Prádelna - Zlín

Disponujete nežehlivým prádlem, které ušetří nějaký ten čas? Většinu prádla je však třeba stále žehlit. Chodit v pomačkaném by nám ostatně na image nepřidalo. Jenže nikdy nekončící praní i žehlení nám zase nepřidá na dobré náladě. Co s tím?

Pokud i Vy nechcete stát týden co týden nad horou prádla, které potřebuje vyprat, vyžehlit, pak můžete využít profesionálních služeb některé z prádelen Zlín.

Prádelna Zlín, vyprání prádla v prádelně

Mohlo by se zdát, že** vyprání prádla** není žádnou velkou vědou. Vždyť nemusíme prát ručně na valše, jednoduše dáme postupně zvlášť světlé a zvlášť tmavé prádlo do pračky, navolíme patřičný program, přidáme prášek, aviváž a zmáčkneme tlačítko „start“. Takto to jednoduše skutečně vypadá. Ovšem problém může nastat hned u třech kroků: rozdělení prádla – volbě pracího programu – volbě pracího prostředku.

Rozdělení prádla při praní

Rozdělení prádla jen na světlé a tmavé nestačí. Vůbec nejideálnější je, aby se vždy pralo prádlo odděleně, tj. modré s modrým, černé s černým, žluté se žlutým atd. Jenže, kdo z nás má tolik stejnobarevného prádla, aby s ním zaplnil pračku? A prát po dvou, třech kouskách? Tento způsob by se Vám však značně prodražil. Takže, co? Spokojit se prostě se zapraným, našedlým prádlem s vybledlou barvou? To rozhodně nemusíte. Můžete totiž Vaše** prádlo** svěřit do rukou profesionální prádelny.

Profesionální prádelna ručí za prádlo

U profesionální prádelny se nestane, že by Vám snad prádlo zaprala, srazila, či jinak znehodnotila. Profesionální prádelna naopak za svoji práci ručí. A tak se Vám dostane do rukou čisťounké a voňavé prádlo. Profi prádelna pere s kvalitním pracím prostředkem, dbá na pečlivé máchání, a tak se nestane, že byste snad v prádle našli stopy prášku. Vedle čistoty prádla si pak ještě můžete domluvit vyžehlení prádla, či jeho vymandlování.

Profesionální žehlení prádla Zlín

Žehlení prádla je úmorné a zničující pro nejednu hospodyňku, natož pro muže. Někdo si žehlení zpestří hlasitou hudbou, další sledováním oblíbeného televizního pořadu, jiný zase sklenkou vína. Ať tak či onak, je zde povětšinou jistý podpůrný prostředek, který má za úkol alespoň částečně zmírnit ne zrovna oblíbenou domácí činnost.

Žehlení košil Zlín

Je také rozdíl, pokud máte například na vyžehlení trička, mikiny, kapesníky, ručníky, nebo horu košil. Žehlení takového trička trvá o poznání kratší dobu, než vyžehlení košile, která má nespočet skladů a záhybů. A kolikráte i přes pečlivost žehlení se Vám košili nemusí podařit vyžehlit tak, aby byla dokonale hladká bez přehybů. A pokud máte každý týden k žehlení pět i více košil, není divu, že nechuť k žehlení se stupňuje.

Profesionální ruční žehlení Zlín

Ušetřete Váš drahocenný čas, ale i nervy a „obětujte“ nějakou tu korunu na profesionální vyžehlení. Cena za žehlení se povětšinou odvíjí od druhu a počtu kusů prádla. V konečném důsledku pak vyžehlení takové košile je poměrně levnou záležitostí, která u řady prádelen nepřekročí částku cca 80 Kč. Pak zvažte, zda je pro Vás lepší investovat do Vašeho volného času, lepší nálady v podobě vyžehleného prádla od profesionálů. Ušetřený čas můžete věnovat sobě, rodině. A dobrá nálada, ta Vás neopustí, protože se nebudete muset hrbit nad žehlicím prknem a bojovat s odolnými přehyby u prádla.

Mandlování prádla Zlínsko

Větší kusy rovného prádla, jako je především povlečení, povlak na polštář, povlak na peřinu, prostěradlo, ale také osušky, ručníky, je rychlejší a efektivnější vymandlovat. Sami byste se s vyžehlením ložního prádla mořili. I kdybyste žehlili na stole, místo na žehlicím prknu, museli byste žehlit povlečení postupně. Profesionální prádelna si s většími kusy prádla lehce poradí a díky modernímu mandlu Vám předá hlaďounké a perfektně složené prádlo.

Praní a mandlování prádla pro zdravotnická zařízení ve Zlíně a okolí

Ve zdravotnickém zařízení je velká spotřeba lůžkovin, nočních košil aj. Kde jinde by měla být do maximální míry zaručená čistota uvedeného? Jen těžko by se však mohli sami zaměstnanci pustit do praní veškerého, a to nejen z důvodu hygieny. A tak praní a mandlování prádla je přenecháno právě profesionálním prádelnám, které zaručují rychlost, pečlivost a kvalitu. Součástí služeb může být i třídění, balení prádla.

Praní, žehlení pracovních oděvů Zlín

V řadě profesí spojených se stavbou, řemeslnou činností, opravou automobilů aj., si pracovníci oblékají pracovní oděvy, díky kterým nedojde k znečištění jejich běžného oblečení. Je celkem logické, že u pracovního oblečení se očekává nějaké to zašpinění, ať už v menším, či větším rozsahu. To však neznamená, že je pracovní oblečení určené na jednorázové použití, respektive použití do té doby, dokud není kompletně znečištěné, nebo rozervané. I manuálně, fyzicky pracující jedinci dbají na reputaci firmy. Znečištěné pracovní oděvy však není jednoduché vyprat jen tak v pračce. Špína může být skutečně odolná a tzv. zažraná. Na tento fakt jsou však některé prádelny připravené a přímo vybavené.

Praní pracovních oděvů – nečekejte dokonalou čistotu

Prádelny se v případě silně znečištěných pracovních oděvů s nimi popasují „se ctí“. Nečekejte však na zázraky. Vyprané pracovní oděvy Vám může prádelna předat bez jakékoli stopy špíny. Některá špína, či flek však může být natolik odolný, že by bylo zapotřebí použít účinnější síly, která by i přes to nemusela zaručit, že bude pracovní oděv ve stavu, v jakém jste ho koupili. Jisté však je, že obdržíte pracovní oděvy zbavené mastnoty, prachu, špíny, potu a rozličných, snadněji odstranitelných skvrn. Do dalšího pracovního dne tak budete moci vyjít v čistém a voňavém. Nebudete cítit na dálku potem, ani nebudete „splývat“ s hnědou barvou zeminy apod.

Praní, mandlování, žehlení včetně rozvozu Zlín

Některé z firem, které se specializují na praní, mandlování a/nebo žehlení prádla, doplňují komplexnost služeb o možnost rozvozu „hotového“. Pokud byste tedy měli prádelnu „z ruky“, pak díky rozvážkové službě ušetříte nějaký ten čas. Prádelně dodáte prádlo na vyprání, vyžehlení, vymandlování a v dohodnutý termín obdržíte prádlo čisté, voňavé, vyžehlené, a to až na Vámi požadované místo určení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17677 (novesluzby.cz#23893)


Přidat komentář