Stavební a zednické práce Jičín

Pokud se chystáte k realizaci stavebních a zednických prací, plánujete rekonstrukce nebo potřebujete opravy většího rozsahu, pak si zavolejte firmu, která se zabývá zednickými nebo stavebními pracemi a nabízí komplexní služby.

Pokud se chystáte postavit dům, jistě víte, že ač to na první pohled nevypadá, je potřeba vykonat spousty různých činností a řemesel a stejná situace platí také o rekonstrukčních pracích. Drobné stavební práce možná zvládnete sami, ale obvykle se jedná o takovou činnost nebo stavební úpravy, které přísluší skutečně profesionálům. Ti provedou nejen kvalitní práci, ale ještě zkontrolují, co váš dům vlastně potřebuje. Ať už žádáte komplexní stavební práce nebo jednotlivé služby, například pokrývačské, topenářské, elektro, bourací, výkopové práce nebo žádáte novou střechu, je lepší investovat do profesionální stavební firmy, která pracuje kvalitně a se zárukou. Jedná se o vaše bydlení a to přece chcete mít pěkné a bezpečné.

Stavební a zednické práce - Jičín

Nejste spokojeni s tím, jak bydlíte? Řešíte nové bydlení a rádi byste si nechali postavit nový dům? Nebo uvažujete o rekonstrukci?Stavební a zednické práce Rádi bychom Vám představili stavební firmu Marcel Džurbala, která provádí veškeré stavební a zednické práce po celé ČR. Majitel této zkušené stavební firmy, pan Marcel Džurbala, Vám nabízí řadu služeb: pokrývačské, topenářské, bourací a výkopové práce, elektro práce a realizaci střech a řadu dalších služeb v oblasti stavebních prací.

Využijte komplexní nabídky stavebních a zednických prací a dlouholetých zkušeností a přesvědčte se, jak moderní a příjemné bydlení můžete získat kdekoliv v České republice. ** **

Kontakt: Marcel Džurbala, e-mail: dzurbala@seznam.cz, telefonní číslo: +420 775 397 934

Stavební a zednické práce Jičín

  • Marcel Džurbala
  • +420 775 397 934
  • dzurbala@seznam.cz

Veškeré stavební a zednické práce Jičínsko

Zkušenosti dobré stavební firmy dovolují nabídnout své služby nejen v oblasti, kde má firma své zázemí, ale veškeré práce nabízí po celé ČR. V takovéto společnosti provádějí veškeré zednické práce zkušení a kvalifikovaní zedníci a další řemeslníci, kteří mají mnohaleté zkušenosti a mohou vám nabídnout své služby v řadě oblastí a to hlavně: výstavba a rekonstrukce rodinných domů, realizace kompletní omítky vnější i vnitřní, opravy fasád, zateplení budov, výkopové a betonářské práce jako budování základů a podlah a v případě rekonstrukčních prací vám pak nabídnou bourací práce. Stavební firma samozřejmě realizuje také interiéry a v této oblasti se jedná především o sádrokartonářské práce,Sádrokartonářské práce srovnávání podlah, půdní vestavby, usazení a obezdění van a WC, topenářské a elektro práce a mnoho dalších služeb. Kromě toho vám takováto firma může nabídnout veškeré zednické práce jako stavby zídek či okrasných plotů, zhotovení teras, chodníčků a vjezdů, pokládání zámkové dlažby, stavbu komínů a mnohé další práce. Samozřejmostí je zajištění veškerého stavebního materiálu i s dopravou na místo určení. Pokud si přejete zrealizovat pokrývačské práce, je možné je provést individuálně a firma vám předloží kalkulaci po shlédnutí daného objektu či plánů.

Výstavba a rekonstrukce bytů a sádrokarton Jičín

Přestavba nebo rekonstrukce bytů, interiérů či půdních prostor se v dnešní době neobejde bez montáže sádrokartonů. Sádrokarton je velmi oblíbený stavební materiál, protože je lehký, levný a umožňuje tzv. suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce jsou použitelné do jakýchkoliv prostor, které si bude přát renovovat či vybudovat. Stavební firma, která nabízí rekonstrukce bytů a bytových jader provádí rekonstrukce koupelen nebo kuchyní ze speciálního sádrokartonu, který odolává zvýšené vlhkosti. Díky sádrokartonovým konstrukcím nemusíte mít ploché až strohé a hranaté linie bytu. V případě sádrokartonu lze naplno využít fantazie a váš nový byt bude multifunkční a originální. Rekonstrukce bytu přinese oživení o nový design, který vám zlepší kvalitu a funkčnost bydlení za použití moderních technologií. Rekonstrukce bytů

Bourací práce Jičín, stavební úpravy, snižování stropů

Součástí rekonstrukčních prací nebo stavebních úprav bytu či domu jsou bourací práce. Interiér obvykle dispozičně nevyhovuje a před vystavěním nových příček, kdy se jedná o oddělení prostoru v bytě, snížení stropu z důvodu úspory za topení apod., je třeba tyto staré příčky odstranit. Po zajištění projektu na rekonstrukční práce se může tedy začít bouracími pracemi s následným odvozem suti a pak mohou přijít na řadu** zednické práce**. Bourací prácePomocí bouracích prací je obvykle odstraněno staré bytové jádro a do nových stěn jsou instalovány nové, funkční rozvody energií.

Rekonstrukce a budování podlahy Jičín

V případě výstavby nových domů či bytů nebo v rámci jejich rekonstrukce se velmi často provádí výměna a realizace nových podlah. Zde se jedná obvykle o bourací práce, kdy je třeba staré podlahy odstranit, nově odizolovat a pak mohou přijít na řadu betonářské práce. Správně zrealizovaná a zejména dobře izolovaná podlaha je totiž důležitou součástí domu a proto bychom ji měli nechat zrealizovat od zkušené stavební firmy. Také výběr správného typu podlahy a pokládka podlahových krytin není pro svoji životnost záležitost na jeden rok, protože bude sloužit a ovlivňovat kvalitu našeho života po mnoho let.

Pokrývačské práce a realizace střech Jičín a okolí

Pokrývačská firma provádí pokládku střešních krytin a to na střechách jak šikmých, tak i na plochých střechách. Práce pokrývačů je náročná práce nejen fyzicky, ale vyžaduje také pečlivost a protože se jedná o práce ve výškách, jsou pokrývači vždy odborně vyškoleni. Pokud žádáte kvalitní pokrývačské práce, obraťte se na společnost, která nabízí veškeré pokrývačské práce a kde pracují zkušení a kvalifikovaní pokrývači, kteří mají mnohaleté zkušenosti.Pokrývačské práceVýběr správné střešní krytiny a její provedení musí být vždy v souladu s celkovým provedením stavby, s ohledem na sousední stavby a celkový charakter domu. Hlavním faktorem výběru krytiny je kvalita výrobku a jeho dlouhodobá trvanlivost. Výrobců střešních krytin je mnoho a zkušená pokrývačská firma vám pomůže vybrat ten nejvhodnější výrobek, se kterým bude spokojeni.

Kompletní realizace střech a střešních krytin v Jičíně

Pokrývačská a stavební firma vám nabízí poradenství a následnou realizaci ohledně výběru vhodného typu krytiny, kdy je možné použít například pálené tašky nebo betonové krytiny, které jsou dnes jedny z nejpoužívanějších Pálené taškykrytin při výstavbě rodinných domků, a které jsou vhodné svým poměrem ceny a kvality. Použít lze také vláknocementové krytiny, střešní šindele nebo lehké střešní krytiny, které jsou vhodné pro provizorní přístřešky, haly apod. Jako lehké střešní krytiny lze použít také povlakové krytiny, které jsou prováděny z asfaltových pásů s posypem.

Topenářské služby Jičín, instalace topení

Při výstavbě nebo rekonstrukcích je třeba také zrealizovat topení. Odborná firma vám v tomto případě poradí, Topenářské službyjaké topení je do vaše domu vhodné, jakým palivem vytápět atd. V dnešní době můžete vybírat mezi** elektřinou, plynem, tuhými palivy** nebo** topnými oleji**, záleží na tom, jaká je dostupnost zdrojů** paliva** do vašeho domu, zda jste napojeni zdroj tepla nebo jaká požadujete komfort vytápění. Můžete také vybírat z tuhých druhů paliv jako je dřevo, brikety, pelety, uhlí nebo alternativní zdroje tepla jako je například biomasa.

Elektroinstalační práce Jičín

Odborná stavební firma, která nabízí komplexní služby, provádí během výstavby či úprav interiérů také veškeré silnoproudé a slaboproudé elektrické instalace.Vybuduje a zprovozní nové elektrické rozvody a to nejen v bytě či rodinném domě, ale tuto službu si můžete přát také na chatě nebo na vaší chalupě. Jedná se také o přestavby, rekonstrukce a inovace elektrických rozvodů v dalších objektech jako panelové byty, bytové jádra, půdní vestavby a starší domy a byty, kdy se jedná zejména o přípojky, výměny rozvodů nebo o elektroservisní práce. Na každou novou elektroinstalaci nebo rekonstrukci rozvodů vám elektromontážní a stavební firma zajistí nezbytnou revizní zprávu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17474 (novesluzby.cz#23574)


Přidat komentář