Rekonstrukce střech - Vyškov, Jihomoravský kraj

Rekonstrukcí střechy můžete získat nejen zateplení domu, ale i velmi kvalitní a zároveň originální obyvatelné prostory. Malé střechy poskytnou rozšíření domu, velké klidně i prostorný byt pro mladou rodinu.

střechy

Bydlení pod střechou patří k velmi zajímavým možnostem rozšíření obytných prostor rodinného domu, stejně tak získání bytu pomocí rekonstrukce domu bytového. Staré půdy rozhodně nejsou jen skladištěm harampádí. Mohou být krásné, světlé, prostorné, teplé a použitelné k mnoha účelům. Rekonstruovaná střecha a půdní prostory mohou sloužit k bydlení, ale i jako kanceláře, atelier, nebo posilovna či taneční sál. Možností je mnoho a ještě více je nápadů lidí. Každý má své představy a potřeby. Přesto k nejčastějším potřebám patří** získání bytu**. To je možné rekonstrukcí půdních prostor vlastního domu, nebo domu rodičů, kde tak získáte útulný byt. Nebo je možné vybrat si místo k bydlení a hledat vhodnou střechu obytného domu, která by se hodila k rekonstrukci. A věřte, že jich není málo. Navíc rekonstrukcí střechy zhodnotíte celý dům, a promítne se to do nákladů na bydlení všech nájemníků. Zrekonstruovaná a zateplená střechy přinese úspory v nákladech na teplo až 40 %.

Rekonstrukce střech na klíč v Jihomoravském kraji

Rekonstrukci střechy si můžete objednat u stavební firmy pana Michala Kupky. Jde o spolehlivou stavební firmu, která má dlouholetou praxi a za sebou desítky realizací. Přístup ke každé zakázce i klientovi je spolehlivý a odvedená práce dosahuje vysoké kvality. Přitom v nabídce najdete konzultace a rozpočet zdarma. Firma pana** Michala Kupky** nabízí klempířské, pokrývačské, tesařské práce a také tepelné izolace střech. A to na objektech, jako jsou rodinné domy, chaty, chalupy, historické objekty nebo atypické stavby. Můžete také přímo navštívit provozovnu firmy na adrese Michal Kupka Pustiměř 226, Pustiměř, 68321. Pro informace či objednávku služeb je tu e-mailová adresa info@strechy-kupka.cz, nebo telefonní číslo*** *+420 728 061 860. Navštívit můžete také webové stránky firmy strechy-kupka.cz

Rozhodně ne svépomocí. To je cesta k dlouhověkým problémům, které jdou jen těžko odstranit. Rekonstrukci střechy je vždy nutné svěřit vybrané stavební firmě, která střechu zrekonstruuje nejlépe na klíč. To znamená s dodáním materiálu i práce a s následnou zárukou obojího. Přitom je vhodné vybírat firmu s dostatkem** referencí a s pozitivními ohlasy a doporučeními**. U takové firmy máte záruku, že budete spokojeni i vy.

střechy

Kompletní rekonstrukce střechy, výměna střešní krytiny

Když se řekne rekonstrukce střech, tak to může znamenat celou řadu prací. Může jít o jednoduchou opravu poškozených míst, o částečnou rekonstrukci v podobě klempířských prací, nebo výměny střešní krytiny, anebo může jít o kompletní rekonstrukci střechy, která zahrnuje rozebrání celé střechy, její demolici a stavbu nové střechy. Kompletní rekonstrukce střechy se klidně může nazývat stavbou střechy nové. A někdy to tak opravdu je. To když majitelé rekonstrukci střechy využijí pro změnu jejího tvaru. Ne každá šikmá střecha může sloužit jako obytná. A právě kompletní rekonstrukce střechy může být důvodem pro její změnu a získání obytného prostoru.

  • Michal Kupka
  • Tel: +420 728 061 860
  • E-mail: info@strechy-kupka.cz

Jaké šikmé střechy se hodí pro obývání?

Pro půdní vestavbu se hodí šikmé střechy, nejčastěji sedlové, mansardové či valbové. Tyto tvary střech patří na našem území k nejčastějším. Výjimkou jsou pouze střechy ve vyšších polohách, kde je podmínkou maximální sklon střechy, který neumožňuje udržení se sněhové nadílky. Pokud chcete u půdní vestavby projít kolaudačním řízením, pak střecha musí mít výšku obytné podkrovní místnosti v jejím středu 2,3 metru a výšku stěny u šikmého stropu 1,6 metru. Tyto míry nejsou samoúčelné, ale vycházejí ze zákona, kterým je ČSN 73 4301.

Nabídka tesařských prací v Jihomoravském kraji

střechyTesařské práce zajišťují stavbu střešní konstrukce. Kromě ní však patří do nabídky tesařských prací všechny dřevěné zahradní stavby, dřevěné přístřešky, stavba malých i velkých střech, střešní dřevěné prvky, dřevěné výrobky, jako jsou palubky, obklady, podhledy, plotovky, ale i stavební bednění.

Stavba krovů a střešních konstrukcí

I v dnešní době patří mezi nejčastější materiály střešních konstrukcí** smrkové dřevo,** které je spojováno ocelovými spojníky. U historických staveb bývají střešní konstrukce celodřevěné. A u průmyslových staveb často železné. Stavba krovů a celé střešní konstrukce se odvíjí od toho, zda budou jednotlivé trámy přiznány či ne, a zda půjde o obytné podkroví, které využije půdní vestavby, nebo jen bude sloužit jako úložný prostor.

Jak kvalitně zaizolovat střechu?

střechy

Každá střecha by měla být izolována a to po všech stránkách. První izolací je pečlivá** impregnace celé střešní konstrukce,** což výrazně zvýší odolnost prostředí i dřevokazným houbám a živočichům, a životnost. Následují jednotlivé vrstvy, které tvoří plášť střechy. Střechy se většinou vyrábí jako dvouplášťové. U nezateplených střech postačí jeden plášť, u střech, které potřebují mimořádné zateplení, může jít i o tři pláště. Plášť střechy se skládá z hydroizolace, zateplení, parozábrany a odvětrávání. Vrchní vrstvu kryje** střešní krytina**, spodní obklad, často sádrokartonový systém.

Pokrývačské práce v Jihomoravském kraji

Pokrývačské práce využívají moderních** střešních systémů.** Ty jsou výhodné nejen pro zjednodušení pokládky, ale zejména pro jejich vysokou kvalitu. Střešní systém nabízí nejen základní střešní krytinu, ale i celou řadu doplňků k ní. Většinou jde o přípravu na antény, satelit, hromosvod, přístup na střechu i pohyb na ní. Pak jde o sněhové zábrany, odvětrávání nebo solární systém. Střešní systémy jsou dodávány ve více barevných odstínech, což zaručuje, že si vybere opravdu každý.

  • Michal Kupka
  • Tel: +420 728 061 860
  • E-mail: info@strechy-kupka.cz

Výběr střešní krytiny, pálené tašky, betonové tašky, plechové krytiny

střechy

Střešní krytinu bohužel není možné vybrat nahodile, nebo podle toho, jaká se nám líbí. Je nutné vybírat podle únosnosti zdí. Betonová střešní taška patří k nejkvalitnějším střešním krytinám, které mají i nejdelší životnost. Ta je až 100 let. Velkou nevýhodou je její hmotnost. Ta je velmi vysoká a proto se musí od této střešní krytiny často upustit. Pálená taška patří k nejoblíbenějším střešním krytinám. Má výborné vlastnosti a životnost 75 až 100 let.** Asfaltová krytina,** jinak také kanadský šindel se výborně hodí do extrémních podmínek i na menší stavby. Životnost může být až 50 let. Plastová krytina se vyrábí z recyklovaných plastů, které jsou obohaceny o další látky. Zásluhou toho je velmi odolná. Plechové krytiny využívají stejných materiálů jako klempířské systémy.

Klempířské práce v Jihomoravském kraji

Klempířské práce jsou o ručním zpracování oplechování domu, ale i o kvalitním svodu dešťové vody. V dnešní době je využíváno zejména klempířských systémů, které nabízí kompletní nabídku klempířských výrobků a jejich doplňků. Co se týče materiálů, tak se využívá zejména bezúdržbových materiálů jako je tradiční měď, nový titan zinek, poplastovaný ocelový plech a plastové materiály, které také patří k velmi odolným.

Střecha na klíč od profesionální firmy ve Vyškově

Moderní rekonstrukce střech nabízejí netušené možnosti obývání. Proto jejich maximální využití v perfektním provedení je vhodné kontaktovat odbornou firmu a sjednat si rekonstrukci na klíč. Později tohoto kroku nebudete v žádném případě litovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17867 (novesluzby.cz#24294)


Přidat komentář