do dětského pokojíčku vejde dosti potřebného nábytku v podobě např. vestavěných skříní a dalších možných kombinací, které nebudou překážet a navíc budou plnit jak funkční, tak i estetickou úlohu. Dětský nábytek se vždy přizpůsobuje věku dítěte. U výroby nábytku na míru oceníte profesionální přístup, široký výběr materiálů, barev a doplňků, zpracování grafického návrhu, montáž nábytku přímo u vás doma a příjemné ceny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17571 (novesluzby.cz#23723)


Přidat komentář