Pokládka podlahových krytin - Zámrsky

Rozhlížíte se po prodejnách a marně hledáte hezký dřevěný nábytek? Hotového nábytku z lamina je v obchodech dostatek, ale pokud hledáte opravdu kvalitní kousek, musíte si jej nechat vyrobit na míru, stejně jako schodiště či kvalitní podlahy.

Chystáte se modernizovat byt? Budete jej vybavovat novým nábytkem a jste milovníci dřeva? Nebo takto kvalitní nábytek vlastníte a hledáte šikovnou firmu, která vám jej opraví? I v případě, že vás čeká rekonstrukce bytu nebo domu se budete zřejmě zabývat myšlenkou o výměně a modernizaci nábytku, podlah nebo bude možná potřeba opravit či vyrobit nové schodiště. Pak vás budou zajímat následující informace o nabízeném řešení - nechat si vyrobit nábytek a rekonstrukci interiéru na míru. Jedině tento způsob dokáže splnit veškeré požadavky a představy o vyřešení konkrétního bytového prostoru a zaručí použití té nejkvalitnější podlahy.

Pokládka podlah, výroba dřevěného nábytku – Zámrsky

Pokládka podlahových krytin - Zámrsky

Pokud jste milovníci dřeva, plánujete modernizaci Vašeho bytu nebo domu a hledáte firmu, která pracuje s kvalitními materiály, máme pro Vás na jednu takovou firmu tip. Dříve než začnete, doporučujeme Vám obrátit se na truhlářství Vinklárek - Zámrsky. Specializací tohoto truhlářství je zakázková výroba dřevěného nábytku na míru, opravy dřevěného nábytku, výroba užitkových předmětů ze dřeva a pokládka podlah, jako jsou dřevěné podlahy, dřevěné parkety, laminátové podlahy nebo korkové podlahy. O znalostech, zkušenostech a odbornosti truhlářství Pavel Vinklárek svědčí také fakt, že vyrábí dřevěné schody a schodiště na zakázku, jak se můžete přesvědčit na webových stránkách: http://www.truhlarstvi-vinklarek.cz.

Truhlářské práce a výrobky Zámrsky

Truhlářské práce a zakázková výroba vyžadují mnoho zkušeností, odborných znalostí a dlouhou praxi, neboť pokud má truhlář zvládnout například výrobu dřevěných schodů, je praxe právě u tohoto druhu řemesla velmi důležitá. Nutno podotknout, že dřevěný nábytek nebo jakékoliv výrobky ze dřeva, které truhláři vyrábějí, vydrží velmi dlouhou dobu a to i několik desítek let. Pokud už se pustíte do vylepšení interiéru domu či bytu, není snaha o maximální ušetření na místě. Levné a nekvalitní výrobky příliš dlouho nevydrží a může se snadno stát, že takováto improvizace se časem vymstí. Pokud hledáte dokonale sladěný design, je dobré si nechat mnoho doplňků nebo celou sestavu nábytku vyrobit přímo od truhláře. Truhlář vám dokáže nejen vše vyrobit podle Vašeho přání, ale dokáže vám navrhnout vhodné řešení, vše  barevně sladit a vypracovat do nejmenších detailů. Takto sladěné výrobky pak dokáží v bytě úplné zázraky, například dřevěná podlaha s dřevěným nábytkem má neopakovatelnou atmosféru. Malosériová či kusová výroba je natolik kvalitní, že rozhodně předčí nábytek nabízený v obchodech. K základním standardům zakázkového truhlářství totiž patří vytvářet výrobky tak, aby byly na co největší možné úrovni a kvalitě.

Pavel Vinklárek

Tel.: 776 086 208

E-mail: pavel.vinklarek@tuhlarstvi-vinklarek.cz

Web: www.truhlarstvi-vinklarek.cz

Dřevěný nábytek a doplňky na zakázku Zámrsky

Zakázkové truhlářství vyrábí a dodává kvalitní dřevěný nábytek podle vašeho přání a právem si získává uznání především v oblasti použití masivního materiálu. Zkušený truhlář pracuje s odpovídající technikou a má osvojené příslušné řemeslné a odborné dovednosti. Dokáže vám nabídnout produkci dřevěných židlí, stolů, kuchyní nebo obývacího nábytku i zakázkovou výrobou interiérů jako například stoly (společenské, rozkládací, kancelářské), kontejnery, postele, stoly, židle, lavice, křesla, sektorový nábytek, komody, police, šatníky a bytové doplňky ze dřeva. Profesionální truhlář vám nabídne komplexní služby od poradenství po dodávku interiéru na klíč včetně položení podlahy.

Opravy a úpravy dřevěného nábytku Zámrsky

Zkušené truhlářství vyrábí také dřevěný nábytek z masivu, kdy de může jednat o zakázkovou výrobu replik starožitného či selského nábytku. Jedná se především o kredence nebo komody, které vhodně doplní nejen rodinný dům, chalupu nebo byt stylovým nábytkem. Zkušenosti tohoto truhlářství dovolují také dřevěný nábytek opravovat, ať už je vyroben ze smrku, borovice, buku či dubu. Truhlář dokáže opravit například dřevěné postele, noční stolky, šatníky, komody, prádelníky, knihovny, stoly, židle, rohové lavice, příborníky, truhly, botníky, kuchyňské linky, okna, dveře, ale také schody nebo dřevěné obklady. Pokud vám váš současný dřevěný nábytek jakkoli nevyhovuje, truhlářství je schopno jej upravit. Může se jednat o změnu rozměrů, změnu povrchové úpravy či vzhledu.

Zámrsky pokládka plovoucích podlah

Správná podlahová krytina je důležitější, než by se mohlo na první pohled zdát, protože podlaha toho během své životnosti musí vydržet opravdu mnoho. V současné době se velmi často používá moderní plovoucí podlaha a důvodem je její praktičnost a nízká cena. Truhlářství vám může nabídnout bezpočet vzorů, kdy si můžete vybrat oblíbený motiv či odstín a plovoucí podlaha pak vypadá v ploše velice hezky. Firma vám doporučí vhodný typ podlahy také podle zátěže a upozorní vás, že plovoucím podlahám obecně vadí vlhké prostředí a proto ji nebude pokládat například do koupelny.

Korkové podlahy, pokládka korkových podlah

Volba správné povrchové úpravy korku rozhoduje o tom, jakou zátěž korková podlaha snese. Podlahoviny jsou už z výroby předlakované i lakované a je nutné po pokládce přelakovat spáry mezi jednotlivými spoji. Voskované a olejované korkové dlaždice nejsou na našem trhu úplně běžné, olejované z výroby se nabízí pouze plovoucí korkové podlahy. Korkové podlahy jsou vhodné do dětských a obývacích pokojů, ložnic, šaten, popřípadě do kuchyní, kde je vhodná především lakovaná povrchová úprava. Pokud je použita aplikace vhodného dvousložkového laku, pak je možné korkové podlahy použít také do koupelen. Korkové podlahy mají výborné tepelně a zvukově izolační vlastnosti, jsou pružné a velmi vhodné pro všechny z nás, kteří mají problémy s klouby. Tyto podlahy také vynikají svou nenasákavostí, jsou omyvatelné, velmi odolné proti plísním a řadí se mezi hygienické podlahy.

Parketové podlahy, pokládka parketových podlah

Parketové podlahy jsou zřejmě nejstarším druhem podlah a byly pokládány již před mnoha lety, jak je patrné v mnoha zámcích. Pokud si necháte položit kvalitní parketovou podlahu a budete se o ni správně starat, možná vás i po letech překvapí, v jak dokonalém stavu takováto podlaha bude. Životnost parketové podlahy totiž mnohdy převyšuje 50 let. Truhlářství a podlahářská firma vám může nabídnout několik typů podlah. Jedná se například o parketové vlysy, mozaikové parkety nebo o zámecké parkety. Základem dokonalé parketové podlahy je profesionální pokládka.

Dřevěné schody na zakázku Zámrsky

Základem kvalitních schodů je samozřejmě kvalitní dřevo, které neobsahuje suky a velmi důležité je jeho zpracování. Pokud chcete kvalitní dřevěné originální schody, které budete mít jen vy, pak je nutné zajistit výrobu schodiště na zakázku. Stejně jako kvalitní zpracování je důležitá povrchová úprava, ale především vhodný styl schodů. Dřevěná schodiště mohou představovat pouze doplněk bytu, který nevynikne, ale mohou být také masivní, kdy budou na první pohled působit jako ústřední bod. Záleží na celkovém stylu interiéru i na vaší představě. Každopádně dřevěné schodiště vždy působí příjemným dojmem a velmi dobře se po něm chodí. Dříve se schodiště vyráběla především jako dubová a buková, ale dnes se v závislosti na ceně a moderních materiálech pro povrchovou úpravu, volí také měkká dřeva jako smrk, ale truhlářství vám může nabídnout také javor nebo** břízu.**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17459 (novesluzby.cz#23551)


Přidat komentář