Rekonstrukce bytu Karlovy Vary

Pokud máte vlastní rodinný dům nebo byt a máte pocit, že jeho stav neodpovídá vašim představám, je nejvyšší čas oslovit odborníky, kteří zajistí jeho rekonstrukci podle posledních trendů.

Pokud uvažujete o stavbě nebo rekonstrukci rodinného domu či bytu, možná vám naskočí pár vrásek na čele a přemýšlíte nad spoustou otázek, které je třeba vyřešit. Váš sen o moderním bydlení se může stát velmi snadno a rychle skutečností. Stačí se obrátit na profesionály a rekonstrukce rodinného domu proběhne bez rizika. Je to ideální řešení pro každého, kdo je v tomto směru laikem.Zednické práce

Rekonstrukce - Karlovy Vary

Pokud bydlíte v oblasti Karlovy Vary a hledáte způsob, jak opravit chátrající dům nebo zmodernizovat váš byt, můžeme Vám doporučit zkušenou stavební firmu PatrikBarvyMetlička. Tato firma vám nabízí řešení v každé situaci:** rekonstrukce bytů a koupelen, opravy a rekonstrukce rodinných domů, malířské, štukatérské, zednické a bourací práce, obklady a dlažby** a mnoho dalších služeb. Jedná se o stavební firmu s dlouholetou tradicí, na kterou se můžete spolehnout a která dokázala zrealizovat úspěšně již mnoho projektů. Tuto stavební společnost můžete oslovit pomocí kontaktu:

 

Patrik Metlička, telefonní číslo: +420 723 629 345,

** e-mail:** metlicka.patrik@seznam.cz

 

**
**

Kompletní zednické práce pro domy a byty Karlovy Vary

Stavební firma, která nabízí kompletní zednické práce pro rodinné domy a byty, nabízí rekonstrukcei nteriérů, půdní vestavby, opravy nebo zateplení fasád domů. Po zadání vašich požadavků firma vaší stavbu zaměří a propočítá celkové finanční náklady na požadované dílo. V ceně už bude započítán stavební materiál a ekologická likvidace všech stavebních odpadů. Pokud nevíte, jak by měla rekonstrukce probíhat a co všechno by mělo být provedeno, stavební firma vám pomůže s technickým řešením vašeho stavebního záměru.

Zateplování


Zkušená stavební firma poté provede dohodnuté zednické práce kvalitně a včas za dodržení všech správných technologických postupů. Provádí zdění příček, vyrovnávky a opravy poškozeného zdiva, omítání stěn, štukování omítek a panelů, opravy špalet po výměně oken, vyrovnávky a betonování podlah a mnoho dalších činností. Příčkové zdivo v interiérech je dnes realizováno obvykle pomocí sádrokartonu, ale je možné použít tvárnice typu Ytong nebo klasické pálené cihly. Pokud je příčkové zdivo postaveno je třeba provést elektro a vodo instalace, omítky a v případě lehkých tvárnic je nutné stěnu armovat natažením síťky z geo-textilie. Zakončující práce je vytvoření hladkého povrchu v podobě štuku nebo vytvoření dekorační omítky. Na závěr zbývá ještě vymalovat malířskými barvami.

Rekonstrukce rodinných domů Karlovy VaryRekonstrukce bytu

V rámci kompletního servisu vám stavební firma může zrealizovat rekonstrukce rodinných domů a bytů, koupelny, kuchyně, rekonstrukci bytového jádra a jakékoli stavební úpravy bytového interiéru nebo kancelářských prostor podle vašeho přání. Profesionální stavební firma se dlouhodobě specializuje na úpravy interiérů bytů, jeho stavební úpravy, přestavby a rekonstrukce a má dostatek zkušeností v oblasti rekonstrukce koupelnového a bytového jádra, rekonstrukce kuchyně nebo celkové rekonstrukce bytů na klíč. Stavební firma vám může zrealizovat novou koupelnu či interiérové stavební práce v novostavbě, dřevostavbě, rodinném domě nebo při rekonstrukci chaty. Zajistí také zednické a obkladačské práce provede obklady kuchyňské linky a koupelny, vydláždí schody nebo terasy nebo provede štukování stěn i stropů v bytě.

Sádrokartonářské práce a podhledy, příčky Karlovy Vary

Stavební firma nabízí také sádrokartonové a minerální stropní podhledy, sádrokartonové příčky a předsazené stěny. Stropní podhledy mohou být podvěšeny sádrokartonem nebo minerálním podhledem, každý z nich má své přednosti. Výhodou sádrokartonového stropu je možnost jeho dalších povrchových úprav a naopak minerální podhledy mohou na někoho působit až trochu kancelářským dojmem, což způsobují konstrukční lišty, které jsou mezi jednotlivými deskami. Výhodou minerálního podhledu je lepší odhlučnění a snazší montáž, tedy i nižší cena. Obě varianty nabízejí možnost instalace zapuštěného stropního osvětlení, zakryjí elektroinstalační kabely nebo vzduchotechniku, čímž odpadá zasekávání do stropu.

Rekonstrukce bytů Karlovy Vary, rekonstrukce koupelen

Pokud se vám vaše současné bydlení nelíbí a chcete tento stav změnit, je potřeba přistoupit k rekonstrukci. Ta představuje úpravy interiérů, bytů, domů nebo nebytových prostor. Zkušenosti stavební firmy dovolují bez vašich starostí zařídit vše potřebné, opravit dům či byt podle místních podmínek a vašich přání a poradit vám, jak rekonstrukci interiéru začít. Profesionální stavební firma vám tedy pomůže od návrhu po předání hotového bytu či domu. S realizací přestavby bytu nebo koupelny jsou nejčastěji spojeni montáže sádrokartonů, z nichž  lze postavit nové nebo rekonstruovat staré příčky, zhotovit nové stropy, podhledy, izolovat stěny apod. KompletníBourací prácerekonstrukce bytů nebo koupelen představují zednické práce, instalatérské a elektrikářské služby apod. Rekonstrukce představují také bourací práce a odvoz suti se zajištěním ekologické likvidace odpadu.

Ruční bourací práce Karlovy Vary

Pokud se rozhodnete k rekonstrukci domu, bytu nebo koupelny, práce se neobejdou bez bouracích prací. Stavební firma provádí ruční bourací práce v interiéru bytů, domů a jedná se obvykle o práce s elektrickým bouracím kladivem. Bourací práce představují například demontáž umakartového jádra, demolice střech, krovů nebo demontáž starých oken a dveří. Počátek většiny rekonstrukcí spočívá v bourání starých zdí a dalších zařizovacích předmětů, při kterém dojde k odstranění zdiva a suti a k naložení do kontejneru nebo přistaveného nákladního automobilu. Součástí bouracích prací je také odvoz odpadu a jeho ekologická likvidace na skládce.

Zateplování a realizace fasád Karlovy Vary

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukční práce na domě, pravděpodobně bude třeba zrealizovat také stavební úpravy v podobě tepelné izolace budovy. Zateplování fasád se realizuje pomocí dodatečné izolace jak u rodinných domů, tak u obytných domů a tyto náklady se vám brzy vrátí. Nechat si zrealizovat zateplení fasády vyžaduje zkušenosti, což je pro dobře izolovaný dům velice důležité. Proto je potřeba vybrat firmu, která má znalosti a ovládá problematiku stavební fyziky. Tato otázka je o to důležitější, protože na zateplení bude zrealizována nová omítka a budoucí opravy by fasádu prodražily.

Zateplování

Karlovy Vary štukování a stěrkování

Štuky jsou velmi jemné omítkové směsi, které zajistí dokonale hladkou zeď k aplikaci maleb či nátěrů. Úkolem štukatéra je vytvořit hladkou a dokonale rovnou plochu na velké ploše stěny bez jakýchkoliv výstupků, prohlubní či map. Tato činnost vyžaduje velkou zručnost štukatéra, výbornou znalost technologií a postupů a také použití kvalitních materiálů. Proto je třeba se obrátit na zkušenou stavební firmu, která dokáže zhotovit stěrky a štuky ve vysoké kvalitě.

Důvodem, proč se obracet na stavební firmu a ne na samotného štukatéra je úzká spolupráce štukatérů s vlastními malíři pokojů a natěrači v rámci firmy. Štukatéři díky této spolupráci dobře vědí, jak malířům nebo natěračům stěnu správně připravit a společně vám tak mohou předat hotové dílo ve vysoké kvalitě a estetické úrovni. Opravy omítek představují také jejich úplnou obnovu. Po opravě poškozených štuků a omítek můžete získat dekorativní omítky, tedy okrasné štuky na stěnách. Může se jednat o benátské či antické štuky apod. Mezi opravy stěn patří také protiplísňové nátěry omítek, což je účinná ochrana proti plísním, penetrace omítek před nátěrem nebo izolace omítek proti skvrnám ze zatečení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17436 (novesluzby.cz#23518)


Přidat komentář