Stavební práce - okres Břeclav

Výstavba objektu představuje přípravné stavební práce, jako jsou výkopové a zemní. Stavební firma ale nabízí také veškeré zednické práce a ocenit můžete i obvodové zateplení domu.

Stavební činnost sebou přináší mnoho úkolů. Pokud se rozhodujete k výstavbě, je třeba zajistit nejprve přípravné práce. Ty obsahují zejména výkopové a zemní práce. Pokud se naopak zamyslíme nad tím, co všechno obnáší rekonstrukce domu nebo bytu, může se nám z toho zatočit hlava. Řešením je svoje požadavky zadat profesionální firmě, která se postará o vše, co je potřeba. Od provedení** výkopových** prací, odvezením vzniklého odpadu až po stavební činnost či** zateplování**. Opravdu si nemusíte dělat zbytečné starosti, šikovná stavební firma vaše přání dokáže splnit, stačí se obrátit na tu pravou.

Stavební práce a zateplení

zateplení fasády

Stavíte, rekonstruujete nebo vás trápí vysoký účet za topení? Zkušená stavební firma vám dokáže nabídnout celou řadu služeb v oblasti přípravných stavebních prací, výkopových a zemních prací, výstavby domů nebo jejich zateplování. Pokud tedy potřebujete zrealizovat rekonstrukčně stavební práce, firma vám může nabídnout kompletní zednické práce a stavební činnost. Mezi zemní a výkopové práce patří například přípravné zemní práce pro výstavbu příjezdových cest a chodníků či pro pokládku zámkové dlažby. V oblasti rekonstrukce objektů podobně jako u výstavby rodinných domů vám stavební firma může poskytnout veškeré stavební služby spojené s přípravou a provedením stavby, včetně dokončovacích prací. Rekonstrukce domů či bytů mohou být provedeny od jednoduchých činností, jako drobné přestavby či stavební úpravy bytů nebo obnovy interiérů až po razantní zásahy do staveb nebo jsou realizace nových obytných prostor. Rekonstrukce představují také demontáž části stavby a následná přístavba domu nebo montáž sádrokartonových příček. Pokud firma sama některé činnosti nedokáže realizovat, jako instalace nových sítí např. voda, kanalizace, plyn, topení, elektro apod., zajistí tyto práce za pomocí subdodavatelů.

Stavební práce - okres Břeclav

 • V** okrese Břeclav** Vám pro veškeré práce při rekonstrukcích domů a bytů doporučujeme firmu pana** Zbyňka Mráze**, která má v tomto oboru bohaté profesní zkušenosti. Firma pana Zbyňka Mráze nabízí:
 • sádrokartonářské práce,
 • zednické práce,
 • stavební práce,
 • půdní vestavby,
 • rekonstrukce rodinných domů,
 • revitalizace rodinných domů,
 • rekonstrukce bytů.

 

Z výčtu nabízených prací je zřejmé, že na jakékoli úpravy vašeho domova vám bude stačit jediný kontakt, a to na zkušeného a spolehlivého řemeslníka, kterým pan Zbyněk Mráz opravdu je. Schůzku si můžete domluvit na telefonním čísle: +420 721 842 884, případně na e-mailu: z.mraz@centrum.cz a zkonzultovat s ním veškeré vaše požadavky. Pan Zbyněk Mráz se vždy snaží vyřešit každý problém co nejrychleji a splnit přání zákazníka.

Rekonstrukce bytu

Zednické práce a stavební úpravy

Stavební firmu můžete požádat také o zednické práce a stavební úpravy, kdy se nejedná přímo o výstavbu domů, ale například o drobné opravy bytu či domu. Co vše obsahují drobné zednické práce? Může jednat o úpravy a začišťování povrchů stěn, opravě zdí po elektrikářích, štukování, opravy padající omítky, stěrkování, nebo položení obkladů a dlažby, vyzdění oken, zdění  dveří, nahazování omítek apod.

Zakládání staveb a hrubé stavby

Zakládání stavebStavební firma nemusí realizovat kompletní výstavbu celého domu, ale pokud si to budete přát může vám postavit pouze hrubou stavbu. Hrubou stavbu Vám postaví buď podle vašeho dodaného projektu nebo vám projekt může pomoci zabezpečit. Realizace hrubé stavby představuje vytyčení stavby, realizaci základové desky, postavení obvodového a nosného zdiva apod. Hrubá stavba bude připravena k veškerým dokončovacím pracím. Podrobné informace o konkrétním postupu hrubé stavby vám sdělí vaše stavební firma a je na vzájemné dohodě, v jakém rozsahu si práce objednáte.

Stavební práce - okres Břeclav

 • Zbyněk Mráz
 • +420 721 842 884
 • z.mraz@centrum.cz

Zateplování domů

Nejlepší způsob zateplení obvodových stěn je kvalitní vnější zateplení, které vytvoří dokonalou tepelně izolační obálku kolem budovy bez tepelných mostů. Zateplením domu také zabráníte kondenzaci a růstu plísní na vnitřním povrchu stěn. Nejdůležitější důvod, proč domy zateplovat, je významné snížení nákladů na vytápění, případně na klimatizaci. Zateplit je možné v podstatě jakoukoli budovu, ať už se jedná o bytový, rodinný dům nebo  komerční objekt. Zateplení se provádí obvykle způsobem kontaktního lepení speciálního zateplovacího polystyrénu. Důležité je, aby bylo zateplení provedeno správným způsobem, tedy odborně. Jak ale vybrat tu pravou firmu, která bude zateplování domu realizovat? Možná vás napadne, že nejlevněji si zateplení udělá každý majitel sám. Zručný kutil by možná zvládl provést provětrávanou fasádu, kdy je izolace zvenku zakryta obkladem. Ale tyto práce by měl rozhodně nechat profesionální firmě. Pro správné provedení kontaktního zateplovacího systému je totiž potřeba především zkušenost a každá chyba v pracovním postupu je na omítce hodně vidět, nehledě na funkčnost a životnost zateplení.

Omítnutí domu, ochrana fasády

Posledním krokem po realizaci zateplení je povrchová úprava domu. Ta může být realizována bílou barvou, případně některým z mnoha barevných odstínů fasádních barev. Omítka tvoří finální okrasnou vrstvu zateplovacího systému a současně plní funkci ochrany pláště fasády proti povětrnostním vlivům. Výběr omítky záleží na vás, je možné použít rýhované nebo zrnité druhy omítek. Tímto krokem je zateplení domu hotovo. Dům září novotou a vy se můžete těšit z celoročních úspor za energie. Zateplení domu vám právě začalo vydělávat.

Co zateplení fasády domu přinese?

zateplení fasády

Hlavní výhodou a hlavní důvodem, proč se domy zateplují je energetická úspora při vytápění, která může v mnoha případech činit až 50%. Je pravda, že zateplení domu něco stojí, ale tato investice se rozhodně vyplatí. Dalším kladem je zvýšení estetického vzhledu domu. Zateplený dům vypadá opět jako nový, což je patrné také u panelových domů. Jedním z posledních výhod zatepleného domu je snížení nákladů na klimatizaci. Navíc pokud se například rozhodnete v budoucnu svůj dům prodat, můžete počítat s tím, že zateplená fasáda vašeho domu významným způsobem zhodnotí prodejní cenu domu Pokud si situaci shrneme, hlavní výhody zateplení domu jsou vyšší tepelná pohoda, zvýšení ceny domu a zejména mnohem nižší náklady na provoz zatepleného domu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17642 (novesluzby.cz#23842)


Přidat komentář