Rekonstrukce bytů a koupelen na klíč - Vyškov

Jestliže jste dospěli k závěru, že Vám Váš byt již nevyhovuje a že neodpovídá plně Vaším představám, pak je na čase najít vhodné řešení, jak se cítit ve svém obydlí dobře a pohodlně. Tím může být jedině jeho rekonstrukce.

Chcete-li vylepšit své bydlení, zmodernizovat interiér nebo změnit dispozice, zřejmě Vám nezbude nic jiného, než se pustit do rekonstrukce. Rekonstrukce bytu Vám přinese jak komfortnější a pohodlnější bydlení, tak i zvýší cenu za nemovitost. Jestliže nejste stavebníkem nebo řemeslníkem z povolání, pak Vám doporučíme obrátit se při rekonstrukci na** stavební firmu**. A jestliže chcete mít rekonstrukci absolutně bez práce a bez starostí, pak si nechejte svůj byt zrekonstruovat na klíč.

Moderní koupelna

Rekonstrukce bytového jádra

K rekonstrukci bytového jádra se dřív nebo později odhodlají všichni uživatelé bytu, jehož jádro je dosud z umakartu. Takové původní jádro totiž neslouží, jak by mělo a stávající byt nevyhovuje majitelům ani dispozičně. Stěny z umakartového jádra jsou navlhlé, často plesnivé, téměř se rozpadají. Odvětrávání v koupelně již bývá tak pouze zřídkakdy funkční a takových nedostatků je v každém původním bytě víc než dost. Stará a umakartová koupelna je zdrojem nebezpečných plísní. Ty ohrožují jak Vaše zdraví, tak i Vaše bydlení. Jediným smysluplným řešením je rekonstrukce bytového jádra. K této rekonstrukci často přistupují především mladé rodiny, které mají náročnější požadavky na bydlení, které uvítají rozšířenou koupelnu a potřebný komfort pro všechny své členy.

Rozšíření prostoru v bytě, výměna starých rozvodů

Rekonstrukcí bytového jádra získáte efektivnější využití prostoru. Můžete změnit bytové dispozice, rozšířit koupelnu, zúžit chodbu apod. Zkrátka byt upravit tak, aby Vám poskytl více místa tam, kde potřebujete. Díky rekonstrukci bytového jádra si dopřejete zaslouženého komfortu a nová koupelna včetně celého bytu bude splňovat všechny Vaše estetické a hygienické požadavky. Rekonstrukce bytového jádra v sobě zahrnuje i výměnu starých rozvodů vody, odpadů a elektroinstalace za nové, tudíž Vaše nové bydlení bude navíc ještě bezpečné a bude odpovídat přísným normám.

Rekonstrukce bytu, přestavba bytu, přestavba koupelny

Rekonstrukce bytu nespočívá pouze v přestavbě bytového jádra. Taková rekonstrukce s sebou nese mnoho dalších prací, které je potřeba udělat, aby byt dostal novou tvář. Součástí rekonstrukce bývají nové rozvody vody, topení, elektřiny, spadá sem výměna radiátorů, podlah, výměna oken a dveří, zhotovení nábytku na míru, především kuchyňské linky, vestavných skříní, dětského pokoje a ložnice. Rekonstrukce bytového jádra však stále patří k největší a k nejnákladnější rekonstrukci. Mnoho lidí má z rekonstrukce bytu velké obavy. Takové obavy jsou však skutečně na místě, pokud se majitel rozhodne do úprav a oprav pustit svépomoci nebo s pomocí několika mnoho firem, u nichž si nikdy není jistý, zda svou práci odvedou správně, zda budou jednotlivé práce na sebe navazovat tak, aby nedocházelo ke zbytečným průtahům, atd. Vždy je nejlepším řešením oslovit jednu firmu, která Vám provede rekonstrukci bytu na klíč. Nemusíte nutně přestavovat celý byt, rekonstrukce na klíč se může týkat i jednotlivých místností, jako např. koupelny. Při využití služby na klíč můžete počítat s rychle a přitom velmi kvalitně odvedenou prací.

Příprava na rekonstrukci bytu

Již samotná příprava na zahájení rekonstrukce bývá náročná. Jestliže ale svůj byt svěříte do rukou profesionální firmy, pak ani tato příprava se Vás nikterak nedotkne, kromě výběru materiálů a konzultací s firmou. Před zahájením prací je nutné předem naplánovat budoucí podobu bytu. S tím Vám pomůžou odborníci. Doporučí Vám vhodné řešení, navrhnou několik variant, jak by Vaše nové bydlení mohlo po rekonstrukci vypadat a doporučí Vám i možné dispoziční úpravy. Především je nutné naplánovat novou podobu bytového jádra, aby nová koupelna byla jak komfortní, tak i praktická. Jestliže bude rekonstrukcí zasaženo i do** nosných konstrukcí,** pak počítejte s nutností vyřízení stavebního povolení. I této povinnosti se vyhnete, pokud si necháte byt nebo koupelnu zrekonstruovat na klíč stavební firmou, která za Vás stavební povolení vyřídí. Stejně tak bude stavební povolení potřeba, jestliže se zásadním způsobem změní vzhled stavby nebo způsob jejího užívání.

Rekonstrukce koupelny na klíč

Rekonstrukce koupelny nespočívá pouze ve výměně dlaždic a obkladů, ale také ve výměně rozvodů, v modernizaci sanitární keramiky, ve výměně dveří, případně v jejím rozšíření. Rekonstrukce na klíč představuje ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít rekonstrukce provedenou rychle, bez zbytečných průtahů, přitom kvalitě, profesionálně  a precizně. Koupelna je místo, které je využíváno v každé domácnosti velmi často, proto se musí dbát na její důkladné provedení. Máte-li tu možnost, přenechejte kompletní rekonstrukci koupelny profesionální firmě, které odvádí skvělou práci.

Rekonstrukce koupelny na klíč v Liberci

Materiál vhodný na rekonstrukci bytu

Je pouze na Vás, kterému materiálu dáte při rekonstrukci přednost. Samozřejmě Vám stavební firma, která se do rekonstrukce bude pouštět, jednotlivé stavební materiály představí, blíže Vás s nimi seznámí, doporučí Vám nejvhodnější z nich, upozorní Vás na klady a nedostatky jednotlivých stavebních materiálů a ukáže Vám realizace s pomocí těchto druhů. Na Vás už pak je, kterým materiálům dáte přednost. Rozhodně se ne vždy vyplatí vybírat ty nejlevnější materiály, stejně jako ani ty nejdražší nemusí být zárukou ojedinělé kvality. Při výběru postupu rekonstrukce můžete využít klasickou mokrou cestu zdění, k čemuž se používají pórobetonové tvárnice, kterou jsou lehké, příčky, které jsou z nich postavené, jsou tenké a snesou celkem dost velké zatížení. Zavěsit na ně můžete umývadlo nebo zrcadlo. Pórobeton můžete lepit i s pomocí lepidla, a můžete s ním zdít tedy i cestou suchou. Jestliže se chystáte na radikální přestavbu koupelny, k této se spíše volí sádrokarton, který je podstatně lehčí než pórobeton a manipulace s ním je tak dosti snadnější. Rekonstrukce pak jde rychle od ruky a nemusí se čekat, až materiál zaschne. Povrchy tak můžete bezprostředně po vyzdění upravovat a při výstavbě nevzniká téměř žádný odpad a nečistoty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17881 (novesluzby.cz#24315)


Přidat komentář