Rekonstrukce bytů a koupelen okres Příbram

Stavební firmy zvládnou opravu nebo přestavbu domu a bytu, obkladačské práce i montáž sadrokartonu. Šikovná zednická parta, která své práci dobře rozumí, nabízí i rekonstrukce bytů a koupelen.

Stavební firmy, které nabízejí veškeré stavební práce umí pracovat s moderními stavebními materiály, ale opraví třeba i kamenné zdivo. Opraví fasádu domu, postaví příčku, vyspraví omítky a štuky nebo komíny, a zajistí veškeré stavební úpravy v bytech, domech či chalupách. Ti nejlepší z nich nabízejí i náročné rekonstrukce bytů a koupelen.

Veškeré stavební práce, rekonstrukce bytů a koupelen Příbram

Pokud bydlíte v oblasti Příbram a okolí a hledáte šikovnou partu zedníků, kteří zvládnou veškeré stavební práce, a opraví snad všechno, nač si vzpomenete, rádi bychom Vám jednu z nich představili. Náš tip na šikovného zedníka, kterého každý chválí. Je jím majitel firmy, pan Josef Štark. Nabízí Vám veškeré zednické a stavení práce, drobné úpravy a výstavbu, obkladačské práce, montáž sádrokartonů, omítkářské práce a rekonstrukce bytů a koupelen. Pan Josef Štark působí zejména v oblasti Příbram, ale přijímá i zakázky mimo město či okres, vše záleží na dohodě. Veškeré stavební práce provádí rychle a v nejvyšší kvalitě. Pokud Vás zajímá víc, použijte kontakt:** Josef Štark, telefonní číslo: 733 766 826, e-mail: zednik-stark@centrum.cz**

Komplexní stavební a dokončovací práce v Příbrami

Pokud potřebujete provést opravy zdí, vystavění příček nebo jakékoliv drobné opravy na domu, je jasné, že se obrátíte na zedníka. Někteří z nich ale nabízejí mnohem víc. Stavební firma nabízí nejen výstavbu či opravu objektů, ale i zednické dokončovací práce nebo veškeré činnosti, které souvisí s rekonstrukcí objektu. Jedná se například o osazování a výměnu oken nebo dveří, zazdívání zárubní, opravy komínů. zdění nových příček, obklady a dlažby, opravy fasády a omítky, štukování stěn, betonování, realizace izolací proti vodě a zemní vlhkosti, montáž sádrokartonu a mnohé další služby.

Komplexní stavební a dokončovací práce v Příbrami

Zednické práce, stavby a opravy Příbram

Zedník vám nabídne své služby z mnoha oblastí stavebnictví, a pokud je opravdu šikovný, výsledky mu přinášejí kladné reference, ať svým zákazníkům poskytuje jakékoliv zednické služby. Nutno podotknout, že služby zedníka mohou využít také různé firmy, podniky, školy, školky apod. Šikovný zedník dokáže opravit váš dům či chalupu, který je postaven z klasického zdiva, ale troufne si na opravy kamenného zdiva. Naprostou samozřejmostí je montáž sádrokartonu, ale zedník vám třeba postaví na zahradě zděný přístřešek. Zkrátka udělá všechno proto, aby byl váš dům či byt nejen krásný, ale i praktický a účelný.

Opravy domů a chalup na Příbramsku

Každý, kdo vlastní starší dům, chatu nebo chalupu ví, že je stále co opravovat. Tu praskne stěna, jinde se odlepí dlaždičky, táhne pod okny nebo se začne sypat celá zeď. Pak je nejvyšší čas objednat si řemeslníky, kteří nabízejí veškeré stavební práce a opravy. Taková parta zedníků vám zajistí například obkladačské práce, opravu fasády, výměnu oken a dveří a jakékoliv stavební úpravy. Zkrátka zedníka při opravě domu využijete vždycky, a pokud je to opravdu profesionální stavební firma, hravě zvládne i rekonstrukci bytu, bytového jádra nebo celého domu. Můžete si přát stavební práce drobné i většího rozsahu. Profesionálové, kteří zvládají klasická řemesla, umí opravit také vaši chalupu z klasických materiálů a tradičním způsobem.

Zednické práce a moderní stavební materiály

Mezi základní zednické práce patří stavba obvodových zdí nebo příček, kdy se pro stavbu domu využívá klasická cihla, keramické tvárnice, bloky z pálené hlíny, materiál na bázi betonu apod. Pak následuje hrubé omítání zdí a jemné omítání neboli štukování, což je velmi náročná práce, kdy se projeví zednické umění. Současný zedník musí ovládat klasické zdění i tzv. suché stavby a současné materiály, jako je sádrokarton.

Montáž sádrokartonu, stavba příček, podkroví Příbram

Součástí zednických prací jsou i sádrokartonářské práce, které se nejčastěji používají při rekonstrukcích, na stavbu příček nebo při realizaci podkroví. Výhodou sádrokartonu je jeho nízká hmotnost a proto se může používat i tam, kde není možné pracovat s těžkým materiálem. Druhou výhodou je nízká cena.

Rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytového jádra Příbram

Pokud se řekne rekonstrukce koupelen, představíme si odstranění materiálů, které se používaly ještě z dob socialismu. U rekonstrukce bytového jádra se nám pak vybaví odstranění umakartových zdí. Možná vám to třeba ani tolik nevadí, ale tyto materiály už nevyhovují z mnoha různých faktorů. Jedním z důvodů je snadné tvoření vlhkosti a vznik plísní, ve vlhkém prostředí se drží nečistoty, dochází zde k usídlení různých živočichů a podobně. Toto nepříznivé prostředí rekonstrukce odstraní. Můžete si nechat poradit při výběru vhodných obkladů, dlažby, sanity a dalších doplňků. Na základě všech těchto kritérií firma zajistí dovoz materiálu. Jestliže se rozhodnete, že si některé stávající doplňky budete chtít ponechat, firma vám je namontuje zpět.

V nové koupelně můžete mít sprchový kout, který je lepší pro méně pohyblivé nebo starší lidi, nová vana s tryskami je zase místem, kde si můžete užít příjemnou relaxaci. Rekonstrukce koupelny obvykle řeší také oddělení WC od koupelny, můžete si přát třeba bidet a podobně. Samozřejmě záleží na prostorových dispozicích a také na tom, jak lze prostor uspořádat z hlediska umístění spotřebičů, kdy lze prakticky umístit nejen pračku, ale i sušičku.

Obkladačské práce Příbramsko

Obkladačské práce patří mezi náročné stavební práce, kde je vyžadována přesnost a preciznost, a proto bychom je měli vždy přenechávat pouze zkušeným řemeslníkům. Obkladač vás také obeznámí s možnostmi a parametry dané dlažby a zajistí její dovoz. Při výběru obkladů nebo dlažby se přihlíží zejména na tvrdost, protiskluzovou úpravu a údržbu. Pokud si přejete venkovní dlažbu, je třeba brát v úvahu i mrazuvzdornost, vybrat vhodný typ při použití na schodišti apod.

Obkladač se přijede na stávající stav stěn podívat a pokud jsou stěny ve špatném stavu, upraví je a začistí tak, aby byl podklad pro obklady rovnoměrný. Počítejte s tím, že po úpravě stěn je třeba čas na proschnutí, kdy můžete čekat na vlastní obložení i 3 dny. Následně obkladač obklady nalepí podle postupů, které zaručují přesnost a výborný estetický vzhled. Rohy se dají buď obložit lištami nebo spárovací hmotou. Po zaspárování se spárovací hmota očistí, obklady se vyčistí.

Zednické práce v jakémkoliv rozsahu

Obor zednictví jako celek neexistoval od jakživa. Jednotlivá specializovaná řemesla byla například obkladačství, omítkářství apod. V dnešní podobě ale tato řemesla splynula do jednoho oboru. Zedník v současnosti vykonává všechny stavební práce v jakémkoliv rozsahu. Musí zvládnout montáž sádrokartonů, začišťování stěn po elektroinstalatérech či vodoinstalatérech, klasické zdění, omítání a štukování apod. Pokud je zakázka menší, zedníci pracují samostatně. Pokud je ale potřeba zrealizovat zednické práce většího rozsahu, je vytvořena skupina zedníků s rozdělením úkolů pod vedením stavbyvedoucího nebo jiné osoby pověření vedením stavby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17885 (novesluzby.cz#24321)


Přidat komentář