Světelná reklama a polepy výloh/aut Jablonec nad Nisou

Pokud chcete zvýšit úspěch firmy, bez reklamy se neobejdete, a to v jakékoli formě. Můžete využít světelnou reklamu, polepy automobilů, reklamní tiskoviny nebo si nechat vyrobit orientační systémy.

Hlavní cíl reklamy je především dostat do podvědomí veřejnosti nabízený produkt nebo službu a tím zvýšit zájem potencionálních zákazníků. Možných nástrojů je opravdu mnoho a řadí se sem i někdy poněkud netradiční, ale velmi účinné metody, jako jsou nepřehlédnutelné polepy automobilů. Existují také metody, které ani nevnímáme jako reklamní plochu a proto se také často hovoří o podprahové reklamě. Reklamou ale mohou být také vizitky nebo loga, zkrátka firemní tiskoviny.

Světelná reklama a polepy výloh a aut - Jablonec nad Nisou

Přemýšlíte jak využít automobil jako reklamní plochu? Hledáte firmu, která zajišťuje světelnou reklamu? Pak Vám rádi doporučíme reklamní agenturu Roman Kadleček - AMADEUS AGENCY - Jablonec nad Nisou. Tato reklamní agentura Vám nabízí komplexní služby na poli reklamního průmyslu se specializací na světelnou reklamu a informační systémy budov. Mezi nabízené služby patří světelná reklama klasická, neonová, LED, moderní i klasické orientační systémy budov včetně informačních rozcestníků a totemů, polepy automobilů a výloh (signmaking), reklamní tiskoviny (vizitky, katalogy.), tiskoviny, fotografie digitální i klasická velkoformátová a mnoho dalších služeb. Pokud hledáte výhodné řešení v oblasti reklamy a reklamních služeb, navštivte webové stránky: http://www.amadeusagency.cz/ nebo použijte kontakt: Roman Kadleček - AMADEUS AGENCY, Máchova 3891/37, 466 01 Jablonec nad Nisou, telefon: +420 483 712 812, e-mail: info@amadeusagency.cz

Co je podlinková reklama?

Někdy se můžeme setkat s označením Below The Line Advertising neboli BTL. Tento výraz je určený pro označení reklamní metody, které jsou určené pro místo prodeje. Jedná se zejména o letáky, reklamní stojany, vývěsky, propagační materiály, výzdoby výloh, promo akce apod. Jejich cílem je určitá zpětná vazba přímo na místě, kdy potencionální zákazník pouze nepřijímá informace, ale také se může na cokoli zeptat. Dalším typem je nadlinková reklama, která ale obsahuje složitější propagační cesty. Touto reklamní plochou mohou být i osvícená místa, která třeba vídáte v podobě sloupů. Nabízí se i menší plochy, což jsou místa na osvětlení ulic, zastávkách městské hromadné dopravy, místa v dopravních prostředcích apod. Zde se využívá tradičních míst, ale nacházejí se stále nové cesty. Tím se dostáváme i ke schodištím, reklamním tabulím u eskalátorů apod. Využití je opravdu hodně a zkušená reklamní agentura vám dokáže nabídnout řadu možností.

Světelná reklama Jablonec nad Nisou, světelné panely

Světelná reklama slouží k označení a zvýraznění vaší firmy. Jejím cílem je to, aby potencionální zákazníky upoutala a přivedla je do vaší provozovny. Díky světelné reklamě se zákazníci nebo obchodní partneři lépe orientují. Reklamní agentura pro vás vyrobí světelnou reklamu vždy přesně podle vašich přání a požadavků. Mezi nejčastější provedení světelné reklamy patří například světelné krabicové písmo, neonové nápisy, světelné panely nebo speciální světelné efekty ve formě pohybujících se světelných nápisů atd.

Informační orientační systémy Jablonec nad Nisou

Informační orientační systémy se používají v budovách nebo rozsáhlých areálech, kde slouží k přehledné a snazší orientaci. Používají se nejen v interiérech, ale také v exteriérech budov, kanceláří, areálů podniků apod. Orientační systém je jedním z důležitých součástí budov, kde se pohybuje zákazník, např. hotelový host. Všechny informační orientační systémy jsou vyrobeny na zakázku podle designu, který si můžete navrhnout sami, reklamní agentura nebo třeba architekt. Informační orientační systémy mohou být vyrobeny také za použití standardně vyráběných profilových systémů, které se hodí především do kanceláří.

Polepy automobilů, reklama na autech Jablonec nad Nisou

Reklamní plocha na automobilech je velmi účinná. Automobil se obvykle často pohybuje po velkém území a tuto reklamu pak vidí mnoho potencionálních zákazníků. Můžete si nechat polepit firemní auto, kdy si vlastně děláte reklamu sami anebo někdy lidé či firmy poskytují plochu auta, kdy ji nechávají polepit za pronájem. Zde platí, že by měl vyniknout hlavně název firmy a kontakt. Spíše se vyplatí řídit se heslem, že v jednoduchosti je krása a také je třeba si uvědomit, že v reklamně na autech není dobré umisťovat příliš mnoho textu.

Polepy výloh a signmaking Jablonec nad Nisou

Polepy automobilů a výloh se uskutečňují obvykle jako signmaking a zde vám může reklamní agentura nabídnout širokou paletu služeb. Mezi časté signmakingové služby patří zejména zmíněné polepy aut, ale také polepy výloh, informační tabule, reklamní tabule a bannery apod. Mezi další služby reklamní agentury pak patří gravírování do plastů i kovů včetně rytí, kdy se může jednat o gravír laserový i tradiční.

Jablonec nad Nisou příprava a realizace tiskovin

Reklamní agentura vám dokáže nabídnout také přípravu a realizaci tiskovin a to od vizitek až po velkonákladové firemní katalogy. Komplexní služby zahrnují zajištění návrhů, focení, přípravu pro tisk, osvit, litografii, vazbu atd. Například velmi oblíbené vizitky jsou pro firmu velmi důležité. Nejedná se pouze o nějakou kartičku, na které předáváte svůj kontakt. Vizitka by měla obsahovat vaše logo, být vytvořena ve firemním stylu a barvách a také by měla zaujmout. Jen si uvědomte, kolik vizitek máte vy. A že je většina velmi podobných? Nechte si proto u reklamní agentury udělat takový typ, který vaše zákazníky zaujme - výrazný grafický prvek, pestrost, nápaditost. Jediné, co je třeba dodržet je standardní formát, aby se vešel do příslušných desek.

Výroba reklamních předmětů** ** Jablonec nad Nisou

Reklamní předměty jsou důležité pro získávání zákazníka a pozdější upamatování firmy. Časy se mění, ale popularita, význam a efekt reklamních předmětů zůstává zachován. Reklamní předměty lze využít při jednání s významnými obchodními partnery jako milé upomínky na příjemné setkání, reklamními předměty můžete obdarovat při příležitosti vánoc či významných svátků a událostí, kdy poslouží jako milá pozornost, která dokáže potěšit. Můžete si nechat vytvořit vlastní designový hrníček ve firemních barvách, opatřený taktéž logem apod. Mít vhodné reklamní předměty je dnes otázka stylu a je to investice, která vás prakticky nic nestojí. Dárek, který je opatřený vaším logem už není jenom dárek, ale dobrý marketingový tah, který dokáže udělat za pár korun hodně muziky.

Reklamní textilie, reklamní oděvy

Reklamní textilie patří mezi oblíbené reklamní dárky. Reklamní agentura vám může navrhnout a vytvořit oděvy a textilní doplňky pro sjednocení podnikového vzhledem nebo v případě promotion akcích jako reklamní předměty a dárky s logem a jménem formou tisku, výšivky, termotisku apod. Druhy potisků se pak rozlišují podle charakteru potiskovaného zboží. Může být použit sítotisk a to jednobarevný či vícebarevný, který slouží zejména k potisku reklamních předmětů jako jsou tašky z netkané textilie, sportovní tašky, deštníky apod. Pokud si přejete nechat vyrobit reklamní textilie, můžete si nechat potisknout textilní materiály a výrobky jako např. golfové čepice, trička, ručníky, košile, bundy apod. U těchto výrobků také bývá někdy použita výšivka, kdy může být použito několik druhů vyšívacích technologií.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17632 (novesluzby.cz#23831)


Přidat komentář