Pokládka obkladů a dlažeb - Ostrava

Líbila by se Vám zmodernizovaná koupelna, kuchyně nebo podlaha v předsíni? V současnosti není problém si vybrat kvalitní a moderní stavební materiály, včetně zařizovacích předmětů. Kromě nich však budete také potřebovat zručné a znalé ruce.

Pokud Vy sami nejste zrovna šikovnými a všestrannými domácími kutily, pak se určitě obraťte na některého z profesionálních řemeslníků. S ním máte jistotu, že práce bude odvedena precizně, odborně a se zárukou.

Nabídka obkladačských prací Ostravsko

Obkladačské práce jsou především spojené s koupelnou, toaletou a kuchyní. Ať už byste se rozhodli pro částečnou, nebo kompletní rekonstrukci, je to právě obklad, co výrazně změní celkový ráz bytového jádra. Obezdívka a obložení vany, sprchového koutu, obložení nově vybudovaného jádra, ať už zděného, nebo ze sádrokartonu, či obložení stávajícího umakartového jádra. Nejen tyto práce si můžete objednat u obkladačské firmy.

Obložení kuchyně Ostrava

Obklad je také neodmyslitelnou součástí kuchyňské linky, respektive meziprostoru mezi spodní a vrchní části linky. Není však ani výjimkou, že je obklad použit i pro přilehlou stěnu, například kolem sporáku.

Důležitost obložení kuchyně

Proč je vůbec obklad v kuchyni důležitý? Není svým způsobem přežitkem? Proč vynakládat další peníze za nákup obkladů a za následnou práci, kterou odvede řemeslník? Tyto otázky Vás možná napadnou při renovaci kuchyně. Je však třeba pamatovat na to, že obložení kuchyně je především ryze praktickou záležitostí. A jako bonus navíc? Barevně vhodně zvolený obklad dokáže významně podtrhnout ráz celé kuchyně.

Snadná údržba obkladu

Při přípravě a vaření pokrmů se totiž jen stěží vyhnete tomu, aby nedošlo k nějakému tomu potřísnění stěny při smažení, pečení, šlehání aj. Kdyby místo obkladaček byla jen holá stěna, pak byste buď museli spokojit s potřísněnou stěnou, nebo byste museli opakovaně řešit vymalování. Vedle toho obklad se může pochlubit snadnou a rychlou údržbou. Stačí houbička a běžný čisticí prostředek a na obkladu nebude zakrátko ani stopa po omáčce, či stříkajícím oleji.

Odborná pomoc při výběru vhodného obkladu Ostrava

Od profesionální obkladačské firmy můžete očekávat i jejich odborné poradenství. Není to totiž jako dříve, zhruba před třiceti lety, kdy obklad byl nedostatkovým zbožím. Navíc ani nebyl takový výběr obkladaček, jako nyní. Vyznat se pak v jednotlivých typech obkladaček není pro laika nijak jednoduché. S barevným výběrem Vám řemeslník nejspíš nepomůže. Záleží na Vašem vlastním vkusu a celkovému stylu zařízení dané místnosti. Může Vám však doporučit ten nejvhodnější typ obkladaček.

Renovace dlažby Ostrava

V době, kdy jste měnili dlažbu v koupelně, na toaletě, či v předsíni, jste si ponechali pro strýčka příhodu pár kousků dlažby? Pak jste udělali bezpochyby dobře. Může totiž bohužel dojít k tomu, že na dlažbu něco těžkého spadne a kus se uštípne, odlomí. Poničená část dlažby pak snižuje dojem z celku.

Renovace poničené dlažby profesionálem

Možná si říkáte, že jednu, dvě poničené dlaždice vyměníte sami. Proč hned volat profesionály a platit jim? Jenže při demolici původní dlažby se může lehce stát, že poničíte i sousedící dlažbu. V tomto případě není šetření moc na místě. Navíc, profesionální firma má veškeré potřebné vybavení. Pokud se na ni obrátíte, nebudete muset složitě shánět patřičné náčiní a materiál.

Montáž sádrokartonu Ostrava, rekonstrukce jádra

Výše jsme se dotkli problematiky rekonstrukce koupelny. Pokud dáte přednost kompletní rekonstrukci bytového jádra, pak se nevyhnete demolici jádra stávajícího. Pro zbudování nového jádra se používají klasické cihly, nebo také sádrokarton. Se sádrokartonem roste práce doslova před očima. Kromě toho se může sádrokarton, jako stavební materiál, pochlubit i řadou výjimečných vlastností. Nejen díky nim pak stoupá poptávka po sádrokartonu.

Využití sádrokartonu pro půdní vestavbu, předěly místností

Sádrokarton má své nezastupitelné místo nejen v souvislosti s rekonstrukcí koupelny. Pokud máte například nevyužitý půdní prostor, pak si můžete nechat díky sádrokartonu přebudovat půdu na další obytnou místnost. Líbí se Vám v časopisech o bydlení zabudovaná světla v předsíni, obývacím pokoji? Daného můžete celkem snadno dosáhnout, a to opět díky sádrokartonu a šikovným řemeslnickým rukám. V neposlední roli je pak sádrokarton velmi žádaný při zbudování předělů místností.

Plovoucí podlahy Ostrava, výměna podlahových krytin

V rámci rekonstrukce a modernizace Vašeho domova, se nemusíte soustředit jen na změnu bytového jádra. Když se řekne modernizace, pak si ji mnozí z nás spojí také s výměnou podlahových krytin. Dostáváme se tak k velmi žádané a oblíbené plovoucí podlaze.

Profesionální pokládka plovoucí podlahy Ostrava

I v případě plovoucí podlahy je lepší se obrátit na zkušené specialisty, podlaháře. Samotný materiál si můžete vybrat a zakoupit ve specializovaných stavebnických prodejnách. Kromě jednotlivých palubek najdete v prodejně i lepidla a náčiní potřebné pro pokládku. A tak možná budete spekulovat s myšlenkou, že byste si položili podlahu sami. Vždyť, co na tom je? Zvláště, když můžete využít rad a tipů, kterými se internet jen hemží. Jenže ona teorie a psané slovo je o něčem jiném, že samotná praxe. Chcete-li si ušetřit čas, peníze, ale i nervy, pak je vhodnější se obrátit na profesionály.

Samonivelační podlahy Ostrava

Neslyšeli jste o samonivelačních podlahách? Říkáte si, proč nezůstat u klasické kamenné dlažby, prkenné podlahy, betonové podlahy, nebo podlahy anhydritové? Samonivelační podlaha je velmi vhodná de facto pro veškeré typy novostaveb, ale také v rámci rekonstrukčních prací u starších objektů.

Výhody samonivelační podlahy

Proč se rozhodnout pro samonivelační podlahu v předsíni, ve vstupní hale, v prostorách Vaší firmy? Samonivelační podlaha se může pochlubit velmi rychlou a současně snadnou pokládkou. V podstatě se jedná o speciální tekutou směs, která následně nevyžaduje žádné složité, časově náročné a namáhavé srovnávání a vyhlazování.

Vhodnost podlahového topení pod samonivelační podlahou

Nemáte rádi chlad od nohou? Rádi byste ušetřili v topné sezóně? Pak při rekonstrukčních prací spojených s výměnou podlahy zvažte podlahové topení. Tekutá směs samonivelační podlahy dokonale obalí jednotlivé trubky podlahového topení a zajistí, aby došlo k pružnějšímu přenosu tepla z topení přes samotnou podlahu.

Využití samonivelační podlahy ve vlhké místnosti

Některé ze samonivelačních podlah se mohou pochlubit tím, že je můžete mít i v trvale vlhkém prostředí. Je tak možné se pro podlahu rozhodnout i v koupelně, kuchyni, nebo také v sauně aj.

Zateplování Ostravsko

V souvislosti s rekonstrukcí domova, ale také chaty, chalupy, můžeme také hovořit o zateplení. Již výše jsme se dotkli možnosti ušetření nějakých těch korunek v topné sezóně. Nejen podlahové topení nám tolik nevyprázdní peněženku.

Ušetření nemalých financí díky zateplení

Pokud byste chtěli ušetřit významnou částku na topení a současně zvýšit tržní hodnotu Vašeho domova, pak pouvažujte nad zateplením. Zateplit je možné nejen starší objekt, ale také novostavbu. V rámci zateplení je možné si nechat zateplit stěny domu, ale také střechu. Investované peníze do zateplení se Vám velmi brzo vrátí. Budete se moci těšit ze stejného tepelného komfortu, jako před zateplením a přitom budete topit o poznání méně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17465 (novesluzby.cz#23560)


Přidat komentář