Stavební práce a rekonstrukce - okres Svitavy

Pěkné dny nás nejen lákají k pobývání venku či oživení šatníku. Na jaře a v létě je příhodný čas pro rekonstrukční, stavební práce. Obrátíte-li se na zručného řemeslníka, můžete se z nového, nebo modernizovaného těšit ještě letos.

Stavební práce a rekonstrukce - okres Svitavy

Rádi byste Vaše volné dny, ať už víkendové, nebo dovolenkové, trávili venku na zahradě? Nechcete však s každým soumrakem hned cestovat nazpět domů x kilometrů? A co si nechat postavit chalupu, nebo třeba jen malou chatku? Důležité je kam mít složit hlavu, kde si uvařit, opláchnout se, dojít si na toaletu. Se šikovným a znalým řemeslníkem nemusí být Váš snem již jen snem, ale může se přeměnit v realitu.sádrokartonový interiér

Přemýšlíte také o zkušené stavební firmě s dlouholetou praxí?
Pak se můžete obrátit na pana Vladimíra Makuly, který nabízí:

  • veškeré stavební práce
  • zednické práce
  • obkladačské práce
  • sádrokarton
  • obklady a dlažby
  • zateplené fasád a omítky
  • výstavba rodinných domů

Při své práci využívá svých bohatých zkušeností, což ocenilo již mnoho zákazníků. Pan** Vladimír Makula** Vám poradí nejvhodnější řešení, nabídne různé druhy materiálů, vysvětlí Vám jejich výhody a nevýhody a vyhotoví cenovou nabídku. Stavební práce provádí pan Makula v okrese Svitavy.

Proto, pokud potřebujete provést práce v této oblasti, vytočte:
Stavební práce a rekonstrukce - okres Svitavy
Vladimír Makula
tel.: 739 170 396
email: Makulavlado@email.cz

Stavební práce a rekonstrukce, stavební firma okres Svitavy

Stavební práce je možné členit na jednotlivé dílčí práce, a to dle odvětví. U stavební firmy či stavbaře si můžete objednat kompletní stavební práce spojené s výstavbou od A do Z, nebo také práce dílčí. O jakých pracích je řeč? Jedná se především o práce zednické – obkladačské – sádrokartonářské – práce spojené s vodou – plynem – topením – práce elektroinstalační – podlahářské – malířské.

Zednické práce na Svitavsku

Jistě se shodneme na tom, že zednické práce úzce souvisí s pracemi stavebními, jako takovými, ale i rekonstrukčními. Stavitel postaví hrubé základy domu. To však nestačí? Stěny je třeba také nahodit, provést fasádu, omítnout. Krom toho, zedník je znalý i v samotné výkoupelnastavbě. Nemusíte hned shánět komplexní stavební firmu. Podaří-li se Vám ve Vašem okolí natrefit na šikovného, oboru znalého zedníka, nemusíte hledat stavbaře. I jeden zedník se může, pokud je v tom znalý, pustit například do kompletní rekonstrukce bytového jádra, zbudování podkroví, postavení chatky aj.

Profesionální zedník okres Svitavy

Kvalitně provedená zednická práce je bezpochyby stěžejním základem jakékoli stavby. Bez patřičných vědomostí, znalostí, ale i praxe, by se však takový základ mohl sesunout jako domeček z karet. Při výběru zedníka se tedy určitě zajímejte o jeho zkušenosti, ale také reference, doposud realizované zakázky.

Nabídka zednických prací okres Svitavy

S jakou prací se můžete obrátit na všestranného zedníka? Samozřejmě, že zedníka máme spojeného s cihlami a betonem, jak vyzdívá nosné stěny, či příčky. Zedník však toho zastane mnohem více. Sami můžete posoudit.

Zednické práce – základová deska, hrubá stavba Svitavy

Můžeme začít tzv. pěkně od podlahy. Zedníka si můžete objednat na výstavbu základové desky, ať už se bude jednat o následnou stavbu rodinného domku, chalupy, chatky, firmy aj. Zedník Vám provede i hrubou stavbu a případnou nádstavbu.

Zednické práce – příčky, strop, půda

rodinný dům na klíč

Pokročíme nyní směrem dovnitř a vzhůru. Vedle hrubé stavby je totiž třeba také udělat příčky mezi jednotlivými místnostmi.V případě potřeby se můžete na zedníka obrátit i s poptávkou na snížení stropů. Ani na půdu bychom neměli zapomínat. Půdní prostor u starších stave

b často bývá využíván jen jako skladiště, či místnost pro sušení prádla. Z de facto nevyužívaného prostoru Vám však může zedník vykouzlit další obytný prostor, který může sloužit jako pracovna, dětský pokoj aj.

Zednické práce – podezdívky

Práce není jenom v domě, ale i kolem domu. Ani tak nemáme na mysli úpravu cestiček, trávníku, sestřih stromků apod. Z pohledu zednického se spíše zaměříme na podezdívku, ať už samotného domu, nebo také soklů, plotů.

Zednické práce – oprava omítky

Zednické práce nemusíte poptávat jen v souvislosti s novou výstavbou. I když nyní třeba bydlíte v nově postaveném domku, za pár let se zub času, kvalita a únava materiálu, může projevit na stavbě, ať už na venkovní, nebo vnitřní části. Taková omítka snad patří k nejčastějším elementům, které je třeba po určité době zrenovovat. A to může platit, jak u venkovní, tak vnitřní omítky.

Stavební práce a rekonstrukce - okres Svitavy
Vladimír Makula
tel.: 739 170 396
email:Makulavlado@email.cz

Zednické práce – vyrovnání podlahy

Rozhodujete se, jakou podlahovou krytinu v bytě, domě zvolit? Ať už dáte přednost dlažbě, linoleu, plovoucí podlaze aj., je důležité opět pamatovat na „základ“. V tomto případě máme na mysli podlahu, respektive její vyrovnání. Důležitost vyrovnání podlahy se týká, jak nové stavby, tak již bytu, domu, který je postavený nějaký ten rok.

Důležitost vyrovnání podlahy

Možná se nyní podivujete, proč vyrovnávat podlahu v bytě, který je již obýván a na podlaze je například lino. Jenže po sundání současné podlahové krytiny je v mnohých případech k spatření výrazných nerovností. Pokud byste nad tím jen tak mávli rukou, mohli byste se pak při samotné pokládce nové krytiny, potýkat s nemalými problémy. O nutnosti vyrovnání je tak dobré se poradit s odborníkem.

Potřeba opravy omítky – před malboukoupelna

Stav vnitřní omítky je potřebný zhodnotit například před další výmalbou. Pokud byste totiž opakovaně malovali, nebo nechali malovat na původní omítku, aniž by byl zohledněn její stav a kvalita, mohli byste se s největší pravděpodobností dočkat jejího opadání. Není výjimkou, že je nutné původní nánosy výmalby seškrabat, případně provést opravu omítky, vyhladit povrch a až poté se pustit do výmalby. Jen díky tomuto postupu se vyhnete, aby byla barva nerovnoměrná, vytvořila fleky na stěnách a časem se v kusech odlupovala.

Rekonstrukce, rekonstrukční práce na Svitavsku

Upustíme nyní zednické práce spojené se stavbou a přesuneme se na rekonstrukční práce. Ty mají ostatně úzký vztah i se stavbou, jako takovou. Jedno s druhým se tak nevylučuje.

A nyní nahlédněte do Vašeho nitra. Jste opravdu spokojeni s tím, jak bydlíte, v čem bydlíte? Nelíbila by se Vám změna, ať už v podobě nové kuchyně, přebudované koupelny, zmodernizované toalety, zabudovanému osvětlení ve stropním podhledu aj.? Samozřejmě, záleží i na tom, jaké jsou naše finanční možnosti, jaké máme priority. Pokud byste však měli finance a nechtěli byste bydlet „zastarale“, pak byste se jistě nebránili nějaké té modernizaci, že?

Rekonstrukce koupelny, toalety, kuchyně Svitavy

Řekne-li se potřeba rekonstrukce bytového jádra, pak si řada z nás představí panelový byt s původním umakartovým jádrem. Poptávka po rekonstrukci koupelny, toalety a kuchyně, však bývá i v případech, že je jádro vyzděné. Opět se tak dostáváme k tomu, že to, co nám mohlo vyhovovat, líbit se před deseti, dvaceti a více lety, již naše parametry nesplňuje. Krom toho, před x lety nebyl takový výběr a možnosti, jako nyní. Tak proč se bránit lepšímu a komfortnějšímu bydlení. Hned se Vám bude ráno, i když bude venku ještě tma, lépe vstávat, když se ještě v rozespalosti dotknete vyhřáté podlahy v koupelně.

Stavební práce a rekonstrukce - okres Svitavy
Vladimír Makula
tel.: 739 170 396
email:Makulavlado@email.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17561 (novesluzby.cz#23708)


Přidat komentář