Reklamní agentura Liberec

Pokud chcete, aby vaše firma prosperovala, tak je potřeba ji zviditelnit a zajistit úspěšnou reklamu. Jednou z možností je oslovit reklamní agenturu a nechat si poradit od návrhu po realizaci.

Podstatou úspěšné reklamy je zacílit svým produktem na tu správnou cílovou skupinu. A od toho se odvíjí následující. Použití reklamy nebo její umístění se pak určuje podle toho, kde se ona cílová skupina nejčastěji pohybuje. Samozřejmě, že třeba v případě dálnic se ocitnou snad všechny cílové skupiny, ale je možné propagovat v jednom regionu službu, která se vztahuje pouze na tuto oblast. Reklama je velice mocné médium, které zasahuje lidi, ať si to připouštějí nebo ne. Firmy musí v rámci konkurence přinášet něco lepšího, musí ukázat, že oni nabízejí lepší služby a produkty a zejména o sobě musí dávat vědět. Nejlépe, když se dostanou do podvědomí a k tomu mnohdy stačí drobnosti - reklamní předměty, klíčenky apod.

Klíčenky do hotelů, výroba Liberec

Reklamní agentura vám může nabídnout a vyrobit klíčenky do hotelů, penziónů a privátů z mnoha materiálů, například z mosazi, hliníku, plexiskla nebo plastu. Ale nejoblíbenější jsou především dřevěné klíčenky, které se vyrábějí v různých tvarech jako hruška, zvonek, hruška s háčkem nebo váleček. Hotelové klíčenky se vyrábí s písmeny, číslicemi nebo logem ale motiv gravírování je pouze na vás. Můžete žádat například gravírované klíčenky s čísly pokoje a logem hotelu apod. Můžete si přát jakékoli množství, klíčenky se vyrábějí již od malých sérii a jsou přizpůsobeny vašim požadavkům. Pokud zatím nemáte představu, agentura vám s výběrem vhodného tvaru a velikosti poradí. Všechny klíčenky je možno dodat s gravírovanými nebo laserovanými čísly a nápisy, záleží pouze na vašem přání stejně jako u výrobků, které představují vybavení hotelů a restaurací. Jedná se zejména o nápisy a čísla na dveře pokojů na štítcích, jednotlivá písmena a čísla, stojánky na stoly s čísly nebo nápisy "RESERVE", čísla do šaten restaurací apod.

Tabule a nástěnky, informační tabule, úřední desky Liberec

Mezi reklamní či provozní prostředky a pomůcky patří také tabule a nástěnky. Zde vám může firma nabídnout reklamní a informační tabule, úřední desky do výroby nebo pro evidenci ISO z vlastní projektové kanceláře. Vyrábí se dle přání zákazníka magnetické, jedno až tříkřídlé, jednostranné, oboustranné s bíle lakovaným plechem anebo v barvě dle přání zákazníka. Montáž je možná na zeď pomocí držáků nebo je lze umístit na pojízdné stojany. K tabulím si můžete přát řadu příslušenství jako samolepicí nebo magnetické kapsy, plexisklové zásobníky, kovové klipy, foliový polep případně velkoplošný tisk, popisovače a čističe apod.

Polygrafický tisk Liberecko

Polygrafie je výrobní obor, který zpracovává a tiskem rozmnožuje textové a obrazové předlohy. Zahrnuje základní výrobní fáze: zhotovování tiskových forem, tisk, dokončovací výroba a přidružené odborné činnosti. Oblast tisku můžeme pak dále dělit na základní kategorie digitální a ofsetový tisk, kam patří tisk vizitek, letáků, plakátů, formuláře, hlavičkové papíry, obálky, katalogy, obaly, kalendáře, výroční zprávy apod. Reklamní agentura nabízí také velkoplošný tisk - digitální technologie solventního tisku vhodná především na fotografie umístěné na vozidlech, PVC plachty a bannery, billboardy, reklamní štíty či světelnou reklamu. Posledním typem je sítotisk, kdy se jedná o tisk na: plastové tašky, stojánky, reklamní předměty apod.

Výroba reklamních produktů Liberec

Mezi reklamní produkty, které vám může reklamní agentura nabídnout patří samolepicí nápisy a grafika. Jedná se zejména o reklamní polepy výloh a aut, reklamní cedule, plachty a bannery, orientační systémy, označení firem a provozoven, zažehlovací folie na textil, řezaná reklama a světelná reklama. Agentura vám může nabídnout i firemní vlajky atypických rozměrů, stožáry, stojánky apod. Mezi standardní služby patří komplexní řešení orientačních a reklamních systémů pro interiéry i interiéry a zde vám agentura nabízí i zpracování a výrobu modulových systémů ze slitin hliníku.

Gravírování laserem Liberec

Gravírování představuje díky špičkovému zpracování vyšší úroveň prezentace firem. Gravírovací fréza je řízená počítačem a dokáže přesně vytvořit reliéf na široké škále materiálů. Obvykle se gravírování realizuje do měkkých materiálů jako plast nebo dřevo, ale profesionálně vybavená agentura dokáže zajistit gravírování i do tvrdých kovů a nabídnout vám téměř jakýkoliv produkt. Může se jednat o firemní desky, cedule pro ordinace lékařů, jmenovky na dveře, označení dveří a klíčů, popisky ke strojům, pečetidla, plombovací kleště, raznice apod. Skutečně špičkou je gravírování laserem CO2, kdy lze docílit gravírování a řezání plastových materiálu, plexiskla, dřeva a gravírování eloxovaného hliníku v nejjemnějších detailech. Můžete si přát také razítka TRODAT, COLOP včetně vícebarevných otisků i do 24 hod a to i speciální, datumové, číslovací razítka apod.

Dárky s potiskem a výšivky Liberec

V oblasti dárkových a upomínkových předmětů si můžete přát různá kuličková péra, zapalovače, butylky, přívěsky na klíče, vlaječky a další sortiment s potiskem na přání. Jedná se o přímý potisk předmětů, kdy stačí zaslat logo, obrázek, text nebo fotografii. Mezi dárky s potiskem patří například propisky, dárkové sety, vizitkáře, přívěsky na klíče, plastové zapalovače, odznaky nebo sportovní vlaječky a další pestrá nabídka reklamních předmětů až po značkové a vysoce kvalitní zboží včetně potisku nebo gravury. Mezi oblíbené reklamní předměty patří realizované výšivky na trička dámská, pánská, polokošile, mikiny, barmanské zástěry, kšiltovky, čepice, šály, rukavice, ručníky atd.

Světelná reklama Liberec, neonové nápisy a loga

Světelné panely jsou velice oblíbené a jedná se o nejběžnější způsob reklamy. Světelné panely mohou být jednostranné nebo oboustranné (světelné výstrče a praporce) a jako materiál je plastový nebo hliníkový profil. Grafika bývá zhotovena z translucentních folií, digitálním tiskem nebo sítotiskem. Mnohem zajímavější jsou neonové nápisy a loga, kdy si můžete nechat vyrobit jednotlivá písmena, loga prosvětlená nebo podsvětlená. Jako zdroj světla se používají neonové trubice a jako nový prvek LED diody, které mají větší životnost a nejsou náchylné na změnu teploty a povětrnostních podmínek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17639 (novesluzby.cz#23839)


Přidat komentář