Rekonstrukce střech - Uherské Hradiště

Pokud hledáte způsob jak své bydlení zlepšit a upravit, aby nedocházelo ke zbytečným tepelným ztrátám a aby navíc váš dům vypadal krásně a přitažlivě na pohled, dopřejte mu novou střechu od profesionální pokrývačské firmy.


Rekonstrukce střech - Uherské Hradiště

K tomu, aby střešní plášť splňoval všechna potřebná a základní kritéria, je potřeba, aby měl dostatečné tepelné a zvukové vlastnosti a aby také spolehlivě chránil dům proti vodě. Nejdůležitější je zřejmě výběr vhodného materiálu, což se samozřejmě i nejnáročnější úkol zejména při realizaci šikmých střech, protože na jednotlivé druhy střešních plášťů se nehodí zcela každý materiál.

Pokud plánujete zrealizovat i půdní vestavbu, je potřeba dbát zvýšenou pozornost na zajištění tepla a ticha, což vám umožní, resp. zajistí správně zvolený druh, tloušťka a poloha tepelné izolace. Ochranu před vlhkostí vám zajistí kvalitně provedená hydroizolace. Vnější ochrana střešního pláště je tvořena střešní krytinou. Střešní krytina se volí podle sklonu střechy, tedy podle toho, zda se jedná o střechu šikmou nebo plochou. K tomu, aby střešní plášť správně fungoval, je potřeba hledět i na kvalitně vypracované detaily a na klempířské konstrukce.

Tepelná izolace střešního pláště Uherské Hradiště

střechy

Střešní plášť plní hned několik funkcí, z nichž nejdůležitější je funkce** tepelné izolace,** protože právě izolace zajišťuje vnitřní tepelnou pohodu a zabraňuje tepelným ztrátám, díky čemuž ušetříte hodně peněz za energie. Druh a tloušťku tepelné izolace vám zcela určitě doporučí řemeslníci, kteří rekonstrukce střech provádí. Nedoporučuje se, abyste se řídili vlastním instinktem při výběru izolace, pokud rekonstrukcím střech dobře nerozumíte. Pak se totiž může stát, že si sice zpravíte a zrekonstruujete původní střechu, ale tato nebude mít vůbec žádné lepší vlastnosti oproti té původní a to by byla velká škoda, při představě, kolik jste museli vynaložit peněz za střešní krytinu, nové krovy, apod.

Pokrývačské práce Uherské Hradiště

Střešní krytina ochrání váš dům nejen před deštěm, větrem a sněhem, ale plní také nedílnou funkci v rámci estetického ukončení stavby. Proto se při jejím výběru vždy raději poraďte s odborníky, kteří vám střešní krytinu doporučí s ohledem na vlastnosti jednotlivých druhů střešních krytin a s ohledem na vlastnosti vašeho domu a vůbec jeho umístění v lokalitě.

Podle čeho vybírat střešní krytinu?

střechy

Se šikmou střechou se setkáváme v našich podmínkách nejčastěji. Výběr krytiny je na tento typ střechy je hodně důležitý. Samozřejmě záleží na typu střechu, na celkovém tvaru střechu a vůbec na charakteru domu. Těmto podmínkám se musí střešní krytina přizpůsobit.

Jaká střešní krytina je vhodná pro šikmou střechu?

Šikmé střechy jsou takové, které mají sklon střecha víc než 5 stupňů. Krytina na těchto střechách plní zejména hydroizolační vrstvu a chrání tak ostatní části střešního pláště před povětrnostními vlivy, hlavně tedy před vodou a vlhkostí. Skládané krytiny se používají na střechy, které mají sklon nad 15 stupňů. Jsou však i krytiny, které se dají pokládat na střechy, jejichž sklon začíná již od skonu 7 stupňů. Skládané krytiny se dají použít nejen na šikmé střechy, ale také na střechy, které jsou tvořeny oblými tvary. K tomu, aby byla střešní krytina patřičně na střešní plášť upevněna, používají se montážní konstrukce. V České republice je nejčastěji používána střešní krytina skládaná.

Pokládka střešní krytiny firmou Uherské Hradiště

Na výběr je hned z několika druhů, typů a značek střešní krytiny a je vhodné se při výběru poradit s profesionální firmou. Samotnou realizaci krytiny zcela jistě přenechejte na pokrývačské firmě, která vám zajistí její 100% následnou funkčnost.

Klempířské práce Uherské Hradiště

Nezaměnitelným pomocníkem sloužícím k odvádění dešťové vody pryč z domu jsou klempířské konstrukce, které vám zajistí profesionální klempíři. Klempířské práce jsou dokončovacími pracemi a celkově zkrášlují celkový dojem z objektu. Střešní krytinu netvoří pouze samotné tašky nebo desky, ale také různé doplňky, které ke konkrétní krytině patří, aby dokonale plnila svoji funkci. Je potřeba klást na práci klempířů vysoké nároky, aby vám následně střecha poskytovala to, co poskytovat má. Složitý a unikátní systém střešní krytiny musí odolat úplně všemu, co padá z nebe. Oslovte tedy kvalitní a profesionální řemeslníky, kteří nabízejí kompletní realizace střech a kteří vám dokonale vyřeší každý detail střechy.

** ** Montáž střešních oken, nabídka střešních oken Uherské Hradiště

střechy

Střešní okna zdobí nejednu šikmou střechu a velmi ovlivňují celkové architektonické ztvárnění domu. Střešní okna můžete vidět na novostavbách stále častěji, ale také na rekonstruovaných objektech. Střešní okna tvoří výrazné prvky střechy. Jestliže tedy přemýšlíte, jak zajistit přístup světla do podkroví, je střešní okno správnou volbou. Nabízí se nespočet řešení, jak a kam střešní okno situovat, jaké střešní okno zvolit a jakého tvaru nebo barvy. Nechejte si poradit od profesionálů, kteří montáže střešních oken provádí a kteří jsou schopni vám nabídnout katalog se střešními okny, kde vám doporučí nebo poradí okno vhodné na váš objekt.

Stavba altánů a pergol v Uherském Hradišti

Pokud uvažujete o něčem, co by na vaší zahradě posloužilo jako místo pro posezení s přáteli, pro relaxaci nebo pro ukrytí se před letním deštěm, můžete popřemýšlet o altánu nebo pergole. Obě tyto stavby budou sloužit nejen jako okrasa vaší zahrady, ale také poslouží pro již zmíněnou relaxaci. Altány můžete samozřejmě sehnat již jako skládačky a tyto si jen poskládat na zahradě, ale pokud chcete něco originálního, můžete jejich zhotovení zadat firmě, která vám může navrhnout několik řešení dle vašich představ a vy si už jen vyberete. Další možností jsou pergoly, které nejčastěji navazují na část domu směřující do zahrady a pod kterými tráví rodina hodně času ať už odpočinkem, obědváním nebo hoštěním návštěv. Pergolu vám během několika dní zhotoví profesionální firma.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17376 (novesluzby.cz#23438)


Přidat komentář