Stavba nízkoenergetických domů - Kutná Hora

Už vás omrzelo bydlet v bytě nebo ve starém domě a hledáte řešení, jak si svůj budoucí život zpříjemnit? Co takhle výstavba nízkoenergetického domu, který nabízí samá pozitiva a maximální komfort? V našem článku se o tomto druhu stavby dočtete více.

Nízkoenergetický dům - nízká spotřeba tepla

Pokud nevíte přesně, co znamená slovní spojení nízkoenergetický dům, velmi rádi vám tento pojem přiblížíme. Jde o budovu, jejíž roční měrná spotřeba tepla na vytápění nepřesahuje 50 kWh v případě, že je součástí takového domu účinná otopná soustava. Předpokladem nízkoenergetického domu je tedy bez ohledu na jeho tvar nízká spotřeba tepla. Princip nízké spotřeby tepla závisí na tom, že dům je kompletně opatřen materiálem se silnou vrstvou tepelné izolace bez tepelných mostů, což výrazně snižuje tepelné ztráty. V klasickém domě je až dokonce celých 95% větrání prováděno ventilátory, digestořemi a spárami, s čímž je samozřejmě spojen únik tepla bez jakéhokoliv jeho návratu.

Proč se rozhodnout pro nízkoenergetický dům?

Jak jsme již zmínili, nízkoenergetický dům je spojen s nízkými náklady na vytápění. Dále jeho uživatelům zajistí nepřetržitý přívod čerstvého vzduchu, ovšem bez větrání nebo průvanu. V nízkoenergetickém domě se nesetkáte s žádnými teplotními rozdíly v místnostech a budete si užívat příjemných teplot, ať je zrovna parné léto nebo surová zima. Nízkoenergetické domy navíc zajišťují naprosto ekologické bydlení, které je šetrné k přírodě. Pro nízkoenergetický dům je nezbytná větší vrstva tepelné izolace, kvalitní okna i rámy a účinné větrání.

Stavba nízkoenergetických domů - Kutná Hora

Mezi stavební firmy zabývajícími se výstavbami nízkoenergetických domů patří i firma pana Tomáše Randíka, která nabízí kompletní a kvalitní služby v oblasti stavebnictví, a to na základě dlouholetých zkušeností. Firma pana Randíka nabízí vedle stavby nízkoenergetických domů i výstavbu domů na klíč, rekonstrukce bytů a bytových jader, sádrokartonářské, obkladačské, demoliční a výkopové práce. Odborníky jsou také ve výškových pracích a pokládce zámkové dlažby.

To vše rychle, precizně a za výhodné ceny. Pokud hledáte firmu z Kutné Hory nebo z okolí, máte nejlepší příležitost obrátit se na** doporučovanu firmu**.

Telefonické spojení je: +420 775 555 355

Emailová adresa na firmu je: rt-kh@email.cz

Rodinný dům na klíč Kutná Hora

Rodinný dům na klíč

Stavba rodinného domu svépomocí bývá v naprosté většině případů běh na dlouho trať, kde několik let bývá zpravidla samozřejmostí. Ale co dělat, když chcete bydlet co nejdříve, navíc v kvalitně postaveném domě, bez nutnosti řešit záležitosti se stavbou domu spojené a bez toho, abyste na stavbě strávili mládí? Právě pro vás jsou k dispozici stavební firmy, která vám postaví dům na klíč. Tím se rozumí, že zajistí komplexní provedení prací od vypracování projektu, vyřízení všech nutných povolení, úpravu terénu pro budoucí stavbu, zajištění veškerých stavebních prací, vykonání stavební dozoru, po úpravu pozemku a zahrady v okolí domu a předání klíčů od kompletně postaveného a uklizeného domu. No nezní to lákavě? Navíc nechat si postavit rodinný dům na klíč dnes již není výsadou majetných lidí, ale tato možnost je dostupná téměř každému, kdo se pro stavbu domu rozhodne. Výstavba na klíč s sebou přináší jen samé výhody.

Rekonstrukce bytů na Kutnohorsku

Rekonstrukce bytů

Každá větší rekonstrukce bytu představuje vždy velký zásah do stávajícího bydlení a téměř vždy vyžaduje práce mnoha řemeslníků různých oborů. Taková rekonstrukce, navíc  pokud zahrnuje také rekonstrukci bytového jádra, vyžaduje zednické práce, sádrokartonářské a obkladačské práce, ale také bourací práce, podlahářské atd. Záleží jen na vás, zda budete obvolávat jednotlivé firmy a koordinovat jejich práce tak, aby na sebe logicky navazovali, nebo zda raději oslovíte jednu stavební firmu, která všechny potřebné stavební práce nabízí a kvalitně provádí. Rekonstrukce bytu je nejvýše nutná v takovém případě, kdy jste se stávajícím stavem bydlení nespokojeni a neradi doma trávíte svůj čas, protože byste si zkrátka představovali něco jiného. K tomu, aby byl výsledek dle vašeho požadavku, je potřeba oslovit profesionální firmu.

Rekonstrukce bytového jádra Kutná Hora

Rekonstrukce bytového jádra

Nejrozsáhlejší rekonstrukcí v bytě je zcela jistě rekonstrukce bytového jádra. Některé práce v rámci tohoto druhu rekonstrukce si samozřejmě můžete udělat sami, pokud jste šikovní, ale patří sem i takové práce, u nichž se bez odborné pomoci neobejdete – zejm. při pokládce dlažby, lepení obkladů nebo instalaci nových rozvodů. Rekonstrukce bytového jádra rozhodně není levnou záležitostí a rodiny na tyto práce mnohdy šetří několik let. Proč tedy celkový výsledek kazit vlastní neodborností, když vám tyto práce zajistí se stoprocentní zárukou kvalitně odvedené práce odborná stavební firma?

Sádrokartonářské práce Kutná Hora

Sádrokarton je takový stavební materiál, který se hodí pro výstavbu interiéru a který splňuje celou řadu takových vlastností, pro které se stává stále oblíbenějším. Nejenže zaručí výbornou tepelnou a zvukovou izolaci, ale díky jeho snadné opracovatelnosti zaručí i rychlost stavebních prací, dokonalý vzhled a dlouhou životnost. Interiéry, které jsou vybudované ze sádrokartonu, se navíc vyznačují podstatně nižšími náklady než interiéry z jiných materiálů.

Obkladačské práce Kutná Hora, obklad koupelny, kuchyně

Obkladačské práce

Chcete mít odborně, kvalitně, profesionálně a precizně obloženou kuchyň, toaletu nebo koupelnu? Poté nezbývá než se obrátit na profesionálního obkladače. Jestliže jste se rozhodli pro rekonstrukci bytu nebo jeho části, nebo pro rekonstrukci bytového jádra, jistě budou obkladačské práce patřit ke službám, bez nichž se neobejdete, aby byla rekonstrukce kompletní. Rozhodně byste neměli podceňovat výběr obkladačské firmy, neboť na ní závisí, jaký bude konečný výsledek, tedy jak budete s dílem spokojeni. Vybírejte takovou firmu, která klade důraz na pečlivost a dokonalost provedené práce.

Demoliční a výkopové práce Kutnohorsko

Demoliční a výkopové práce

Při výstavbě rodinných domů bývají výkopové práce téměř naprostou samozřejmostí. Ovšem demoliční práce nejsou také nijak ojedinělé, a pokud jste například koupili stavební pozemek, na kterém stojí nevyhovující stavba určená k demolici, bez demoličních prací se neobejdete. Firmy, které výkopové a demoliční práce provádí, disponují potřebnou technikou, díky které jsou veškeré práce provedeny rychle a bezpečně. Tyto firmy navíc zajistí i úklid staveniště a vy tak nebudete muset řešit přistavení kontejnerů a odvoz suti na skládku. Stavební firmy navíc dodržují bezpečnostní přepisy.** Demoliční práce** probíhají tak, že je stavba srovnaná se zemí bagrem nebo buldozerem a tam, kde to není technicky možné, se může použít řezání plamenem nebo i jiné metody.

Pokládka zámkové dlažby v Kutné Hoře a okolí

Pokládka zámkové dlažby

Zámková dlažba je taková, jejíž jednotlivé dlaždice do sebe přesně zapadají a to ji činí vysoce odolnou proti horizontálním účinkům. Zámková dlažba se pokládá na chodníky, na příjezdové cesty, na dvorky, parkoviště, pěšiny, terasy a na další venkovní plochy. Zámková dlažba je velmi odolná před klimatickými vlivy a nevadí ji ani příliš horské nebo naopak mrazivé počasí. Vybírat můžete z široké nabídky zámkových dlažeb, co se týká vzorů a tvarů, ale i barevného provedení. Cena zámkové dlažby je nízká. K tomu, aby dlažba spolehlivě sloužila, musí být odborně položena, o co se vám postará stavební firma, která má zkušenosti a kvalifikaci v pokládce zámkové dlažby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17503 (novesluzby.cz#23619)


Přidat komentář