Polepy aut a světelná reklama Praha 4

Chtěli byste zvýšit obrat, oslovit více zákazníků a budovat větší povědomí o vlastní firmě? Už jste si zařídili reklamu? Některá forma reklamy navíc může být i docela levná, avšak přitom velmi účinná, například polepy aut.

Polepy aut a světelná reklama - Praha 4

V** Praze 4** vám onu správnou reklamu navrhne a zhotoví firma pana Jiřího Christiana, která má v reklamním oboru cenné zkušenosti. Proto vám tuto firmu můžeme jen doporučit. Specializuje se na výrobu** reklamních poutačů, firemních štítů, zhotoví nápisy na automobily i světelné reklamy**.

Dále firma pana Jiřího Christiana nabízí tiskové služby, realizaci výstavních expozic a další. Využijte zkušeností profesionálů a poraďte se o nejvhodnějším způsobu reklamy pro vaši podnikatelskou činnost. Firma pana Jiřího Christiana sídlí na adrese Budilovská 244/7, 142 00 Praha – Písnice. Ostatní kontakty jsou: telefonní číslo: +420 777 228 563, e-mail: art-propag@iol.cz. Nepodceňujte význam správně zvolené reklamy. Vaši investici oceníte velmi brzy, stejně jako vaši noví spokojení zákazníci.

Jak zvýšit prodej a kde hledat nové zákazníky?

Boj s** konkurencí** je pro každého podnikatele výzva. Ať už začíná, nebo již na trhu působí delší dobu, stále musí dbát na to, aby se ve společnosti o firmě vědělo, aby měla dobré jméno. Taktéž má každý podnikatel či firma zájem na tom, aby si udrželi stálé klienty, ale také získávali nové. Jak to udělat? Spoustu možností poskytuje reklamní činnost. Způsobů, jak provádět firemní marketing je mnoho. Ptáte se, jakou reklamu kde vyvěsit, v jaké lokalitě, v jaké velikosti a designu, na jak dlouhou dobu a hlavně – za jakou cenu? Na tyto otázky vám odpoví specializovaná firma, která se zabývá návrhem a výroby reklam. Mezi takové se řadí například i firma pana Jiřího Christiana. Jakou reklamu si tedy můžete nechat zhotovit?

Výroba reklamních poutačů Praha 4

Dobře provedený reklamní nápis má za úkol upoutat pozornost. Reklamního poutače by si měli všimnout lidé procházející kolem, projíždějící auta. Reklamní nápis může být i světelný. Takový nápis je potom dokonale viditelný a čitelný i za šera a v noci. Písmo je světelné plastické. Můžete si nechat vyrobit i jiný poutač, než je obyčejná tabule. Firmy využívají zajímavé světelné reklamní boxy jednostranné či oboustranné, které samozřejmě odborně montuje dodavatelská firma.

Jak má reklamní poutač vypadat?

Reklamní poutače jsou v podstatě na míru zpracované reklamní tabule s určitým polepem. Reklamní poutače slouží k připoutání pozornosti a identifikaci vaší firmy, sídla, provozovny, restaurace nebo prodejny a zároveň může posloužit jako venkovní reklama. Při výrobě těchto poutačů se většinou používá řezaná fólie, která je spíše vhodná pro jednodušší motivy. Výhodou takové techniky je především flexibilita, kdy je možné dodatečně provádět menší úpravy a v neposlední řadě také široký výběr barev, které jsou dostatečně trvanlivé. I zde je možné polep zkvalitnit laminací. Při výrobě reklamních poutačů je samozřejmě možné použít různé jiné výrobní postupy za použití různých materiálů, například plastu, dřeva, plexiskla, nerez oceli, apod. Nejčastěji používaným a taky asi nejlevnějším materiálem pro výrobu reklamních poutačů jsou lehčené PVC desky, které mají tloušťku 2 – 10 mm. Dále to mohou být různé sendvičové desky, PS desky, polykarbonáty a mnoho dalšího. Do interiéru jsou velice vhodné například laminované desky s plastovou hranou a jiné. V přírodních parcích je vhodné použít dřevěné poutače z masivního dřeva, které nijak nenarušují ráz krajiny.

Firemní štíty, výroba Praha 4

Vizitkou každé prodejny, provozovny, nebo sídla společnost je firemní štít. Tímto způsobem na sebe firma z dálky upozorňuje a dává o sobě vědět. Provedení, velikost a další parametry záleží na požadavku zadavatele, ale samozřejmě i na vyčleněném rozpočtu.

Polepy aut Praha 4

Jestliže patříte mezi majitele firmy a neustále přemýšlíte o tom, jak zlepšit prodej a získat více zákazníků, je nezbytné investovat do kvalitní reklamy. Mezi velice oblíbené a účinné formy reklamy patří polep vašeho firemního vozidla. Tím, že si necháte aplikovat nápaditou a dobře zpracovanou reklamu na vaše vozidlo, ušetříte peníze za pronájem reklamních ploch, za nákup inzerce či rozesílání letáků. Mezi další nezanedbatelné výhody reklamy na vozidle patří fakt, že auto se neustále pohybuje po různých místech, díky čemuž si vaší firmy všimne daleko více lidí než u statického poutače.  Pokud je reklama na vozidle dobře a nápaditě zvolená, kvalitní polep vám přinese nové zákazníky a vynaložená investice se zcela jistě v krátké době vrátí. Díky takovému polepu získá firma nejen nové zákazníky, ale také patřičnou image. V dnešní době jsou na trhu firmy, které se polepy vozidel zabývají a jsou schopné zajistit v tomhle směru opravdu komplexní služby.

Jaké jsou způsoby polepů vozidel

Dnešní moderní technologie umožňují aplikace kvalitního polepu vozidel, který se provádí pomocí speciálních fólií. Nejběžnějším způsobem polepu vozidel je pomocí tzv. řezané grafiky, což jsou písmena nebo tvary, jež jsou vyřezány z barevných fólií. Dnešní technologie umožňují i aplikaci tzv. celolepu, díky čemuž můžete z vašeho modrého auta udělat třeba červené. Jak je již výše zmíněno, na polepy vozidel se používají speciální samolepicí fólie, které je možné pro zvýšení jejich životnosti laminovat. Fólie na vozidla mohou být matné, lesklé, s odstranitelným nebo permanentním lepidlem.  Díky laminaci jsou fólie odolné vůči prodření, například v automyčce.** Lepení fólií** se může provádět jak suchou metodou, tak i metodou mokrou, důležitý je však čistý a odmaštěný povrch. Lepení by se také nemělo realizovat při teplotě pod 10 stupňů, v nadměrně vlhkém prostředí, na přímém slunci a na rozpálené plochy auta. Při použití kvalitní fólie může být životnost takového polepu dokonce až deset let.

Světelná reklama, její výroba a instalace Praha 4

Aby vaše reklama nebo vývěsný štít získal nepřehlédnutelný vzhled, zkuste jej opatřit podsvícením nebo nasvícením. Kvalitní a dobře zvolená světelná reklama dokáže nejen upoutat pozornost kolemjdoucích, ale její provedení napoví ledacos i o vaši firmě.** Světelná reklama** je dnes nedílnou součástí marketingu a image firmy. Osvětlit je možné v podstatě jakoukoliv gravírovanou nebo frézovanou reklamu, případně box, který se poté polepí fólií opatřenou grafikou. Osvětlené mohou být různé tabule, boxy či písmena, dále třeba firemní cedule, loga, plastické 3D nápisy, různé vývěsné štíty či světelné orientační systémy. Aby byl provoz takové světelné reklamy co nejekonomičtější, používají se často při jejich výrobě moderní LED diody, jež mají nízkou spotřebu energie. Výhodou LED diod je také podstatně vyšší životnost, než nabízejí klasické světelné zdroje. Světelná reklama opravdu dokáže významně zviditelnit vaši firmu a přilákat k ní pozornost. Specializované firmy jsou schopné vyrobit kompletní světelnou reklamu i s instalací na místo, přesně dle vašich požadavků.

Realizace výstavních expozic Praha 4

Tento druh činnost vyžaduje již od samého počátku zvážení jednotlivých možností včetně rozpočtu výstavy po stránce finanční. Výstavní expozici Vám firma navrhne přímo na míru tak, aby uspokojila Vaše představy a přispěla ke stanovým cílům. Reklamní agentury nabízejí různé alternativy vycházející z bohatých zkušeností, aby ústava dosáhla největšího možného úspěchu. Realizace výstavních expozic zahrnuje zpracování architektonického řešení výstavního stánku, jeho grafické zpracování, vyřízení všech podstatných náležitostí s organizátorem výstavy, vyhotovení atypických konstrukcí stánku, vybavení stánku, samotnou realizaci expozic, vybavení expozic audio-vizuální technikou, aranžérské práce a mnoho dalších.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17673 (novesluzby.cz#23887)


Přidat komentář