Praní, mandlování, žehlení - Karviná

Co si budeme nalhávat, málokteré domácí práce vykonáváme rádi a s úsměvem. Takové žehlení se bezpochyby řadí k nejméně oblíbeným pracím, a to zvláště, čeká-li nás hromada košil, kalhot a ložního prádla.

Řešení v podobě vyhazování špinavého prádla a nakupování nového je sice možné, ovšem ne zrovna přínosné pro peněženku. Přesto, jak by se Vám líbilo již nehrbit záda, nestát dlouhé minuty, až hodiny u žehlicího prkna, nestírat kapky potu při nekončící práci v podobě žehlení? Můžete totiž Vaše prádlo svěřit profi firmě, a to dokonce i prádlo špinavé, nevyprané. V dohodnutý termín a za předem stanovenou cenu si pak jen vyzvednete vyprané, čisté, voňavé a vyžehlené prádlo. To bude veškerá Vaše práce. Místo únavného žehlení tak budete moci dělat jinou, pro Vás příjemnější práci, nebo jen tak relaxovat.

Praní, mandlování, žehlení – Karviná

Rádi byste si alespoň jednou, či opakovaně chtěli dopřát toho komfortu mít vyprané a vyžehlené prádlo, aniž byste přitom museli přiložit ruce k dílu? Jste-li z Karviné, pak se můžete obrátit na firmu paní Daniely Kaprálové, kterou najdete na adrese Čelakovského 1594, 736 01 Havířov. Firma provádí praní, mandlování a ruční žehlení pro firmy i jednotlivce. Poptávat také můžete praní péřových bund aj.

Budete-li mít tedy zájem o čisťounké a dokonale vyžehlené prádlo, pak se můžete s paní** Kaprálovou** domluvit prostřednictvím e-mailu kapralova@centrum.cz. Pro flexibilnější komunikaci připojujeme také tel: +420 723 901 994.

Praní.

Profesionální praní prádla Karviná

Jedete na dovolenou, služební cestu a přemýšlíte, kde si budete prát prádlo a následně sušit i žehlit? Prát jen tak v ruce v umyvadle Vás zrovna neláká? Navíc budete přeci na dovolené, a je třeba si užívat každé chvíle. A co se týká služební cesty, pak budete mít bezpochyby mnohem více jiné práce, než se ještě hrbit v hotelové koupelně a pokoušet se zbavit špíny a potu u prádla.

Nabídku profesionálního praní prádla však můžete využít nejen, když budete na cestách. Využít ho můžete také, ať už se bude jednat o pár kousků, nebo o pravidelné množství prádla.

Kvalitně vyprané prádlo Karviná

Již z výše uvedeného vyplývá jedna z nemalých výhod, pokud se rozhodnete pro externí** praní prádla u profesionální firmy**. Sice budete muset prádlo dopravit a poté si ho vyzvednout, ale to je snad jediná nevýhoda, dá-li se však za nevýhodu, jako takovou, považovat. Cestu do prádelny totiž můžete spojit i s jinou činností, rozvážkou, cestou na poštu apod. Svěříte-li Vaše prádlo do odborných rukou, můžete se těšit na jeho dokonalé vyprání, bez jakéhokoli zaprání, nevhodného usušení, sražení, či vytáhnutí. A pokud si zároveň objednáte i vyžehlení, či mandlování, ušetříte ne drahocenné minuty Vašeho času, ale hodiny.

Praní různobarevného prádla

Málokdo má jen bílé, či tmavé prádlo. Aby bylo Vaše** barevné prádlo** po dlouhou dobu stále barevné, bez nádechu šedi, pak je třeba ho nejen prát v kvalitním pracím prostředku, ale také ho správně třídit v rámci praní. Pokud byste však prali separátně žluté kousky, červené kousky, modré kousky atd., pak se při pohledu na fakturu za spotřebovanou vodu a elektriku nejspíš budete divit. Takový způsob praní sice zaručí krásu a dlouhou životnost prádla, zato však se Vám značně prodraží. Svěříte-li však prádlo do profi prádelny, pak Vás v konečném důsledku tato služba vyjde finančně výhodněji a přitom bude zaručený výsledek kvalitního vyprání bez zaprání.

Praní prádla.

Praní péřových bund Karviná

Každý z nás může ve svém šatníku najít kousek, který nejde jen tak strčit do pračky a jednoduše vyprat. Kupříkladu se jedná o péřové bundy, které jsou v chladné zimě naprosto nepostradatelné. Kvalita, nadýchanost péřové bundy by však mohla být rázem ta tam, pokud byste se ji rozhodli standardně vyprat. Pořízení kvalitní péřové bundy není levnou záležitostí. Byla by škoda se s ní hned po první sezóně rozloučit. Budete-li chtít být v teploučku i další zimy, pak je jedním z řešení, nechat si ji vyprat od profi firmy.

Profesionální žehlení Karviná

Ruční práce se stále cení, a to v každém ohledu. V současné době nás obklopují samé moderní stroje a technika. Poctivé, kvalitní ruční práci se v mnohých případech, nic nevyrovná. A to se týká i** žehlení**. Těžko by takový stroj mohl dokonale vyžehlit každý záhyb košile, sukně, mikiny apod.

Nabídka ručního žehlení Karviná

V rámci ručního žehlení můžete poptávat vyžehlení košile s krátkým či dlouhým rukávem. Můžete se dohodnout, zda budete chtít mít vyžehlenou košili skládanou, či vyžehlenou na ramínko. Kromě košile můžete firmě donést také triko, opět s krátkým, či dlouhým rukávem, kalhoty, kraťasy, tepláky, sukně, pyžamo, mikinu, dětské oblečení. Je možné si také nechat ručně vyžehlit i větší kousky, jako jsou osušky, ručníky, povlaky na deku, povlaky na polštář, prostěradla, ubrusy aj. Větší kusy je však možné si nechat vymandlovat. Bude záležet na nabídce dané firmy a také Vašich požadavcích.

Ruční žehlení.

Možnost ručního vyžehlení prádla- expresně Karviná

Jsou situace a momenty, které buď nejdou naplánovat, nebo si vyžadují rychlé řešení. Čeká Vás například důležité jednání, u kterého byste neměli chybět? Jenže je v tom malý háček v podobě špinavé, nevyžehlené košile? Nemusíte hned běžet do prodejny, abyste si za několik desítek, až stovek korun koupili košili novou. Některé firmy nabízející praní a žehlení mají ve svém repertoáru také službu zaručující dodání vypraného, vyžehleného prádla do 24 hodin. Je sice nutné počítat až se 100% příplatkem. Na druhou stranu však přesto ušetříte Vaše finance, ale i nervy. A až se zase bude opakovat nenadálá situace, budete vědět, na koho se obrátit. A starosti budete moci doslova hodit za hlavu.

V rámci profesionálního vyžehlení můžete očekávat kvalitu práce

Budete-li mít zájem o žehlení, můžete očekávat nejen jeho rychlé vyhotovení, ale také kvalitu. Ostatně, kdyby byly na košilích a dalším prádle přehyby, pak by firmě klienti rázem ubývali. Pokud nebudete chtít kupovat tzv. zajíce v pytli, máte právo si při přebírání prádla zkontrolovat jeho kvalitu vyhotovení. Pokud byste případně zjistili nějaké nesrovnalosti, můžete je vyřešit na místě. Nejspíš byste těžko uspěli, kdybyste s prádlem přišli třeba až za pár hodin, či dokonce dnů.

Mandlování prádla Karviná

Vedle žehlení prádla je možné také poptávat i mandlování prádla. Pro mandlování se hodí pouze rovné prádlo, a to ručníky, utěrky, povlaky na polštářky, povlaky na polštáře, povlaky na přikrývky a deky, prostěradla (ne natahovací). Mandlování probíhá na profesionálních strojích, kdy je docíleno naprosté hladkosti prádla bez nevzhledných přehybů, skladů.

Mandlování prádla.

Mandlování prádla pro ubytovací zařízení na Karvinsku

Podnikáte a provozujete ubytovací zařízení (hotel, penzion aj.)? Pak jste již jistě poznali, že spokojenost hostů je závislá na řadě parametrů. Jedním z nich je čistota pokoje, apartmánu. A s tím souvisí i čisté a voňavé povlečení, ručníky a osušky. Nejspíš byste nedosáhli pozitivního dojmu, kdyby bylo povlečení sice vyprané, nicméně flekaté a pokrčené. A o ručnících platí to samé. Je celkem velká pravděpodobnost, že se hosté pro další dovolenou rozhodnou zavítat někam jinam.

Váš případ to však rozhodně být nemusí, svěříte-li ložní prádlo, ručníky, osušky do profesionálních rukou. Kromě mandlování si můžete objednat i vyprání. A tak budete mít vše při jednom.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17657 (novesluzby.cz#23863)


Přidat komentář