Stavební práce a výroba oken - Praha a okolí

Hledáte-li způsob jak zmodernizovat stávající bydlení a navíc přispět k úspoře energií, nechejte si vyměnit okna, zasklít balkon nebo zrealizovat zimní zahradu. Pokud byste rádi zkrášlili i zahradu, vsaďte na dřevěný altán.

Stavební práce svépomocí nebo s firmou?

Stavba domu a jednotlivé dílčí práce svépomocí jsou pro mnohé investory zdlouhavé a náročné stavební úkony. Mnohem pohodlnějším způsobem se rozhodně jeví přizvat si na tyto práce stavební firmu. Samozřejmě že většina těch, kteří se rozhodli postavit nebo zrekonstruovat dům svépomocí, se rozhodli z toho důvodu, aby ušetřili peníze za práci, které by jinak museli dátZednické práce firmě. Je potřeba si ale uvědomit, že specializovaná firma dokáže sehnat kvalitní materiál za podstatně výhodnější ceny a jejich práce je precizní a nepotřebuje již žádné dodělávky, opravy, atd. Poté se dá cena zaplacená firmě s cenou vynaloženou na stavbu svépomocí téměř srovnat. Je pravda, že pokud máte možnost sehnat levný materiál, můžete stavbou svépomocí ušetřit až celou třetinu nákladů, ale to vše vás bude stát mnoho fyzických a psychických sil, stejně jako času.

Stavební práce a výroba oken - Praha a okolí

Profesionální stavební práce a mnoho dalších nabízí firma UNIO s.r.o. Tato společnost, kterou tvoří tým kvalifikovaných a zkušených řemeslníků, jež své práci skutečně rozumí a dělají ji opravdu dobře, nabízí vedle kompletních stavebních prací také rekonstrukce, demolice, přístavby a přestavby, výrobu oken, zasklení balkonů a lodžií, zimní zahrady, altány, žaluzie, markýzy a mnoho dalších služeb. Stavební firma UNIO s.r.o. vyřeší veškeré nabízené práce v** Praze a okolí** rychle, kvalitně a absolutně profesionálně. Samozřejmostí je bezplatně zpracovaná cenová nabídka včetně konzultace a zaměření. Stavební práce a výrobu oken v Praze naleznete na http://www.unio-praha.cz/. Máte-li zájem o nabízené služby, neváhejte a vytočte telefonní číslo: +420 774 632 555 nebo pošlete svou žádost či dotaz cestou emailu na adresu: ludek.unio@gmail.com.

Stavební práce a výroba oken - Praha a okolí

  • UNION s.r.o.
  • Tel.: +420 774 632 555
  • Email: ludek.unio@gmail.com

Unio s.r.o.

Stavební práce, rekonstrukce domů a bytů Praha a okolí

Pokud jste se rozhodli pro stavbu domu, rekonstrukci domu nebo bytu nebo jakoukoliv přestavbu či úpravy bydlení, vždy je dobré se předem poradit o postupu práce s odborníkem, který vám dokáže navrhnout vhodná řešení přímo pro váš dům. Jestliže nepracujete ve stavebnictví a nemáte v této oblasti řadu přátel, kteří jsou ochotni vám se stavebními pracemi pomoci, raději se do této činnosti nepouštějte, nemuselo by to dobře dopadnout. Na začátku stavby nebo rekonstrukce je nutné nechat vyhotovit projektovou dokumentaci, o kterou se vám může postarat stavební firma. Přesto, že jste šikovným kutilem a stavební práce jsou vaším koníčkem, některé práce prostě sami vyhotovit nemůžete. Těmi je například nová elektroinstalace, plyn, apod. Mezi typické stavební práce, které patří k nejčastějším poslední doby, jsou vedle kompletní výstavby rodinného domu, rekonstrukce bytových jader, realizace půdních vestaveb, rekonstrukce koupelny, výměna oken a dveří, zateplení objektu, rekonstrukce střechy, atd.

Dřevěná okna

Výměna oken Praha, demontáž a montáž oken

Okna domu tvoří spolu s fasádou tak místa, kudy odchází největší množství tepla z domu ven.** Zateplení domu** je oproti výměně oken podstatně dražší, což patří k výhodám nových oken. Navíc nová dřevěná nebo plastová okna mají ještě tu výhodu, že izolují jak proti úniku tepla, tak i proti hluku. Jsou různé firmy, které vyrábí okna. Vybírejte takovou, která patří ke špičkám. Takovou, která je schopná dodat okna do různých prostor, a dokáže vyrobit okna odpovídající různým požadavkům. Profesionální firma se zkušenostmi dokáže vyrobit okna všech parametrů. Samozřejmě je důležitá i odborná demontáž a montáž oken nových. To vše vám opět zajistí dodavatel nových oken. Mezi hlavní výhody výměny oken patří rapidní pokles tepelných ztrát v místnosti, stavební úpravy související s výměnou oken jsou rychlé a jednoduché. Při běžné výměně oken o stejných rozměrech není potřeba vyřizovat stavební povolení a s novými okny dojde k eliminaci rosení skel.

Zasklení balkonů a lodžií Praha a okolí

Zasklení balkonu je možné provést různými způsoby. Jedním z nich je rámové zasklení, kdy zasklení balkonu může být tvořeno posuvnými okny z hliníkových profilů. Taková okna jsou zasklena buďto jednoduchým sklem nebo izolačním dvojsklem. Vždy záleží na výběru investora. Tato okna se nevyklápějí ke stěně balkonu a zasklení je možné kompletně uzamknout. Další možností je bezrámové zasklení, které je tvořeno samostatnými tabulemi bezpečnostního skla. Takto samostatné tabule se odsouvají ve vodicích hliníkových profilech. Tabule je možné vyklopit k boční stěně balkonu. Způsobů** zasklení balkonů** a lodžií je několik. Ať už si vyberete jakýkoliv z nich, vždy vám tento počin přinese několik výhod.

Zasklívání balkonů

Snížení nákladů za vytápění bytu - zasklení balkonu

Díky kvalitnímu a profesionálnímu zasklení balkonu razantně snížíte tepelné ztráty a tím i náklady na vytápění bytu. Zasklený balkon bude chráněn před nepříznivými vlivy počasí, jako je déšť, sníh, kroupy, prach, i před hlukem. Zasklený balkon bude také účinnou překážkou pro potenciální pachatele vloupání a rovněž vám umožní jeho lepší využití během celého roku.

Realizace zimních zahrad Praha a okolí

Zimní zahrady se začaly stavět už v polovině 17. století a byly určeny zejména pro celoroční pěstování pomerančovníků. Původně byly zimní zahrady zděné a v zimě se v nich přitápělo. Již tenkrát byly zimní zahrady symbolem blahobytu, stejně jako v dnešní době, kdy patří k nadstandardu. V dnešní době zimní zahrada symbolizuje společenské postavení nebo ekologické povědomí toho, kdo ji využívá. Zimní zahrada velmi efektivně dokáže rozšířit obytný prostor a přiblížit člověka přírodě. Zimní zahradu můžete využívat celoročně, což patří k jejím hlavním výhodám. Zimní zahrada může posloužit jako zahradní pokoj, nebo jako místo, kde budete přechovávat rostliny v době, kdy je venku mráz. Zimní zahrada může také sloužit jako přechod mezi obytnou částí domu a zahradou. Každá zimní zahrada může být unikát, pokud se do její realizace pustí opravdový profesionálové.

Zahadní altán

Zahradní altán, výroba Praha

Zahradní altány se stanou ozdobou každé zahrady. Dřevěné altány se hodí do každé zahrady k rodinným domům nebo k chalupám. Kdo by neocenil ničím nerušené posezení ve stínu. Zahradní altány ale nemusí být ozdobou pouze zahrad rodinných domů, ale také ceněným záchytným bodem na turistických stezkách nebo např. v městských parcích, kde si lidé rádi odpočinou a načerpají síly pro další výšlap nebo výjezd na kole. Dřevěné altány jsou také velmi vhodné na školní zahrady nebo na pozemek školky.

Demolice, demoliční práce Praha

Demoliční práce jsou potřeba všude tam, kde je potřeba zbourat nebo rozebrat nějakou stavbu. Často bývají využívány při přípravě pozemku pro novou výstavbu, na kterém stojí nevyhovující objekty, ale také při odstraňování objektů, které jsou již z důvodu jejich vysokého stáří nebezpečné okolí, apod. Demolice může spočívat v odstranění celého objektu, nebo jeho částí. Součástí demoličních prací bývá zpravidla i vyklizení objektu před jeho demolicí, třídění odpadů, drcení a třídění stavebních sutí, úprava pozemku pro jeho další použití a další. Demoliční práce můžou být provedeny buď postupným rozebíráním a to ručním nebo za použití potřebné techniky, nebo odstřelem či použitím těžké mechanizace. Tyto práce provádí pouze vyškolení odborníci, kteří zajistí absolutní zachování bezpečnosti osob a okolního majetku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17662 (novesluzby.cz#23868)


Přidat komentář