Stínící technika - Ostrava a okolí, Frýdek Místek, Havířov, Český Těšín, Karviná

Pracujete v kanceláří, kam po většinu vaší pracovní doby dopadá sluneční záření? Bydlíte v panelovém bytě, ve kterém je v letních měsících opravdu dusno? Jistě si nedovede představit fungování v těchto prostorách bez kvalitní a vhodné stínící techniky.

Jak správně vybrat stínící techniku?

Bez stínící techniky se v dnešní době neobejde snad nikdo. Stínící technika je součástí bytů, domů, administrativních a průmyslových budov, prodejen, škol a mnoha dalších objektů. Stínící technika nabízí široké spektrum typů a variací, které mají široké využití a vždy jsou připraveny uspokojit vaše speciální požadavky. Chcete se dozvědět více o stínící technice, abyste měli ulehčený výběr a věděli, co od této techniky očekávat? V tom případě čtěte dál.

Jaké jsou výhody stínící techniky?

Stínící technika je v dnešní moderní době již naprosto běžnou záležitostí, alespoň co se moderních domácností týče. Stínící technika spojuje praktičnost a estetičnost. Navíc může být i vysoce dekorativní, neboť se vyrábí a nabízí v celé škále dekorů a odstínů. Její hlavní výhoda, pro kterou si ji lidé pořizují, spočívá v tom, že zabraňuje nepříjemnému svitu slunečního záření do interiéru a zamezuje tak i nepříjemnému zvyšování teploty ovzduší uvnitř místnosti. Vyrábí se také stínící techniky, které mají i protihlukové a tepelné vlastnosti.

Interiérová a exteriérová stínící technika Ostravsko

Stínící technika se dělí na interiérovou a exteriérovou. Interiérová technika je jak estetickým, tak i velmi účelným doplňkem domácnosti. Vybírat můžete z nepřeberného množství výrobků a provedení, které zaručí vaši naprostou spokojenost. K interiérovým stínícím prvkům patří např. horizontální a vertikální žaluzie, látkové rolety, bambusové rolety a další. Exteriérové zastiňovací prvky dokážou zvýraznit každou budovu a stávají se také architektonickou nedílnou součástí objektů. Exteriérová technika je vyráběna z vysoce kvalitních materiálů a vyniká dlouhou životností a vysokou užitnou hodnotou. K těm exteriérovým stínícím prvkům patří venkovní žaluzie různých typů a barev, venkovní hliníkové rolety, markýzy nebo např. sítě proti hmyzu.

Horizontální žaluzie, montáž Ostrava

Tento typ žaluzií patří stále k nejvíce žádaným, neboť se vyznačují velkou rychlostí montáže, jednoduchostí a hlavně jsou cenově dostupné. Navíc se dají horizontální žaluzie použít do všech typů oken. Ať už se jedná o jakýkoliv tvar okna. Hodí se i do vlhkých místností, neboť neabsorbují vlhkost a díky tomu na nich nevzniká plíseň. Vybírat můžete žaluzie různých barev a vždy budou vypadat originálně.

Vertikální žaluzie, montáž Ostrava

Vertikální žaluzie jsou nejen elegantním doplňkem každého interiéru, ale navíc, a to zejména, tvoří protisluneční ochranu a vytváří tak příjemné klima uvnitř místnosti. Vertikální žaluzie volí mnoho lidí jako náhradu za záclony nebo závěsy a tyto žaluzie vypadají opravdu krásně a zútulní každý prostor. Navíc se velmi jednoduše ovládají a hlavně vypadají elegantně. Jednotlivé lamely nemusíte nijak udržovat, neboť se na nich nezachytává prach. Opět i u těchto žaluzií můžete vybírat z různých barev a dekorů dle vašeho vkusu.

Látkové rolety, nabídka látkových rolet Ostrava

Nejčastěji se používají na obdélníková okna. Jsou jednoduché, variabilní a spolehlivé, proto jsou dosti oblíbené. Látkové rolety můžete vybírat v různých odstínech a dekorech, a proto vám budou ladit přímo do vašeho interiéru a vhodně jej doplní. Do dětských pokojů se látkové rolety vyrábějí také s dětskými motivy.

Bambusové rolety, nabídka bambusových rolet Ostrava

Bambusové rolety jsou velmi moderní a jsou trendy. Vyrábí ze z pouze přírodních materiálů a v mnoha různých typech dekoračních dřevin. Jsou vhodné do každého interiéru. Vynikají moderním mechanismem, dekorativní i tkaninami, jsou absolutně nenáročné na údržbu.

Dřevěné žaluzie, montáž dřevěných žaluzií Ostrava

Hledáte luxusní variantu stínícího prvku? V tom případě vám nabízíme dřevěné žaluzie, které jsou vysoce kvalitní, elegantní a právem jsou králem mezi jinými stínícími prvky. Dřevěné žaluzie volí ti nejnáročnější zákazníci, kteří mají vkus. Lamely dřevěných žaluzií se vyrábějí z kvalitních dřevin a tyto žaluzie se můžou používat i jako dělící prvek v interiéru.

Venkovní žaluzie Ostrava, Frýdek Místek

Venkovní žaluzie se používají často a jsou oblíbené převážně u administrativních budov, ale také u průmyslových budov nebo výrobních hal. Venkovní žaluzie jsou tu od toho, aby zachytily přímé sluneční záření a chránili tak interiér před nežádoucími slunečními vlivy. Venkovní žaluzie zachycují nejen sluneční záření, ale také poryvy větru, jsou zvukově izolační a ovlivňují příjemně tepelné klima v místnostech.

Venkovní rolety Ostrava, Frýdek Místek

Venkovní rolety jsou velmi oblíbené zejména u rodinných domů a novostaveb a v dnešní době jsou již téměř neoddělitelnou součástí oken těchto budov. Venkovní rolety, které jsou vyráběny z hliníku, splňují celou řadu výhod. Nejenže poskytují perfektní protisluneční ochranu, ale mají také izolační vlastnosti a zabraňují prostoupení hluku do interiéru. Venkovní hliníkové rolety chrání okna před povětrnostními vlivy a tím pádem i mají vliv na délku životnosti oken.

Stínící technika PLISSÉ

Novým a velmi moderním typem stíněním je technika zvaná Plissé. Jde o naprosto praktickou novinku ve světě stínící techniky. Stále více spotřebitelů v dnešní době využívá právě tohoto druhu stínění. Ještě nedávno bylo plissé využíváno převážně pro stínění zimních zahrad nebo pro stínění koupelen. Doba ale pokročila a s ní i dokonalejší design tohoto neobyčejně praktického druhu stínění, které zajišťuje luxusní vzhled každého prostoru. Plissé se dnes používá k zastínění oken v celém domě a díky svému krásnému vzhledu a praktičnosti si právem získává stále větší pozornost zákazníků. Plissé se používá všude tam, kam se dají použít a kam se hodí žaluzie. Plissé je možné použít i samostatně, ale ve většině případů se používá jako doplněk k záclonám nebo k závěsům.

Látkové žaluzie TwinRoll Ostrava, Frýdek Místek

Žaluzie a látkové rolety vždy patřily mezi nejoblíbenější a nejčastěji využívané prvky stínící techniky, kdy každý z těchto prvků přinášel své výhody. Dnes je tady novinka v podobě rolet TwinRoll, které představují kombinaci obou těchto stínících prvků. Jejich nádherný vzhled je jen třešinkou na dortu.

Látkové žaluzie TwinRoll umožňují regulovat intenzitu světla, které vstupuje do interiéru. Tyto žaluzie jsou vybaveny průsvitnými a neprůsvitnými pruhy zdvojené látky, které se pravidelně střídají a dle toho, jak jsou pruhy vedle sebe postaveny, prostupuje světlo do místnosti. Rolety TwinRoll se ovládají pomocí řetízku, který je opatřen závažím, aby se s ním lépe manipulovalo. Tyto rolety je možné ovládat i dálkově, což se využívá převážně ve velkých prostorách, jako jsou přednáškové sály nebo např. projekční místnosti. Pokud je roleta otevřená, nebrání ve výhledu, jak je tomu u běžných navíjecích rolet. Máte svou domácnost zařízenou v moderním stylu a chcete takový design správně podtrhnout? Látkové žaluzie TwinRoll vám s tím pomůžou.

Sítě proti hmyzu a jejich instalace

Opět i sítě proti hmyzu se stávají téměř nepostradatelným prvkem každého domu nebo bytu. Tyto sítě musí ocenit každý v teplých dnech a nocích, kdy se doma nejlépe funguje při otevřeném oknu. Funkce sítí je především praktická, ale výrobci hledí na to, aby se i sítě proti hmyzu mohly stát elegantním doplňkem oken nebo dveří. Síťovina je vyráběna z takových materiálů, které dobře snáší teplotní rozdíly a nepodléhají korozi. Síťoviny jsou dodávány v šedé nebo v černé barvě, což má za následek to, že v žádném okně nepůsobí rušivě. Sítě je možné osadit na každé okno. Sítě proti hmyzu jsou otevírací, dveřní - posuvné, plissové, rolovací.

Markýzy, montáž markýz Ostravsko

Markýzy jsou vhodných řešením pro zastínění ploch, které slouží k odpočinku, pro zastínění předzahrádek nebo výkladních skříní. Markýzy se vyrábějí různých typů, tvarů, barevných provedení a jsou upraveny impregnací. Díky tomu jsou vysoce odolné před znečištěním a plísněmi, a navíc jsou barevně stálé a nemusíte se bát, že vám po nějakém čase na slunci vyblednou. Markýzy jsou výsuvné nebo kazetové a dokážou velmi efektivně uspokojit všechny zákazníci včetně těch nejnáročnějších.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17553 (novesluzby.cz#23695)


Přidat komentář