Pokládka podlahových krytin - Ostrožská Nová Ves

Jaké podlahy existují, v čem jsou jejich výhody a která se nejlépe hodí pro vás? To si možná často říkáte v duchu. My vás nyní seznámíme s podlahovými krytinami a sami se zorientujete v tom, co by pro vás bylo nejlepší.

Jestli stojíte před rozhodnutím, jakou podlahu si pořídit, tak máte široké pole působnosti. Dnes existuje řada materiálů, z kterých můžete vybírat a i v každém typu je bezpočet možností variability. Můžete si nechat aplikovat lino a na něj dát koberec. Nebo si vyberete specifickou podobu rozmístění dřevěných parket. Firmy dnes nabízejí různé materiály za rozumné ceny, takže se nabízí možnost každému, kdy si může vybrat to, co mu bude nejvíce vyhovovat.

Pokládka podlahových krytin - Ostrožská Nová Ves

 

Pokládka podlahových krytin - Ostrožská Nová Ves

 

Potřebujete novou podlahu? Pak se obraťte na pana** Pavla Španěla** (http://www.podlahyspanel.cz), který nabízí pokládku PVC, koberců, vinylových, plovoucích, dřevěných nebo korkových podlah. Stejně tak pan Španěl dělá vyrovnávání a vystěrkování podkladu nebo měří vlhkost podkladu. O dopravu i demontáž se pan Španěl postará rovněž. Každému klientovi vychází maximálně vstříc dle jeho možností a požadavků. Pan Španěl má bohaté zkušenosti, a tak vám i poradí. Samozřejmostí je profesionální odvedení práce s těmi nejkvalitnějšími produkty.

Pan Pavel Španěl je k dispozici na adrese Nová 697, Ostrožská Nová Ves. E-mailové spojení je p.spanel@tiscali.cz a telefonní číslo zní 602 598 663.

Nevyznáte se v jednotlivých typech podlah? My vám je přiblížíme.

Pokládka podlahových krytin - Ostrožská Nová Ves

Pokládka plovoucích podlah Ostrožská Nová Ves

Asi nejoblíbenějšími podlahami dneška jsou** plovoucí podlahy**. Proč zrovna ony? Je to velmi praktická podoba krytiny, která může mít různý dezén. V čem ale spočívá její charakter? Obsahuje zvukově izolační vrstvu, která zabraňuje prostupu zvuků mezi místnostmi. Plovoucí podlaha sama o sobě se skládá z několika vrstev, kdy každá má specifické vlastnosti. To se ale může týkat jiných podlah, u tohoto typu je výhoda právě v té izolaci.

Často si lidé vybavují plovoucí podlahu jako tu, co má dřevěný dezén. Ve skutečnosti to je nášlapná vrstva, kterou můžete mít i na jiných typech. U plovoucích podlah se využívá laminátu, který evokuje dřevo. Díky tomu je tento typ podlah cenově dostupnější a není tak náročný jako jiné podlahy. Chcete ale pravé dřevo?

Pavel Španěl

Tel.: 602 598 663

E-mail: p.spanel@tiscali.cz

Web: www.podlahyspanel.cz

Pokládka podlahových krytin - Ostrožská Nová Ves

Pokládka dřevěných podlah Ostrožská Nová Ves

Nejen originalita materiálu, ale i jiné přednosti vám nabízí** dřevěná podlaha**. Protože jde o zpracovatelný materiál, tak se dá obnovovat. Díky zbroušení a následnému olakování můžete mít podlahu opět jako novou, což u umělých materiálů nejde. Díky tomu má dřevěná podlaha delší životnost a tím pádem se vám navrátí počáteční větší investice. Proto ze začátku zvažujte, co si pořídíte za podlahu, musíte zohlednit i výhled do budoucna.

Co se týká dezénu podlah, tak máte velký výběr nejen v odstínech a typech dřeva, ale i v jeho položení.** Dřevo** může být tuzemské, ale i exotické. Světlé nebo tmavé, jednolité či dýhované. Způsob pokládky se různí. Mohou to být klasické parkety, které známe v pokládání do copánkového tvaru. Pak je tu ale i možnost střídavého proložení jako je tomu u cihlových zídek. Mohou se také prostřídat větší a menší rozměry a i jednotlivé barvy můžete mezi sebou vhodně kombinovat.

Pokládka PVC podlah Ostrožská Nová Ves

Máte zakotveno, že PVC je spíše levná, nehezká a ne příliš kvalitní krytina? Zapomeňte na to. PVC podlahy prošly vývojem a dnes jsou velmi efektní. Nabízí se mnoho vzorů, jednobarevných i imitačních typů. Mohou být různých tlouštěk, kdy se vyrábí v podobě pruhů nebo čtverců, které se pak lepí na podklad. Jejich výhodou je, že jsou pružné, hygienické, izolační a vhodné i pro alergiky. Snadno se udržují a jsou i cenově přijatelné. Jestli uvažujete o podlahovém vytápění, tak tento typ krytiny je právě pro vás.

Pokládka linolea Ostrožská Nová Ves

Další typ cenově přijatelné krytiny, která má s PVC mnoho společného. Je rovněž hygienická, takže nebude dráždit vaše zdraví. Nabízí se i velký počet vzorů. Je to měkká krytina, která je snadno udržovatelná. Navíc** linoleum** dlouho vydrží, pokud o něj budete pečovat.

Položení koberce specializovanou firmou Ostrožská Nová Ves

I takový koberec je třeba správně položit, aby plnil svoji funkci. Na kluzké podlaze se musí upevnit třeba speciální páskou. To platí i v případě, když se bude odchlipovat, tak abyste nezakopli, je lepší přilnout koberec k podlaze. Samotné položení koberce je rovněž náročné, proto se jím zabývají specializované firmy. Přesné vtěsnání podle rohů místnosti, seřezání dle rozměrů pokoje a manipulace s těžkou krytinou. To každý rád přenechá odborníkovi.

Pokládka korkových podlah Ostrožská Nová Ves

Korek se hojně využíval v minulém režimu, dnes je velmi luxusní záležitostí. Jedná se o další měkkou podlahu, která navíc více hřeje než jiné typy krytin. Má velmi efektní a luxusní dezén, který vypadá jako z bytů první republiky.

Nabídka služeb podlahářské firmy

Existuje řada služeb, které si můžete dopřát, pokud si objednáte firmu, specializující se na podlahy. Co se pod některými pojmy skrývá?

Vyrovnání a vystěrkování podkladu podlahy

Když se nanese základní vrstva, je zapotřebí její povrch vyrovnat. Aby si další vrstva lépe sedla na tu pod ní, musí se všechno naměřit tak, aby byly jednotlivé části kompaktní. S tím souvisí i stěrkování. Za pomocí speciálních stěrek se vyrovná povrch podlah, když už tato fáze může být nášlapná.

Měření vlhkosti podkladu podlahy

Vlhkost neslouží žádnému prostoru a to se týká i podlah. Pokud máte problémy s vlhkostí, můžete si nechat zjistit, jestli není třeba v podlaze její nadbytek. Protože se jedná o velkou plochu, může takto výrazně ovlivnit rozložení vlhka v celém interiéru. Jestli se zjistí, že hodnota překračuje potřebnou mez, lze využít speciálních prostředků, jak ji zmírnit. Jsou to třeba potěry nebo vypodložení, které zabrání tvoření vlhkého prostředí.

Demontáž starých podlah

Potřebujete odmontovat starou podlahu? Není problém u firem, které toto dělají. Většinou je samozřejmé, že když si objednáte novu podlahu, řemeslníci vám odmontují tu starou. Jen firmu předem informujte, jakou podlahu máte, aby si odborníci připravili to správné náčiní.

Doprava materiálu na novou podlahu

Samozřejmě, že každý nemá k dispozici nákladní auto, aby si dovezl sám dané suroviny. Firmy nabízejí i odvoz materiálu a to i tehdy, kdy si třeba nic jiného neobjednáte. Můžete těchto služeb (pokud je společnost separátně nabízí) využít i tehdy, kdy třeba jen potřebujete přivést materiál a do zbytku se pustíte sami. Je to sice velké riziko, pokud nejste odborníci, ale jste zákazník a služby si vybíráte sám.

Už jste si vybrali svoji podlahu? Jak vidíte, máte bezpočet možností. Podlahy jsou jednou z nejvýraznějších částí obydlí, proto si je vybírejte pečlivě, abyste měli nejen funkční, ale i estetickou plochu. Podlahové svrchní vrstvy navíc můžete kombinovat s různým vyhotovením, které je velmi užitečné. Stačí se jen vyznat a pokud ne, profesionál vám vždy poradí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17435 (novesluzby.cz#23517)


Přidat komentář