Světelná reklama a polepy výloh/aut Ostrava

Pokud se chcete zviditelnit, můžete se obrátit na agenturu, která zajišťuje návrhy a výrobu reklamních polepů firemních vozidel, výloh, poutačů, billboardů nebo orientačních systémů.

Bez reklamy se dnes neobejdete a pokud chcete uspět a chcete aby vaše firma dobře prosperovala, je potřeba jí zajistit účinnou reklamu. Jednou z možností, kde vás lidé najdou, jsou pak různé vnitřní i venkovní prostory a plochy, které každý den míjí tisíce lidí.


Jak reklama funguje?

Reklama nás v v dnešní době obklopuje na každém kroku ať chceme nebo ne, to jste jistě sami postřehli. A možná si říkáte, že už jí je tolik, že ji pomalu ani nevnímáte, ale není to tak docela pravda. I když si možná myslíte, že vás reklama neovlivní, opak je pravdou. Možná se nevědomky díváte na různé billboardy u silnic nebo si jen ze zvědavosti prohlížíte reklamní plakáty a i když o tom ani nevíte, vizuálně se vám může něco vrýt do paměti. Možná že se necítíte být reklamou osloveni přímo, ale důvtipná reklama nemusí být vždy zcela přímočará a můžete ji vnímat i skrze nevinně vypadající reklamní materiál. Hlavní cíl reklamy je tedy dostat do podvědomí veřejnosti nabízený produkt nebo službu a takových způsobů je velmi mnoho. Pokud je reklama nenásilná, často se o ni hovoří jako o podprahové reklamě.

Reklamní agentura Ostrava, služby reklamní agentury

Reklamní pracovník se nejprve seznámí s vaším požadavkem na produkt, který chcete představit či zviditelnit, což může být výrobek nebo také služba. Cílem reklamy je najít potenciálního zákazníka, tedy cílovou skupinu. Musíte totiž nejprve vědět, komu vlastně chcete své produkty či služby prodávat a podle toho bude také reklama umístěna. Pokud chcete nabízet například lék či prostředek na nemocné klouby, tak se jedná spíše o starší lidi a není patřičné dávat tuto reklamu na pohybující se auta, kdy senior těžko obsah takovéto reklamy přečte. Proto je třeba zvolit správná reklamní média, kterými se výrobek dostane efektivně k vašim potenciálním zákazníkům. Vhodné je rovněž správné načasování. A opět - nechat si vytvořit reklamní kampaň na zmrzlinu v zimě je skoro zbytečné, protože zákazníci tuto reklamu do léta prostě zapomenou. Jako prostředky k zviditelnění firmy se využívá různých médií a my se představíme zejména ty grafické.

Výroba billboardů Ostravsko

Pokud přemýšlíte o tom, jak dát o sobě vědět opravdu účinně, jak prezentovat sebe a své služby a jak oslovit nové zákazníky, pak vám může reklamní agentura vyrobit billboard. Je to reklamní plocha, kterou lidé skutečně nepřehlédnou. Ze zkušeností lze říci, že nelze spoléhat pouze na letáky nebo na inzerci v regionálním tisku, která tak často končí v koši. Velkoplošná venkovní neboli outdoorová reklama ale není vhodná pouze pro velké a bohaté společnosti. Můžete si vybrat reklamní plochy na frekventovaných místech, které jsou cenově dostupné i malým firmám. Obraťte se na reklamní agenturu a buďte lidem na očích. Reklamní agentura vám nabídne databázi, která obsahuje širokou nabídku reklamních ploch. Všeobecně billboard se účtuje podle počtu měsíců. Když si vezmete, že třeba po dálnici zhlédne váš nový výrobek nebo službu, které se dostávají na trh, několik tisíc lidí, tak stačí i krátký časový úsek. Pokud se ale jedná například o politickou stranu, která musí doslova masírovat své voliče, zde se datuje zveřejnění alespoň na dobu čtvrt roku.

Samolepicí řezaná grafika a polepy Ostrava

Pro samolepicí reklamu se používají válcované nebo lité folie v mnoha barevných odstínech. Vybírat můžete z ekonomických folií, které jsou určeny na krátkodobé použití nebo použít velmi kvalitní dlouhodobé folie. Reklamními foliemi lze polepit v podstatě jakékoli reklamní nosiče v exteriéru i interiéru.

Jaké existují druhy folií na reklamu?

Reklamní agentura používá různé druhy fólií, které se dělí podle jejich využití. Podívejme se na některé z nich. Například pro světelné reklamní boxy se používají translucenční folie, pro transparenty nebo plachty se používá bannerová litá folie a například tabulová folie se používá pro popis křídou. Existují také různé speciální folie, které mají efekt pískovaného skla nebo si můžete přát reflexní folie. Tento typ folie se nasvícením rozzáří a používá se velmi často také na dopravní značky, ale samozřejmě také na reklamní plochy u silnic nebo na auta. Na automobily se používají také magnetické folie, což jsou podkladová folie na železné povrchy, které umožňují snadnou montáž a demontáž. Řezaná grafika se nejčastěji používá na reklamní polepy výloh, vývěsní štíty, reklamní cedule, reklamní polepy firemních aut, stojany, výstavní stánky, firemní štíty a mnohá další.

Světelná reklama, světelné reklamní cedule Ostrava

Světelná reklama je již zdálky snadno rozpoznatelná a reklamní agentura vám v této oblasti může nabídnou světelné reklamní cedule, štíty nebo boxy. Tyto výrobky lze realizovat z typizovaných stavebnicových boxů a tyto konstrukce je možno umístit na stěně nebo mohou být oboustranně viditelné, kdy dojde k umístění kolmo k budově, například nad chodník. Tato konstrukce je opatřena řezanou translucenční folií nebo speciálním digitálním tiskem u UV laminem, které propouští světlo. Na objednávku je možné nechat vyrobit na míru tvarované konstrukce např. ve tvaru písmen nebo firemního loga. Reklamní agentura pro vás vyrobí světelnou reklamu přesně podle vašich přání a požadavků. Můžete si přát například neonové nápisy, světelné panely, poutače apod.

Neonová reklama Ostrava, neonové logo, nápis

Zajímavou možností vaší firemní prezentace je neonové logo či nápis. Neony se vyrábějí v několika barvách a pokud si takový nápis objednáte, součástí dodávky jsou nejen neonové trubice, ale veškeré konektory, propojovací kabely, trafo a úchytky.

Orientační systémy objektů, instalace Ostrava

Informační orientační systémy a orientační systémy objektů se používají v rozsáhlých prostorách budov pro snazší orientaci návštěvníků. Reklamní agentura vám v tomto případě dokáže nabídnout kompletní orientační systémy budov i celých objektů, kdy lze použít tabulky mnoha forem a materiálů. Orientační systémy lze kdykoliv snadno aktualizovat případně rozšiřovat podle představy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17633 (novesluzby.cz#23832)


Diskuze a zkušenosti

Petr | 08.09.2016 09:18
Nedá se dovolat pouze jedno číslo které nikdo nebere nevím co si o tom myslet

Ivan Holub Hotel Hukvaldy,ivanholub45@se | 21.09.2017 16:02
chci zhotovit světelnou reklamu


Přidat komentář