Světelná reklama Příbram

Polykarbonátové desky a plexisklo jsou oblíbené a často používané materiály, které naleznou uplatnění v celé řadě případů, např. jako světelná reklama. V nabídce je také reklama neonová, světelné girlandy, firemní štíty apod.

Polykarbonát nebo plexisklo je oblíbený materiál, z kterého lze za výhodnou cenu vytvořit mnoho zajímavých a užitečných výrobků. Tyto materiály jsou určeny pro interiéry i exteriéry. Vyrábějí se z nich výplně dveří, světlopropustné dělící příčky, tepelně izolační přisklení oken, výplně zábradlí nebo světelná i nesvětelná reklama. V nabídce je také řada příslušenství jako polykarbonátové spojovací a ukončovací lišty, hliníkové lišty a pásky atd.

 

Světelná reklama, výroba Příbram, Praha

Reklama ve formě světelných panelů je často žádaná, je velice oblíbená a jedná se o nejběžnější způsob reklamy. Světelné panely mohou být jednostranné nebo oboustranné (světelné výstrče a praporce) a jako materiál je použit obvykle plastový nebo hliníkový profil. Může se jednat o světelnou nebo nesvětelnou reklamu a jako výplň se používá plexi nebo polykarbonát. Grafika bývá zhotovena z translucentních folií, digitálním tiskem nebo  sítotiskem. Mnohem zajímavější jsou neonové nápisy a loga, kdy si můžete nechat vyrobit jednotlivá písmena, loga prosvětlená nebo podsvětlená. Jako zdroj světla se používají neonové trubice a jako nový prvek LED diody, které mají větší životnost a nejsou náchylné na změnu teploty a povětrnostních podmínek.

Polykarbonátové desky, nařezání na míru Příbram

Polykarbonátové desky jsou oblíbeným prosklívacím materiálem nejen v použití světelné reklamy. Polykarbonátové desky totiž mají vynikající tepelně izolačními vlastnostmi a proto se používají také jako výplně dveří, světlopropustné dělící příčky nebo jako tepelně izolační přisklení oken. Desky jsou vybaveny povrchovou ochranou proti UV záření a z tohoto důvodu jsou vynikajícím materiálem pro použití v exteriéru i interiéru. Polykarbonátové desky lze zakoupit v několika rozměrových řadách a barvách. Standardní rozměr desky je obvykle 2100 x 6000 mm nebo 2100 x 7000 mm, ale lze je zakoupit i v jiných rozměrech, kdy vám firma nařeže polykarbonátové desky na míru, přesně podle vašich požadavků. Na výběr je také množství barev, kdy se jedná obvykle o barvy čirá, opál nebo kouřové zabarvení.

Polykarbonát - skleníky, zimní zahrady, verandy, reklamní tabule

Polykarbonát má velice široké použití. Vyrábějí se z něj například rovné nebo obloukové přístřešky nad zastávky MHD, skleníky, zimní zahrady, verandy, zastřešení bazénů, zasklení světlíků, příčky v interiérech nebo reklamní tabule. Výhodou tohoto materiálu je výborná UV ochrana, zabezpečující vysokou odolnost povětrnostním vlivům a UV záření a dlouhá životnost. Záruka výrobce je totiž až 10 let. Polykarbonát má také vynikající mechanické a fyzikální vlastnosti v v širokém teplotním rozmezí velkou odolnost proti nárazům - asi 200 x vyšší než u skla, takže pokud si necháte z polykarbonátu vyrobit reklamu, můžete si být jisti, že vám ji hned tak nikdo nerozbije. Proto se také polykarbonát často používá pro výrobu světelné reklamy – tento materiál má výtečnou propustnost světla, jednoduchou opracovatelnost a je velice těžce hořlavý.

Plexisklo - polymethylmetakrylát, prodej Příbram

Polymethylmetakrylát je pro většinu z nás znám jako plexisklo. Můžete si jej zakoupit buď v celých deskách (zpravidla 2,05 x 3,05 m) nebo si jej nechat nařezat na přesný rozměr bez nutnosti odebrat zbytek. Plexisklo lze dále zpracovávat ohýbáním, leštěním hran, frézováním, lepením a proto si z něj můžete nechat vyrobit v podstatě jakýkoliv výrobek. Standardně si můžete koupit extrudované plexi čiré a kouřové a to v tloušťkách od 2 mm do 25 mm. Ostatní typy plexiskla jako lité, strukturové nebo barevné jsou na objednávku.

Plexisklo - zastřešení světlíků, příčky, zasklení dveří

Z plexiskla se realizuje například zastřešení světlíků, příčky, zasklení dveří, desky na stůl, zastřešení, skříně a kryty na stroje nebo kryty světel. Co se týče reklamy, z plexiskla se často vyrábějí různé světelné nápisy, světelná reklama, reklamní předměty, displeje, reklamní panely apod. Podobně jako polykarbonát, tak i plexisklo má výborné optické vlastnosti (propustnost světla 92 % v čirém provedení čirém. Je také dlouhodobě odolné povětrnostním vlivům a lze jej použít pro přímý styk s potravinami. Plexisklo je snadno recyklovatelné a vyniká snadnou opracovatelností na konvenčních strojích.

Světelné girlandy a řetězy Příbram, Praha

Pokud hledáte nejpoužívanější a nejjednodušší prvky světelné výzdoby exteriérů a interiérů, pak se zaměřte na světelné girlandy a řetězy. Jejich hlavní výhodou je snadná manipulovatelnost a velice nízká spotřeba elektrické energie. Světelné řetězy můžete zakoupit se žárovkami v různých barvách a obvykle se jedná o barvy bílá, červená, zelená nebo modrá. Vyrábějí se v klasickém interiérovém provedení nebo také v provedení pro exteriéry, kdy jsou navíc vybaveny gumovým kabelem a mají vyšší třídu ochrany (IP44). Světelné řetězy jsou žárovky s proudovým můstkem, to znamení, že vypadne jen jedna a ostatní svítí dál. Světelné řetězy mají dvojitou izolaci kabelu. Světelné řetězy jsou složené z jednotlivých segmentů a v případě, že se kabel roztrhne (například vliv větru), stačí vyměnit pouze jeden segment.

Reklamní světelné tabule a nápisy Příbram

Reklamní tabule a reklamní nápisy jsou velice poutavé a v posledním období se světelné kabely využívají i v provedení pro osvětlení na reklamních tabulích. Vítanou předností světelného kabelu je velice široká paleta barev, nízké ceny a možnost výběru z různých blikajících režimů. Další výhodou je jejich naprosto bezproblémová možnost ohýbání, takže lze vytvořit v podstatě jakýkoliv tvar. Pokud máte například kavárnu, můžete si nechat vyrobit tvar hrnečku kávy apod. Tyto kabely se mohou používat jak v exteriéru, tak v interiéru.

Vánoční nápisy, světelné dekorace Příbramsko

Současná vánoční výzdoba už není tak nudná jako dříve, neboť moderní technologie nabízejí netušené možnosti. Můžete si přát světelné dekory a nápisy, které jsou vyrobeny ze světelných kabelů – možná je budete spíše znát pod názvem světelný had. Tyto světelné prvky jsou velmi dobře tvarovatelné a vyrábějí se v široké barevné škále. Uvnitř světelných kabelů jsou zataveny miniaturní žárovky, přičemž jejich zapojení, uspořádání nebo vzdálenosti mezi sebou závisí na konkrétním typu světelného kabelu a vy tak máte možnost si vybrat, jaký způsob provedení vám bude nejvíce vyhovovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17695 (novesluzby.cz#23920)


Přidat komentář