Psí kotce a boudy - výroba a montáž okres Mělník

Pokud chcete pro vašeho psího miláčka to nejlepší, je třeba mu zajistit dobré bydlení. Kvalitní psí kotce a boudy si můžete nechat vyrobit na zakázku i s montáží a dopravou.

Mnoho psů tráví většinu svého života venku a tak je jasné, že psí bouda musí být kvalitně vyrobená a musí mít silné zateplení, které zajistí vašemu psovi ideální ochranu před vysokými mrazy. Dobré také je, aby byl vchod psí boudy překrytý vchodovou clonou, protože bez vchodové clony dochází v mrazech k velkému úniku tepla. Nejkrásnější a nejkvalitnější psí boudy jsou vyrobeny** na zakázku**.

Boudy a kotce pro psy na zakázku okres Mělník

Specializovaný výrobce, který dodává chovatelské potřeby pro psy má rozsáhlé zkušenosti s realizací dodávek psích bud a kotců a zároveň vám může poradit s vhodnou velikostí, sestavením a začleněním kotců a bud pro psy. Kvalitní kotce a boudy odebírají jak soukromé osoby, tak i firmy, jako jsou například bezpečnostní služby, policie, vojsko, městské úřady, psí útulky apod. Kotce a boudy jsou dodávány v několika základních rozměrech. Mimo standardní provedení si můžete přát rozměry, barvu a provedení podle svého přání. Dále si můžete nechat vyrobit odkládací boxy na cvičiště, ohrádky nebo klece.

Kotce pro psy na míru Mělník

Základní typy kotců pro psy jsou obvykle nabízeny ve třech základních rozměrech a to 2x2 m, 2x3 m nebo 2x4 m. Na přání je ale samozřejmě možné vyrobit a dodat i kotce nestandardních rozměrů, s jiným uspořádáním stěn, případně kotce, které budou vyrobeny z jiných materiálů.

Zakázkové boudy pro psy Mělník

Kvalitní psí boudy jsou obvykle dvojkomorové s odděleným spacím prostorem od předsíně. Obvodové stěny jsou obvykle vyrobeny z falcovaných desek a střecha je plochá a odklápěcí. Psí boudy, které budou umístěny venku, se vyrábějí se šikmou střechou z pozinkovaného plechu. Důležité je zateplení psí boudy. Kvalitní zateplené boudy mají ve spacím prostoru dvojité stěny a jejich povrchová úprava je provedena zdravotně nezávadným nátěrem. Profesionální výrobce vyrábí psí boudy s kováním, které jsou vždy mnohem pevnější než boudy celodřevěné použití kování vchodu a rohů navíc zabraňuje psům v jejich okusování.

Odkládací boxy pro psy

Odkládací boxy pro psy jsou velice praktické a jsou učeny ke krátkodobému odložení vašeho psa u veterináře nebo například na cvičišti. Odkládací boxy jsou vyrobeny podobně jako kotce a jejich stěny, strop a podlaha jsou také obvykle zhotoveny z hoblovaných desek. Odkládací boxy pro psy, které jsou určené do místností mají rovnou střechu a psí boxy pro venkovní použití mají šikmou střechu opatřenou pozinkovaným plechem.

Montáž a doprava psích kotců Mělník

Psí kotce se skládají z panelů a toto řešení umožňuje jednoduchou dopravu a montáž u zákazníka. Běžná psí bouda, ohrádka pro štěňata nebo odkládací boxy malých rozměrů jsou pak obvykle dodávány smontované, ale větší výrobky, které jsou vyráběny jako stavebnice vám výrobce doveze a smontuje.

Kovovýroba a zámečnictví na Mělnicku

Zámečnictví používá nejčastěji materiály, ke kterým patří zejména** železo, bronz nebo ocel**, ze kterých vyrábí různé ocelové konstrukce, zábradlí, brány, vrata, plotová pole, mříže nebo kovové dveře a to i v provedení kovaných částí. Zakázková kovovýroba zkrátka dokáže vyrobit v podstatě vše, co si vymyslíte. Zámečnictví vám může nabídnout výrobou zámečnických prvků a kompletů, výrobu a montáží vrat, oplocení pozemků a objektů, různé stříšky a konstrukce nad vchody, nájezdy na schodiště, manipulační vozíky na popelnice, kovové pracovní stoly, železné konstrukce, lávky, poklopy, reklamní stojany a tabule apod. Zakázková výroba představuje také svářecí práce obloukem a další zakázky dle přání zákazníka.

** ** Zámečnická firma své výrobky dodává včetně povrchových úprav, kde si můžete vybrat požadovanou úpravu. Může se jednat o žárové zinkování, šopování, galvanické pokovení, práškové lakování či běžné nátěry s jejich vhodností vám v zámečnictví rádi poradí. Zkušené zámečnictví vyrobí vaši zakázku podle předložené výrobní dokumentace, popř. nákresů a nabízí jejich realizace včetně dopravy a montáže. Výroba a dodávka jsou prováděny vždy v nejvyšší kvalitě a za velmi slušné ceny.

Mělník vrata, brány a oplocení

Firma, která nabízí montážní, svářečské a zámečnické práce vám může vyrobit kvalitní oplocení a vyřešit tak vjezd na pozemek. Zámečnictví vyrábí a montuje křídlové a posuvné brány, branky a plotové dílce s povrchovou úpravou podle vašeho přání. Pojezdové brány či vrata vám zakázkové zámečnictví vyrábí, dodá a namontuje na míru podle potřebných rozměrů, přičemž výroba a montáž pojezdových vrat či bran probíhá** na klíč.** Pokud si přejete vyrobit pojezdovou bránu, zámečnictví vám umožní výběr způsobu jejich otevírání. Zámečnictví vám může také vyrobit samonosnou bránu, kdy se celý rám brány pohybuje pomocí vozíků, pevně ukotvených k betonovému základu mimo průjezd. Celá pojezdová brána se pohybuje nad úrovní terénu a její výhodou je, že nepotřebuje spodní kolejnici a tím odpadá její údržba a čištění od ledu a sněhu. Můžete si přát také jednokřídlová nebo dvoukřídlová vrata, přičemž šířka obou křídel nemusí být shodná. Křídla brány, tedy její rámy se osazují stavitelnými panty s pozdější možností dorovnání rámu v případě pohybu sloupků a stejná situace platí pro vchodové branky.

Ploty a oplocení, výroba Mělník

Zakázkové zámečnictví vám nabízí také různé typy kovových plotů a může vám nabídnout možnost vytvořit si vlastní návrh jakéhokoliv kovového oplocení. Kovový plot na zakázku představuje zajištění svařovacích prací a výroby různého kovového příslušenství. Jako povrchovou úpravu můžete zvolit klasickou barvu, komaxit nebo žárové zinkování, které nekoroduje a může se jednat také o ploty či mříže v kované podobě. Kované výrobky jsou velice krásné a jedná se zejména o bezpečnostní mříže do oken, ozdobné mříže, závory, balkónové zábradlí nebo kovové zábradlí ke schodišti. Profesionální zámečnictví vám nabídne komplexní služby, počínaje návrhem, přes dopravu až po montáž zámečnického výrobku.** **

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17458 (novesluzby.cz#23549)


Přidat komentář