Truhlářské a stolařské práce - Frýdek Místek

Pokud stavíte nebo rekonstruujete dům či byt, určitě tak investujete do svého bydlení nemalé peníze. Jistě tedy stojí za zvážení, zda do takového prostoru umístit levný a nekvalitní nábytek, či nábytek poctivě vyrobený na míru stolařem nebo truhlářem.

Truhlářské a stolařské práce, truhlářská firma Frýdek Místek

Na trhu je dnes celá řada velkých obchodních center s nábytkem, kde lze bezesporu zakoupit levný a do jisté míry i hezký nábytek. Jestliže však máte o svém interiéru určité představy a chcete ho mít stylově zařízený, určitě není nic lepšího, než si nechat zhotovit nábytek přesně na míru. Pokud jste se rozhodli pro nábytek na míru, je důležité zvolit si kvalitní stolařskou a truhlářskou firmu, která má profesionální přístup a disponuje odbornými znalostmi. Šikovný stolař a truhlář Frýdek Místek je tak schopen přesně dle Vašich požadavků vyrobit například kuchyňskou linku, nábytek do obývacího pokoje, ložnici, interiérové i vchodové dveře, okna a mnoho dalšího. Kvalitně zpracovaný nábytek na míru nebo originální dveře se stanou dominanty Vašeho domu či bytu, které určitě ocení každá návštěva.

Truhlářské a stolařské práce – Frýdek Místek

Aby byl nábytek na míru co nejkvalitnější, plně funkční a přesně odpovídal Vašim představám, je nezbytné zvolit firmu, která je vysoce odborná, má profesionální přístup k zákazníkovi a v neposlední řadě disponuje potřebnými přístroji a nářadím. Jedině od takové firmy si můžete být jisti, že Vámi vysněný nábytek bude nejen dobře vypadat, ale že bude sloužit po mnoho let. Firma je tak schopná dle představ klienta zhotovit jakýkoliv nábytek na míru, který bude přesně zapadat do daného interiéru. Jedná se například o kuchyňské linky, obývací stěny, koupelnový nábytek, skříně, police, vestavěné skříně a mnoho dalšího.

Výroba nábytku na míru Frýdek Místek

Mezi největší výhody nábytku na míru patří zejména to, že využije prostor tím nejefektivnějším způsobem, čímž můžete získat více místa. Pracovníci profesionální stolařské a truhlářské firmy přijedou k Vám domů, kde si vše pečlivě zaměří a jakmile je věc hotová, dovezou ji na místo a odborně nainstalují. Takový nábytek Vám dokáže využít i různá slepá místa, kam by se klasický nábytek nevešel. Mezi taková atypická místa patří různé rohy, zákoutí, podkrovní prostory, apod. Atypickou výrobu tak ocení zejména majitelé malometrážních či nestandardně řešených bytů a prostorů, protože se 100% přizpůsobuje danému interiéru a individuálnímu přání zákazníka.

Většina nábytku vyrobeného na zakázku má i vyšší kvalitu, než nábytek vyráběný sériově. Cena za takový nábytek je samozřejmě o něco vyšší, než nabízejí obchodní řetězce. Pokud však navštívíte prodejnu s nábytkem, který je vyroben z kvalitního materiálu a má vyšší užitnou hodnotu, zjistíte, že jeho cena se příliš neliší od podobného nábytku vyrobeného na míru. Zkušení řemeslníci jsou také schopní poradit zákazníkům s výběrem té nejlepší varianty, ať již se bude jednat o nábytek do moderního interiérunebo o klasický či rustikální nábytek.

Produkty stolařů a truhlářů Frýdek Místek

Jak je zde již zmíněno, mezi nejčastěji prováděné práce stolařské a truhlářské firmy patří především nábytek na míru. Může se jednat o celkové zařízení interiérů prováděné ve spolupráci s designéry a architekty. Jsou to zejména kuchyňské linky, skříně, skříňky, postele, vybavení kanceláří, vestavěné skříně, stoly, ale také dřevěné dveře, okna, schody. Své uplatnění takové firmy naleznou i mimo vnitřní prostory, kdy jsou schopné vyrobit zahradní nábytek, lavičky nebo zahradní pergoly.

Kuchyňské linky na míru Frýdek Místek

Kuchyň patří mezi místa, kde se často schází celá rodina a kde se tráví spousta času, proto by se jejímu výběru měla věnovat zvláštní pozornost. Velice důležitá je nejen její praktická stránka, ale také estetická stránka. Pokud pro její zhotovení oslovíte dobrou stolařskou firmu, určitě uděláte dobře. Stolař je schopný navrhnout kuchyň na míru, aby se bezezbytku využil daný prostor a aby kuchyň splňovala ty nejnáročnější požadavky na vzhled a ergonomii. Profesionální firma také provede montáž takové linky. Kuchyně je možné vyrobit z rozličného materiálu jako je masivní dřevo, lamino, dýha, s jehož výběrem Vám dobrá firma také ráda poradí.

Frýdek Místek vestavěné skříně na míru

Moderní vestavěné skříně vyrobené na míru, jsou v dnešní době velice moderní a oblíbené, zejména pro to, že se přizpůsobí přesně stanovenému prostoru a že poskytnou dostatek úložného místa. Dveře takové skříně, které jsou často posuvné, mohou být velice zajímavým designovým doplňkem Vašeho bytu, či domu.

Dveře mohou být opatřeny například zrcadly, což je vhodné zejména v předsíni či v ložnici. Stolařská firma přijede k Vám domů, kde přesně zaměří rozměry skříně a po zhotovení ji nainstaluje a zapraví její okolí tak, aby výsledek byl dokonalý.

Schodiště a podlahy Frýdek Místek

Stolařské a truhlářské firmy však nabízejí mnohem více, než jen výrobu nábytku na zakázku. Taková firma je schopná zhotovit například do Vašeho domu dřevěné schodiště, které bude dominovat celému interiéru. Takové schodiště může být jak celé dřevěné, tak se může jednat jen o dřevěné nášlapy nebo obložení položené na betonovém podkladu. Stejně tak i masivní dřevěné podlahy, zpracované profesionální firmou, vykouzlí ve Vašem domě dokonalou atmosféru. Mimo úžasného designu, dřevěné schodiště nebo podlahy slouží svému majiteli desítky let. Vzhled dřeva může být přírodní, opatřený jen lakem či olejem, nebo namořený do určitého odstínu.

Jak je již výše zmíněno, výčet prací, které profesionální stolařské a truhlářské firmy poskytují je mnohem větší. Jedná se například o masivní vstupní dveře, které mohou být opatřené bezpečnostním zámkem, samozřejmostí je i tepelná a zvuková izolace. I interiérové dveře, které jsou dělány dle Vašeho požadavku, dokáží společně s nábytkem a podlahou, dokonale sladit celkovou koncepci interiéru. Stolař by měl na základě Vašich představ provést předběžnou kalkulaci, případně vytvořit na počítači grafický návrh, který s Vámi zkonzultuje, záleží samozřejmě, o co se bude jednat. Něco jiného je nechat si vyrobit na míru poličku do komory a něco jiného kuchyňskou linku nebo schodiště. Jestliže tedy toužíte po opravdu krásném, účelném nábytku, který bude mít dlouhou životnost, neváhejte a kontaktujte zkušeného stolaře či truhláře. I když na počátku zaplatíte o něco víc, než v obchodních centrech, bude nábytek v konečném důsledku levnější, protože vydrží o mnoho déle.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17295 (novesluzby.cz#23293)


Přidat komentář