Řemeslné práce - Praha a okolí

Jsou činnosti, které můžete zastat, ale dnes na ně není minimálně čas. Pokud ho nemáte nazbyt nebo tvrdě pracujete, nechte i jednodušší práce odborníkům. Poradíme vám na koho se obrátit.

Drobnější činnosti, jako je třeba montáž nábytku, malířství, přitlučení hřebíků a podobně, mohou mít své profese. Často tyto práce ale můžete mít v balíčku. V kompaktních službách je nabízí tzv. hodinový manžel. O co se jedná? Hodinový manžel nabízí drobnější služby typu, které jsme jmenovali. Může být spousta různých důvodů, proč si někdo zavolá hodinového manžela. Mohou to být ženy, které nemají partnera a některé domácí činnosti jsou spíše mužskou záležitostí. Také to ale mohou být domácnosti, kde mužský element je, ale třeba nemá daný pán dostatek času nebo není zrovna na dané činnosti. Neznamená, že když jsou nějaké práce určené, že je musí dělat muži a jiné zase ženy. Pokud jsou takové služby k dispozici, tak je využijte. Dnes je doba, kdy lidé více pracují, ale musí si tu finanční odměnu kompenzovat jinde. Mohou si tedy zaplatit dané služby a užít si volno zábavnějším způsobem. Co tedy konkrétně nabízí hodinový manžel Praha?

Kdo je hodinový manžel?

Už jsme tuto práci přiblížili, co může hodinový manžel nabízet. Někdy ale dochází k mýlkám, co se týká práce hodinového manžela. Tento pojem se odvozuje od prací, které v páru vždy spíše připadají té silnější polovičce. Jedná se ale hlavně o údržbu, montáže a jiné aktivity. Rozhodně to nejsou služby v partnerství, byť by to byl třeba doprovod do společnosti. Hodinový manžel je v podstatě řemeslník, jen dělá většinu prací, které jsou na lehčí bázi (samozřejmě, pokud jde o specialistu, může být třeba i elektrikář) a spektrum služeb je širší. Podívejme se na ně blíže.

Jaké služby nabízí hodinový manžel v Praze?

Je spousta služeb, které může hodinový manžel nabízet. V podstatě se jedná o práce, které ovládá daný pracovník dle svých schopností, žádný mustr neexistuje. Proto vám přiblížíme některé práce, které shrnují nabídku, kterou jsme zmínili. Zde pro vaši představu uvidíte, co je v silách hodinového manžela.

Montáže nábytku, žaluzií Praha

To jsou časté práce hodinových manželů. Týká se to hlavně nábytku. Asi se spoustě z vás vybaví situace, kdybyste nejraději roztrhali návod na montáž, protože to podle něj nejde složit, je to složité nebo něco nevychází. Proč se nervovat s něčím, s čím má někdo jiný větší zkušenosti a poradí si, když se objeví zádrhel. Montáže žaluzií, přitlučení hřebíků, poliček, sestavení různých bytových příslušenství a podobně bude pro hodinového manžela hračka.

Úklidové práce Praha, úklid po malířích, úklid nábytku

Pokud se bavíme o službách hodinového manžela, tak se jedná spíše o složitější úklid třeba po malířích nebo když se musejí přemísťovat těžší předměty. Práce jako vytírání nebo žehlení patří spíše pod ruku ženám. Úklidové práce hodinový manžel dokáže udělat do konce. Protože se zmiňujeme o těžších předmětech, tak zde se nabízí třeba otázka, kam s danými věcmi. Např. kýble od barev, zbytky nábytkového materiálu, igelity a podobně. I s tím, tedy odvozem, si dokáže hodinový manžel pomoci.

Řemeslné práce Praha, hodinový manžel

Všeobecně jsou hodinoví manželé dost často řemeslně zruční a specializovaní. Mohou to být třeba truhláři, elektrikáři, instalatéři, zámečníci a podobně. Tím pádem nabízejí hlubší profesionalitu v jednom odvětví. Proto se můžete zeptat, jakou specializaci má ten hodinový manžel, kterého si vyberete.

Malování stěn Praha, příprava na malování

Další z činností, která není složitá, ale zabere dost času. Proto si s ní dokáže lépe poradit ten člověk, který má s** malováním** větší zkušenosti. Příprava, dovoz materiálu a příslušenství, vymalování a také úklid. To vše zvládne hodinový manžel.

Položení podlah Praha a okolí

Plovoucí nebo PVC podlahy, které jsme zmínili, nabízejí řadu variabilit. Ten první případ se honosí hlavně tím, že je izolačně výhodný a dokáže mít bezpočet variant dezénů povrchu. PVC podlaha je zase hygienická forma, která je cenově výhodná a příjemná. Aplikace nejsou tak složité, proto si na ně může troufnout i zručný muž.

Zapojení elektrospotřebičů Praha a okolí

Další ze služeb, kterou nabízejí hodinoví manželé, a která je velmi ceněná. Správné zapojení pračky, myčky, instalace televize, práce s počítačem, zapojení drobnějších pomocníků v domácnosti a podobně. Profesionál vás může seznámit i s řešením problémů, pokud něco nebude fungovat. Zapojení elektrospotřebičů je mnohdy složitou záležitostí a i z hlediska bezpečnosti je dobré, aby se na takovou věc podíval někdo, kdo má zkušenosti.

Dovozy nákupu Praha, dovozy těžkých věcí domů

Těžké nákupy, které nezvládne člověk, který nemá auto, může třeba jednou týdně obstarat hodinový manžel. PET lahve, těžké krabice a jiné dovozy může zastat hodinový manžel velmi lehce. Může se to ale týkat třeba i dovozu těžších věcí. Třeba když potřebujete přivézt rozložený nábytek, musíte si zajistit dovoz barev na malování či přestěhovat nějaké věci. Pokud má hodinový manžel dodávku, nemusí být problém převážet i tyto předměty.

Musíte umět si užít volna a nesnažte se dnes vše zastat. V dnešní době, kdy se více vydělává, se musí zase ulevit v jiném místě. Proto jednou za čas zaplaťte služby, které vám zastanou profesionálové, kteří jsou zruční. Přitlučení hřebíku, montáže, vymalování, řemeslné práce a jiné služby jsou sice drobnostmi, ale leckdo se s nimi doma rozčiluje. Nenechte si proto ubrat energii a čas, který byste strávili těmito pracemi, a využijte to efektněji. Relaxací, časem stráveným s blízkými. Řemeslné práce můžete využít jen jednou za čas, proto vás to nebude tolik stát. Zkuste si spočítat, jestli to pro vás nebude efektnější. Spousta lidí si říká, že takové drobné práce zvládne sám, ale někdy je lepší něco přenechat někomu jinému. Dnes je takový servis, že si to můžete objednat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17549 (novesluzby.cz#23686)


Přidat komentář