Stavební a zednické práce Praha a okolí

Položení zámkové dlažby, snížení stropů, zateplení fasády či rekonstrukce bytového jádra vyžaduje vždy odborné znalosti, zkušenosti a strojové vybavení. Tím vším disponuje profesionální firma, která navíc zaručí precizní dokončení díla.

Stavební a zednické práce - Praha a okolí

Potřebujete odborníka na stavební a zednické práce v Praze a okolí a nevíte, na koho byste se měli obrátit? Pokud hledáte profesionála, který si váží každé zakázky, ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a s ohledem na jeho přání, který pracuje přesně a čistě, pak Vám rádi představujeme pana** Tomáše Říhu**. Mezi jeho hlavní činnosti patří kompletní stavební a zednické práce, pokládka zámkové dlažby, sádrokartonářské práce, renovace bytů, obklady, dlažby a další. Pokud Vás zajímá více o jeho práci, cenách a možných pracovních termínech, neváhejte a pana Tomáše Říhu kontaktujte buď telefonicky na čísle: +420 774 958 619, nebo prostřednictvím emailové adresy: adammilos@seznam.cz.

Stavební a zednické práce - Praha a okolí

  • Tomáš Říha
  • +420 774 958 619
  • adammilos@seznam.cz

Kvalitní stavební práce v Praze, stavební firma Praha

Kvalita stavebních prací je podmíněna odborným provedením. U těchto prací je velmi důležitá znalost odborných technologických postupů a bohatá praxe. Stavební práceNež se na nějakou stavební firmu obrátíte, měli byste si zjistit, zda toto požadované firma splňuje. Není radno zadávat zakázku někomu, kdo teprve začíná, přesto, že nabízí velmi příznivé ceny. Odměnou při oslovení zkušeného stavitele vám bude skvěle odvedená práce, která navíc bude vykonána rychle a bez jakýchkoliv zádrhelů. Stavební práce patří mezi ty, které se opravdu sluší přenechat profesionálům. Málokdo z nás má takové zkušenosti a znalosti, že by dokázal postavit dům, zrekonstruovat byt nebo vestavět další patro do půdního prostoru. Profesionální stavitel má přehled ve stavebních materiálech, které je třeba použít pro ten konkrétní účel a umí s nimi náležitě pracovat.

Ruční a strojové stavební práce Praha a okolí

Při realizaci stavebních prací máme na výběr z několika způsobů. Můžeme je provádět buď ručně, nebo strojově. Ruční stavební práce se nejčastěji používají např. při drobných bouracích prací, u zednických prací, při výkopových prací a u všech těch, které nelze provádět strojově. U strojových prací se zkrátka bez odborníka neobejdeme. Nejenže nám často chybí právě ono strojové vybavení, ale také zkušenosti a znalosti. Strojové vybavení je dosti drahé a je holý nesmysl si toto vybavení kupovat pro tu jednu příležitost. Vždy se vyplatí přizvat odborníka, který nejenže všechno potřebné strojové vybavení má, ale navíc přesně ví, jak práci provést, aby byl výsledek co nejlepší.

Zednické práce Praha, sádrokartony, obklady, malování

Zednické práce jsou velmi široký pojem. Spadá do nich nepřeberné množství prací, ovšem nutno zmínit, že všechny jsou velmi důležité a není radno je podceňovat.Zednické práceZednické práce zahrnují jak klasické stavební práce, tak i práce sádrokartonářské, štukatérské, obkladačské, pokladačské, bourací, někdy i malířské, montérské, a další. Co vše můžete od Vašeho zedníka očekávat, je nutné upřesnit při osobní domluvě. Někteří zedníci jsou schopni provést opravdu kompletní zednické práce, jiní se třeba specializují pouze na určité nebo základní práce. Každý zedník by si měl poradit např. se zateplením domu, s postavením příček, s provedením omítek nebo s obložením koupelny.

Pokládka zámkové dlažby Praha, cesty, chodníky

Zámkovou dlažbou se vytváří venkovní plochy, jako jsou** chodníky, parkoviště, cesty, komunikace, rampy a terasy.** Díky rozličné barevnosti je možné vytvořit s pomocí zámkové dlažby oddělené plochy nebo pásy. Zámková dlažba nemusí nutně plnit pouze technologický účel, ale také estetický, k čemuž jí dopomůže právě široká škála barevného provedení. Zámková dlažba má široké uplatnění. Zámková dlažbaPoužívá se jak pro zpevnění venkovních ploch komunikací, cyklistických tras, tak i pro realizaci krásného chodníčku kolem domu, mezi záhonky, apod. Mezi její přednosti patří mimo jiné i to, že je možné ji snadno rozebrat a opět sestavit. To člověk ocení např. při výkopových pracích, např. při kopání kanalizační přípojky, kdy je nutné výkopové práce provádět právě pod již položenou dlažbou. Zámková dlažba není drahou záležitostí, ačkoliv svými perfektními vlastnostmi vysoce převyšuje mnohé jiné druhy dlažeb. Vyznačuje se vysokou pevností, vysokou mrazuvzdorností, výbornou odolností proti otěru, je hygienicky nezávadná a je naprosto nenáročná na údržbu.

Sádrokarton pro úpravu stěn a stropů, nábytek ze sádrokartonu

Sádrokartonové systémy se dají využít pro velmi široké spektrum prací v interiérech a to nejen v novostavbách, ale také v rekonstruovaných starých domech a bytech. Hodí se jak pro úpravu původních stěn nebo stropů, ale je vhodný také pro výrobu nábytku. Díky sádrokartonu je naprosto jednoduchou záležitostí změnit vzhled interiéru jakéhokoliv objektu. Sádrokartonové desky jsou vyrobeny ze sádry a z rozvlákněného papíru nebo ze skleněných vláken. Sádrokartonové desky se na závěr obalí speciálním kartonem.

Jaké je využití sádrokartonu?

Sádrokartonové desky jsou velmi často používané pro výstavbu obvodových konstrukcí či dělících příček. Takto postavené konstrukce jsou ale nenosné. Ze sádrokartonu se montují také podhledy a předsazené stěny. V dutém prostoru mezi sádrokartonovou stěnou a původní stěnou se častokrát vedou domovní instalace, díky čemuž nikde netrčí dráty a interiér vypadá čistě a esteticky. Sádrokarton může být použitý jako podklad pro lehké plovoucí podlahy.

Jak se sádrokarton montuje?

Montáž sádrokartonu probíhá poté, co jsou všechny stavební procesy dokončeny a vyschnuty. Montáž by měla být realizována až pak, co jsou osazena okna a co je stavba uzavřena před povětrnostními vlivy.SádrokartonSádrokartonové desky se montují také na podkladové konstrukce vyrobené z ocelového tenkostěnného pozinkovaného plechu. Sádrokarton se rozhodně nepoužívá v exteriéru.

Renovace bytu Praha a okolí, rekonstrukce bytu

Bydlíte v původním panelovém bytě? Pak je jistě i Vaším snem rekonstrukce bytového jádra. Jde o velkou přestavbu, ze které má mnoho lidí strach, přesto, že se jí razantně změní kvalita bydlení. Když k rekonstrukci bytového jádra přidáte i kompletní rekonstrukci bytu včetně např. balkonu, stane se Váš byt velmi příjemným místem, kde budete rádi trávit svůj čas, aniž by Vás mrzelo, že nebydlíte v rodinném domě. Příprava na samotnou rekonstrukci bytu je dosti náročná, a renovace bytu stojí hodně peněz. Proto pokud se Vám podařilo naspořit nějaké peníze a chcete se pustit do kompletní rekonstrukce bytu, zadejte práci profesionálnímu zedníkovi s bohatou praxí. Tak rozsáhlou rekonstrukci podstupují majitelé bytů často pouze jednou za život, tak ať to stojí za to.

Jaký materiál je vhodný pro renovaci bytu

Důležitým rozhodnutím před započetím rekonstrukce je, jaký materiál pro přestavbu zvolit. Buď je možné rekonstrukci provádět mokrou cestou, k čemuž se používají pórobetonové tvárnice, které jsou lehké a příčky z nich vytvořené snesou i větší zatížení a je možné je zatížit např. i umyvadlem nebo zrcadlem. Pórobetonové tvárnice je možné použít také pro suchou cestu zdění. Při razantnější proměně bydlení a jeho dispozic se používá spíše sádrokartonových desek, které jsou lehčí než pórobeton, který je ale sám o sobě také lehkým materiálem, a manipulace s nimi je tak méně náročná. Celková rekonstrukce se sádrokartonem není nákladná, je rychlá, čistá.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17756 (novesluzby.cz#24072)


Přidat komentář