Pokládka epoxidových podlah Opava

Hledáte-li podlahový systém, který by se mohl pochlubit vyššími mechanickými, fyzikálními a chemickými vlastnostmi, pak se Vám nabízí epoxidové podlahy. Jejich využití oceníte pro garážové stání, výrobní halu, chemický provoz, výstavní plochu aj.

 

Investovat do kvalitní podlahy se Vám vyplatí v každém ohledu. Podlaha často plní hned několik úloh současně, a to nejen z hlediska účelovosti, ale také praktičnosti a estetiky. Stojíte-li například před otázkou nové podlahy pro Váš autosalón, prodejnu s nábytkem aj., je dobré vědět, že potenciální zákazníci si všímají každého detailu. A rozhodně platí, že zákazníci nakupují také očima. Konkurence na trhu prakticky každého oboru je poměrně značná. A tak, bude-li si moci zákazník vybrat, pak určitě raději zavítá za účelem nákupu zboží do prostor, které na něj působí čistě, upraveně, moderně. Podlaha tak přestává být jen obyčejnou podlahou. Podlaha může být i součástí Vašeho marketingového plánu. Při realizaci podlahy se pak vyplatí vsadit na zkušenou firmu Opava, která je profesionálem ve vyhotovení průmyslových podlah.

Pokládka epoxidových podlah Opava

Problematikou pokládky epoxidových podlah se v** Opavě** zabývá firma Andreas Piskoř, která realizovala celou řadu projektů v rámci celé ČR, ale také v rámci EU. U námi doporučené firmy si můžete dohodnout nejen epoxidové podlahy, ale také podlahy akrylátové, boxitové, protiskluzové, lité, či cementové samonivelační. Tím však nabídka firmy zdaleka nekončí. Budete-li mít zájem, můžete si objednat pokládku a renovaci podlahy, pokládku koberců, plovoucí podlahy, či také broušení podlah. Samozřejmostí je odborné poradenství, kdy Vám firma doporučí nejvhodnější podlahu pro Váš záměr. Více informací o nabídce firmy, viz http://www.prumyslove-podlahy.eu. V případě zájmu pak stačí firmu kontaktovat telefonicky na čísle +420 777 110 766. Dotazy či dohodnutí si nezávazné schůzky můžete také zaslat na e-mail: a.piskor@quick.cz.

Epoxidová podlaha a podklad pro položení

Již v úvodu jsme zmínili jedny ze stěžejních výhod epoxidových podlah. Určitě Vás také potěší fakt, že epoxidová podlaha se může aplikovat na různý stávající podklad, ať už se bude jednat o novou betonovou podlahu, vyzrálý beton, zvětralou, či jinak poškozenou betonovou plochu, keramickou dlažbu, asfaltobeton aj. Jinými slovy, v případě epoxidové podlahy nebude muset dojít na úpravu, či výměnu stávajícího podkladu. Každá podlaha, epoxidovou podlahu nevyjímaje, vyžaduje určité technické parametry. Především se pak jedná o dodržení doby pro plnou zatížitelnost, míru zbytkové vlhkosti u podkladu, minimální teplotu.

Epoxidová podlaha - vysoká odolnost, omyvatelnost

Jakými dalšími výhodami se mohou pochlubit epoxidové podlahy? Pro epoxidovou podlahu se můžete rozhodnout, očekáváte-li dobrou přilnavost ke stávajícímu podkladu, vysokou odolnost vůči oděru, omyvatelnost podlahy, chemickou odolnost. Díky těmto parametrům můžete epoxidovou podlahu spatřit ve sklepech, skladech, strojovnách, montážních dílnách, garážích, výrobních halách aj.

Pokládka akrylátových podlah Opava

Také akrylátová podlaha se vyznačuje hned celou škálou výhod. Jmenovat můžeme například mimořádnou odolnost, hygienickou nezávadnost, dlouhou životnost, vysokou otěruvzdornost, ale také možnost aplikovat ji na vlhký stávající podklad. Je zde i jedna nevýhoda, která spočívá v menším výběru, co do barevné škály. V tomto případě však výhody rozhodně předčí onu nevýhodu.

Akrylátové podlahy do garáží, skladů, strojírenského průmyslu

Akrylátová podlaha je vhodná například pro chemický průmysl, masný průmysl, potravinářský provoz, sklady, garáže, automobilový průmysl, strojírenský průmysl aj. Již z vhodnosti využití akrylátové podlahy vyplývá, že akrylátová podlaha snese horší zacházení a vysokou zatížitelnost.

Pokládka boxitové podlahy Opava

V případě boxitové podlahy se jedná o speciální litou podlahovou směs, pro kterou se můžete rozhodnout u rodinného domku, garáží, skladů, dílen, výrobních hal, zemědělských objektů aj. Boxitová podlaha může být finální vrstvou, ale také podkladovou vrstvou pro následné položení PVC podlahy, koberce, korkové podlahy aj. Boxitová podlaha je vhodná pro podklad, kterým je beton, ať už pár dnů starý, nebo také starší. V druhém případě je však důležité, aby byl povrch podkladu nasáknutý vodou, ne však s výskytem vody, kaluží.

Pokládka protiskluzových podlah Opavsko

Z pohledu bezpečnosti je důležité klást velký důraz na jednu z dílčích parametrů podlah, konkrétně pak skluzu. Nejen v halách, skladech, dílnách, výstavních prostorách, je třeba dbát na bezpečí prostředí, kde se pohybují lidé. Protiskluzová podlaha ve významné míře snižuje případné nebezpečí, že by došlo k uklouznutí, a to díky svému strukturovanému povrchu. Kromě již uvedených velkoplošných míst, se protiskluzová podlaha doporučuje například na sportovištích, v odpočívárnách, na schodech, u ramp aj. U protiskluzové úpravy podlahy můžete využít různých řešení, ke kterým patří také protiskluzové pásy, dlaždice, podložky, ale také nátěry.

Pokládka litých podlah Opava a okolí

U litých podlah se také můžete setkat s označením anhydritové podlahy, či podlahy sádrové. V podstatě se jedná o jednu a tu samou podlahu. Litá podlaha je vhodnou alternativou klasické betonové podlahy, kdy se využívá u staveb, rekonstrukcí, či modernizaci, například při zabudování podlahového vytápění. Pro litou podlahu se pak můžete rozhodnout, ať už tedy stojíte u zrodu Vašeho nového domova, nebo se stěhujete do postarší zástavby, a potřebujete rekonstruovat podlahu, vyměnit podlahovou krytinu.

Litá podlaha - rovný, hladký a pevný povrch

Proč upřednostnit litou podlahu, před „starým“ dobrým betonem? Litá podlaha nevyžaduje takovou náročnou práci po stránce fyzické. Z toho důvodu je tak litá podlaha rychleji provedená. Dokonce již druhý den po aplikaci lité podlahy, je možné po povrchu podlahy chodit. Co se pak týká samotné zatížitelnost, tj. nábytkem, tak ta je možná již po cca pěti dnech. Jakmile je anhydritová podlaha hotová, není nutné se pouštět do úklidu zaprášeného prostředí, jako by tomu bylo u podlahy betonové. A pak jsme samozřejmě nezmínili jednu ze stěžejních výhod, kterou je rovnost, hladkost a pevnost povrchu podlahy bez dilatačních spár. Na litou podlahu pak můžete položit jakoukoli podlahovou krytinu, ať už dlažbu, plovoucí podlahu, dřevěnou podlahu, linoleum, koberec aj. Určitě pro Vás také nebude zanedbatelná informace, kdy litá podlaha poskytuje výbornou teplou vodivost. Z toho důvodu je litá podlaha přímo ideální pro podlahové topení.

Cementové samonivelační podlahy a jejich pokládka Opava

Cementové samonivelační podlahy Vám umožní docílit naprosto hladkého a odolného povrchu pro novou podlahu. Cementové samonivelační podlahy jsou však také velmi žádané u oprav a rekonstrukcí stávajících podlah. Jedná se o tzv. stěrku, která je aplikována jako vyrovnávací, či finální vrstva betonové podlahy.

Výhody cementové samonivelační podlahy

Cementová samonivelační podlaha Vám nabízí dosáhnutí hladkého povrchu s minimálním množstvím spár. K další, neméně důležité výhodě patří paropropustnost cementové samonivelační podlahy. Díky tomu je možné podlahu aplikovat i v prostoru, kde není důkladná izolace vůči vlhkosti. Aby však cementová samonivelační podlaha plnila svoji požadovanou funkci, je třeba dodržet správnost technologického postupu. Dílčí technologické kroky se týkají přípravy podkladu, sanace podkladu, těsnění současných spár, penetrace podkladu, a samozřejmě aplikace samotné stěrky. Pečlivost provedení každého jednotlivého kroku, se pak odrazí v celkovém výsledku a životnosti podlahy.

Využitelnost cementové samonivelační podlahy

Pro cementovou samonivelační podlahu se můžete rozhodnout prakticky u jakéhokoli objektu. Cementová samonivelační podlaha se hodí pro byt, dům, ale také komerční prostor. V případě soukromé sféra, je cementová samonivelační podlaha přímo ideální pro následné položení plovoucí podlahy, dlažby, PVC aj.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17890 (novesluzby.cz#24326)


Přidat komentář