Realizace půdních vestaveb - Beroun

Jestliže jste se rozhodli pro rekonstrukci Vaší střechy, jistě by stálo za zvážení, zda nechat zrealizovat i půdní vestavbu. Půdní vestavba podstatně zvýší komfort Vašeho bydlení a spolu s ním i cenu nemovitosti.

Půdní vestavby, ostatně jako téměř všechny sádrokartonové konstrukce, se v dnešním moderním světě těší velké oblibě. Jejich obliba byla vysoká již v minulých letech, ale neustále roste a s ní se zvyšují i vyšší nároky na stavební firmy, které realizace půdních vestaveb provádí. Půdní vestavby jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, díky čemuž dochází ke snížení provozních nákladů na topení. Půdní vestavby jsou také velmi rychle zrealizované a vyznačují se dlouhou životností.

Půdní vestavby – Beroun

Půdní vestavba

 

Stavební firmou, která se realizacemi půdních vestaveb a mnoha dalšími stavebními pracemi zabývá, je firma pana Michala Abela, která působí nejenom v Berouně, ale také v Praze a v celém Středočeském kraji. Tato firma Vám může poskytnout:

 • **realizace půdních vestaveb
  **
 • **klempířské práce
  **
 • **pokrývačské práce
  **
 • zednické práce
 • *** ***opravy a rekonstrukce střešních krytin
  **
 • **izolace plochých střech
  **
 • montáže hromosvodů
 • opravy komínů a montáž nových komínových těles
 • rekonstrukce chat a altánků
 • demolice objektů
 • výkopové práce

Nutno podotknout, že všechny práce provádí na vysoké profesionální úrovni. Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a snaží se vždy vyhovět jeho požadavkům a přáním. Díky tomu, že se tato firma zaměřuje na více stavebních prací, je výhodou, že nemusíte shánět více firem.

Pokud chcete patřit také ke spokojeným zákazníkům, zde vám nabízíme kontaktní údaje na firmu:

pan Michal Abel

telefonní číslo**: +420 721 579 992**

emailová adresa: abel5@seznam.cz

Proč se pustit do půdní vestavby?

Půdní vestavba v každém případě zlepší vzhled a celkovou kvalitu domu. Půdní vestavba je také důvodem pro rekonstrukci střechy, odstraní zatékání vody, ke kterému dochází při poškozené střeše a celkově dosti výrazně zvyšuje hodnotu celé nemovitosti. Půdní vestavba je ideálním řešením pro každého, kdo vlastní nevyužité půdní prostory. Vzhledem k tomu, že se půdní vestavba nachází v nejvyšším patře, nabízí také prosvětlení prostory, navíc jsou tyto prostory vzdušné a útulné a jejich součástí může být i terasa s širokým výhledem do okolní krajiny. Při realizaci půdní vestavby se nedoporučuje šetřit tloušťkou tepelné izolace, dále je vhodné osadit okna s nižším součinitelem tepla, atd. Vše podstatné však zná stavební firma a vy si tak nemusíte dělat starosti s tím, jakou izolaci, okna a další stavební materiály zvolit, aby nově zrealizované podkroví splňovalo svoji funkci.

Klempířské a pokrývačské práce Berounsko

Klempířské a pokrývačské práce

Pokud je dům vybaven novou střechou a kvalitní novou střešní krytinou, vždy si získá pozornost všech kolemjdoucích. Nejde však pouze o estetickou stránku domu, ale hlavně, a to především, o funkčnost a účelnost nové střechy. Střecha je základem každé stavby. Bez střechy nad hlavou byste asi těžko mohli bydlet. Pokud je váš dům opatřen starou střechou, kterou zatéká a která neizoluje, zřejmě se netěšíte každý rok na zimní studené období, kdy jistě cítíte chlad v interiéru a ať se snažíte topit sebevíc, teplo letí střechou nenávratně pryč. Tak proč si toto krásné roční období znepříjemňovat špatným stavem střechy, když se stačí obrátit na zručné řemeslníky, kteří vám střechu během pár dní kompletně zrekonstruují. Každý pokrývač a klempíř si je vědom toho, že zrekonstruovaná nebo nově postavená střecha je jeho vizitkou, a proto by se měl snažit o co nejlepší dílo. Proto tito řemeslníci dělají práci na takové úrovni, aby byli jejich klienti nadmíru spokojeni.

Zednické práce Beroun, štukování, obkládání, montáže

Zednické práce

Pod pojem zednické práce spadá velké množství stavebních prací, ať už se jedná o klasické stavební práce, tak i práce štukatérské, obkladačské, bourací, montérské a další. Jaké konkrétní zednické práce zedník provádí, vám sdělí jen on sám na základě vaší vzájemné domluvy. Každopádně pokud potřebujete postavit stěny, zpravit nebo udělat omítky, vydláždit podlahu nebo nalepit kachličky, buďte si jisti, že vám každý zedník vyjde vstříc. Některý zedník se může specializovat pouze na základní zednické práce, jiný může být specialistou na široký záběr těchto prací. Kvalifikovaný a profesionální zedník vám však nejen že odborně provede zednické práce, ale dokáže vám velmi dobře a rozumě poradit, dokáže vám vybrat materiál přesně podle vašich požadavků a podle stavu prostoru, ve kterém bude zednické práce provádět a tento materiál vám také obstará a dopraví na místo. Zedník si dokáže poradit bez mrknutí oka s omítkami, ať už s vnitřními nebo vnějšími, často mu také nedělá problémy potřebná elektroinstalace, obklady, zabudování sanitární techniky, atd.

Rekonstrukce střešních krytin Beroun

Rekonstrukce střešních krytin

Pokud váháte, jakou střešní krytinu zvolit pro rekonstrukci vaší střechy, nechejte si poradit. Ne každá střešní krytina se hodí na každou střechu, a proto byste měli její výběr pečlivě zvážit. Nová střešní krytina představuje nový kabát pro vaši střechu. Specializovaná firma na rekonstrukce střech vám dokáže zodpovědět všechny vaše dotazy a zajistit i kvalitní výběr střešních krytin. Odborná pokládka krytiny je vždy podmínkou a naprostou nutností. Pokud byste chtěli ušetřit na pokrývačích a chtěli si položit krytinu sami, je otázkou, jak dlouho byste byli s vlastní prací spokojeni. Možná do první zimy, kdy by se neodborná pokládka krytiny mohla důrazně projevit.

Jakou střešní krytinu zvolit?

Zeptejte se pokrývačů na současnou nabídku na našem trhu, co se týká střešních krytin. Vybírat můžete jak z přírodních variant, tak i z vysoce moderních. Záleží na vašem vkusu, na domě, a na prostředí, ve kterém váš dům stojí. Mezi přírodní střešní krytiny patří šindele, břidlice, došky, načež k těm moderním typům krytin patří keramické střešní krytiny, plechové, betonové nebo také plastové, které jsou, dá se říct, novinkou.** Plastová střešní krytina** představuje nejlehčí variantu, která opravdu nepatrně zatíží konstrukce každé střechy. Na našem trhu existuje mnoho výrobců střešních krytin. Vy byste se měli zajímat o takové výrobce, kteří nabízejí kvalitu. Nejdoporučovanější jsou samozřejmě certifikované a atestované materiály. Jen kvalitní střešní krytiny jsou schopné vám zajistit dlouhou životnost vaší střechy a odolnost před nepříznivým počasím.

Izolace plochých střech v Berouně a okolí

Izolace plochých střech

Izolace plochých střech můžou být různého provedení. K dispozici jsou např. jednovrstvé, mechanicky kotvené střešní systémy, známé jako fóliové systémy. Izolace plochých střech patří k velmi důležitým pracím. Taková izolace vám zaručí dokonalé vyřešení všech vašich problémů se zatékáním, a v případě zateplení dokáže i dokonale odstranit tepelné ztráty, které souvisí s úniky tepla střešním pláštěm.

 

 

**
**

Montáž hromosvodů Berounsko

Montáž hromosvodů

Blesk jako přírodní jev se v našich podmínkách objevuje dosti často. Způsobuje jak škody na majetku, tak i na životech. Způsob, jak těmto škodám a újmám předejít, je opatřit objekty hromosvody. Hlavním úkolem hromosvodu je především zabránit vzniku požáru a následného možného výbuchu, ale také zabránit vzniku mechanických škod, stejně jako ochránit osoby uvnitř objektů před hrozícím nebezpečím. Montáž hromosvodů musí být prováděna podle platných norem ČSN 341390 a ČSN EN 62305.

Opravy komínů a montáž nových komínových těles Beroun

V dnešní moderní době se stále více topí jiným palivem než pevným a už i z toho důvodu je nutné dbát na to, aby komíny byly skutečně v perfektním stavu. Tím, že mnoho majitelů domů přešlo z vytápění pevným palivem na vytápění plynným nebo kapalným palivem, je nutné starým komínům věnovat náležitou pozornost a tyto častěji opravovat, aby byly skutečně ve 100% stavu. Takovými opravami se rozumí i vyvložkování průduchů, které mají za úkol bezpečně odvádět spaliny. Komíny, které byly vyrobené mnoho let zpátky, rychle při jejich plném využívání ztrácejí na kvalitě a funkčnosti. Nejen, že je podstatně snížený jejich tah, ale kvůli špatnému stavu komínu hrozí obyvatelům domu i fatální důsledky pro život i zdraví.

Rekonstrukce chat a altánů v Berouně

Jestliže patříte mezi vlastníky chaty či jiné dřevěné stavby nebo konstrukce, je nezbytné ji věnovat zvláštní péči, díky které budou sloužit po mnoho let. Díky pravidelné údržbě, zejména starších dřevěných staveb, předejdete mnohým problémům a rozsáhlejším rekonstrukcím. Chata, altán, pergola či jiná dřevěná stavba je vystavena působení vlhkosti, UV zářením, houbami a v neposlední řadě také různými škůdci. Pokud již dojde k poškození takové stavby, je vždy lepší svěřit se s problémem odborné zkušené firmě. Odborná firma je schopná přesně zhodnotit stav poškození a přesně navrhnout i realizovat řešení odstranění problému. Většina takových firem nabízí profesionální sanaci a rekonstrukce chat a dřevěných konstrukcí. Díky odbornému zásahu se prodlouží životnost stavby a zůstane zachována její krása. Odborník je schopen vyměnit poškozené části stavby, zajistit plombování dřeva a chemicky ho ošetřit, zaizolovat stavbu proti vlhkosti a mnohé další.

Demolice objektů a výkopové práce Beroun

Každý kdo staví nový dům, případně rekonstruuje starší, se zcela jistě neobejde bez výkopových prací. Mezi výkopové práce lze například zařadit vykopání základů, výkopy inženýrských sítí, kanalizace, přípravné práce pro stavbu, ale také terénní úpravy všeho druhu, mezi které patří srovnání pozemku,  apod. Jestliže Vás některé z uvedených činností čekají, je lepší se obrátit na firmu, která se touto činností zabývá. Taková firma disponuje jak potřebným počtem pracovníků, tak především technikou, díky které je jakákoliv výkopová práce rychle provedena. Jestliže Vám na pozemku stojí nepotřebná stavba, je možné ji také za pomoci specializované firmy nechat ve velice krátkém čase odstranit. Firma provádějící demoliční práce odstraní i betonové konstrukce, staré základy, betonové plochy, apod., přičemž stavební suť odveze k recyklaci nebo ji na místě rozdrtí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17431 (novesluzby.cz#23513)


Přidat komentář