Rozvoz hotových jídel, catering

V dnešní době existují firmy, které se zabývají nejen vařením, ale i rozvozem hotových jídel, polévek nebo zákusků pro zákazníky. Můžete si tak objednat jídlo přímo do domu, do zaměstnání nebo si nechat jídlo dopravit např. na oslavu narozenin.

Rozvoz hotových jídel Lomnice nad Popelkou

Tato služba je již několik let velmi oblíbenou a využívá ji stále více lidí. Není se čemu divit. Lidé, kteří si nechají jídlo dovést na jimi požadovanou adresu, ušetří čas ať už za vaření, nebo za cestu, kterou by vážili do restaurace a tam trávili další čas objednávkou jídla. Rozvoz jídel je výhodný pro ty, kteří jsou příliš zaměstnaní a nemají kdy si zajít v pracovní době na oběd, dále pro lidi, u nichž byla na pracovišti zrušena jídelna, pro důchodce, kterým jejich zdravotní stav nedovoluje si jídlo uvařit nebo si pro něj zajít, pro mladé, kteří mají např. ve večerních nebo nočních hodinách chuť na pizzu, gyros nebo jiné jídlo, kterým si zpříjemní večer u filmu, a rozvoz jídel nakonec můžou využít všichni, pro které je tato služba výhodná a pohodlná.

Rozvoz hotových jídel, catering – Penzion Tábor

Plánování soukromé nebo firemní akce má vždy minimálně jedno společné, a to kde danou akci uskutečnit. V prvním případě se nabízí prostory vlastního domova, chaty, chalupy. V druhém pak prostory firemní budovy. Ne vždy však dané místo vyhovuje co do kapacity, vhodnosti a možností. Nic z uvedeného nebudete muset řešit a navíc se můžete těšit z kompletních služeb, využijete-li nabídky Penzionu Tábor, který najdete na adrese Chlum 20, 512 51 Lomnice nad Popelkou. Penzion disponuje velkou restaurací, ubytovací kapacitou 60 lůžek, venkovním a vnitřním bazénem, saunou, posilovnou, více viz http://www.partners-catering.cz/. Je tak přímo ideální pro pořádání seminářů, školení, obchodních prezentací, ale také pro svatby, oslavy, rodinné rekreace atp. V případě Vašeho zájmu můžete Vaši poptávku zaslat panu Jaromíru Středovi, provozovateli restaurace, e-mail: streda@partners-catering.cz, tel.: +420 732 568 882.

Rozvoz hotových jídel, polévek, zákusků Lomnice nad Popelkou

Rozvoz hotových jídel s sebou nese samé výhody. V prvé řadě, pokud narazíte na kvalitní firmu nabízející tyto služby, můžete si být jisti, že nebudete omezeni pouze výběrem ze 2 hlavních hotových jídel, ale vybírat si můžete z dokonce z 5 jídel, na které máte zrovna chuť a také salátu. Buďte si jisti, že z takového množství si jistě vyberete. Další výhodou je, že některé firmy nabízejí kromě české kuchyně i kuchyni zahraniční. Proto si můžete vybrat dle vaší chuti a jistě si vyberou i vaši kolegové. Možná právě vám nevyhovuje závodní jídelna, kterou máte při zaměstnání k dispozici, ať už proto, že váš zdravotní stav vyžaduje jiné složení jídel nebo vy sami právě pracujete na své postavě a svém zdraví a potřebujete se dle toho i stravovat. Právě pro vás je zde opět výhoda, neboť hotová jídla rozvážena profesionální firmou mají v nabídce i jídla dietní, jídla zdravá, která jsou připravovaná na vodě nebo v páře, bez tuku, nesmažená, apod. Hlavní výhodou je, že nemusíte za jídlem nikam chodit, ale jídlo vám bude přivezeno přímo na adresu, kterou určíte, a v dobu, která vám vyhovuje.

Z jakých jídel je možno při rozvozu vybírat?

Rozvážená jídla jsou opravdu všeho druhu. Od klasických českých jídel, které máte rádi a které si rádi vychutnáváte ve své kuchyni, jako např. svíčková, rajská, guláš, špenát, apod. až po ty, která chutnají snad všem lidem bez rozdílu, a to gyros, hamburger, pizza, saláty, řízky, smažené sýry, apod. Dále máte k dispozici všechny druhy příloh, od všech forem brambor, přes rýži, po těstoviny, pečivo, zeleninový salát. Také polévku si objednáváte podle chuti a přijde si na své jak ten, který má rád vývary, tak i osoba, která holduje krémovým polévkám. Jídelníček restaurace se obměňuje každý týden s týdenním předstihem. Takže můžete vybírat v pohodě a klidu, abyste si přišli opravdu na své.

Jak se hotová jídla objednávají?

Jídlo si můžete vybrat buď z letáčků a katalogů, které mají firmy rozvážející jídla k dispozici, nebo z internetových stránek. Nabídka jídel vám bude také poskytnuta poté, co pošlete cestou emailovou dotaz nebo si přímo do prodejny zavoláte. Poté, co máte jídlo vybrané, dohodnete se na době, kdy si jídlo přejete dovést a uvedete adresu, kam bude jídlo dopraveno. Jídlo si můžete vybrat buď na ten konkrétní den, nebo si můžete z jídelního lístku vybrat jídlo orientačně na celý týden, které si samozřejmě můžete dle chuti v případě potřeby v průběhu týdne měnit. Pokud se ptáte, co se stane, kdybyste náhodou onemocněli nebo když se vám nebude jídlo na ten den již hodit, ačkoliv jej máte objednané a zaplacené, je zde velmi jednoduché řešení. Objednávka se zruší a peníze dostanete zpátky nebo si objednáte jídlo na jiný den. Nemusíte mít obavu, že byste o peníze za jídlo přišli.

Jak se odhlašuje objednávka hotových jídel?

Pokud se vám již nehodí dovoz objednaného jídla, ať proto máte jakýkoliv důvod, není nic jednoduššího než do provozovny zatelefonovat a objednávku zrušit. Každá firma má jiné podmínky rušení, ale zpravidla se setkáte s možností zrušit objednávku den předem do určité denní hodiny.

Jak se dovážená strava servíruje?

Strava vám bude dovezena v** jídlonosičích nebo termonádobách**. Chlazená jídla jsou dodávána v jednorázových obalech vhodných do mikrovlnné trouby. Na obalu je datum spotřeby a návod k použití. Výhodou Chlazených jídel je jejich prodloužená doba trvanlivosti až na 3 dny. Takové jídlo bude opatřeno jmenovkou, aby nemohlo dojít k záměně. Jídlo můžete zaplatit jak penězi, tak i stravenkami, máte–li k dispozici. Zeptejte se přímo obsluhy, zda stravenky berou. Máte-li zájem, bude vám jednou měsíčně vystavena faktura na odebrané množství jídel.

Pro koho je rozvoz jídel určený?

Jak již bylo uvedeno na začátku, jídla jsou určena pro všechny jedince, pro něž je dovoz objednaného jídla do domu nebo do zaměstnání pohodlný a výhodný, ovšem tuto službu nevyužívají pouze jednotlivci, ale je určená také velkým skupinám osob, např. celému pracovnímu týmu, všem zaměstnancům podniku, a dalším strávníkům většího a velkého počtu.

Proč využít rozvozu jídel Lomnice nad Popelkou?

Pokud narazíte na spolehlivou firmu rozvážející jídla, které jde o maximální spokojenost zákazníků, která se vyznačuje kvalitou jídla, pouze čerstvými surovinami, hygienicky čistými podmínkami a pracovními postupy, jistě vás taková firma překvapí neustálým rozšiřováním nabídky nových jídel dle zájmu zákazníků, nových salátů, atd. U každého jídla si můžete přečíst, z čeho je vyrobeno, z jakých surovin se skládá a z jakého množství jednotlivých surovin. Nutno podotknout, že firmy, kterým jde o spokojenost jejich strávníků, své služby rozšiřují nejen v oblasti hlavních chodů a polévek, ale i v** cateringových službách**. Pokud tedy plánujete oslavu, chystáte narozeninovou párty, plánujete rozloučení s kolegou, který odchází do důchodu, apod., můžete si objednat různé druhy a počty zákusků a chlebíčků, švédské stoly, salátové mísy, sýrové mísy, ale také teplé jídlo.

Rozvoz jídel je naprosto výhodná a jedinečná služba, jak se pohodlně ve svém oblíbeném domácím prostředí najíst dobrého jídla dle své chuti a bez špinavého nádobí a nutnosti po jídle uklidit. Ten, kdo si na tento způsob stravování zvykne, si jej nemůže vynachválit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17519 (novesluzby.cz#23643)


Přidat komentář