Počítačové kurzy - Praha

Počítačové kurzy jsou určeny pro ty, kdo se chtějí nebo potřebují zdokonalit v oblasti moderních počítačových technologií. Výukové kurzy jsou šité přímo zákazníkům na míru, proto, máte-li možnost, s chutí do toho!

Uspět v dnešní době, která je přímo přehlcena počítačovými technologiemi, si vyžaduje zcela určité minimálně základní znalosti ovládání počítače a internetu, což už v současnosti patří pomalu mezi ty nejzákladnější znalosti, stejně jako čtení, psaní, počítání. Máte-li mezery a chtěli byste se začlenit do moderní společnosti, pro kterou práce s počítačem není problém, máme pro vás skvělý tip.

Základy práce na počítači, kurz Praha

Pokud užíváte počítač nebo chcete začít s prací na počítači, jistě byste se neměli spokojit pouze s tím, že zvládnete zapnout a vypnout počítač, případně naspat jednoduchý dokument. V takovém případě vám počítač nemůže být pomocníkem a naopak pro vás bude znamenat jakousi překážku. Využijte počítače a nechejte si od něj pomoct. Počítač vám dokáže veškerou práci náležité usnadnit. Kurz základů na počítači je určen pro ty lidi, kteří mají zájem naučit se pracovat s osobním počítačem, které okolnosti nutí se s počítačem naučit. V rámci takového kurzu vám budou vysvětlení elementární pojmy a principy uživatelského prostředí operačního systému, naučíte se pracovat s klávesnicí, používat myš a další vybavení, které je součástí počítače. V rámci tohoto kurzu byste se měli naučit opravdu základní dovednosti, jako je úprava pracovní plochy, nastavování hesel dokumentů, práce se složkami, tvorba, editace, ukládání, kopírování a tisk dokumentů.

Kurz internetu Praha

Jedním z nejvýznamnějších a nejrozšířenějších sdělovacích prostředků dnešní doby je bezesporu počítačová síť Internet. Tato počítačová síť je velmi jednoduchá a nabízí svým uživatelům nepřeberné množství informací, které se dají rychle a snadno najít a použít. Pokud neumíte pracovat s internetem a přitom je pro vás internet dostupný, byla by škoda jej nevyužít. Kurz internetu seznamuje jeho absolventy s problematikou sítě Internet. Budete schopni používat a provádět základní práce s webovými prohlížeči, naučíte se vyhledávat informace v různých internetových portálech, dokáže stahovat dokumenty do počítače, naučíte se pracovat s elektronickou poštou nebo budete moci komunikovat s dalšími uživateli internetu.

Proč se přihlásit do počítačového kurzu?

Pokud počítač ke své práci potřebujete nebo byste se na něm naučili rádi pracovat jen tak, pro zábavu, právě pro vás jsou počítačové kurzy určené. Pokud jste navštěvovali střední nebo vyšší či vysokou školu, jistě jste měli možnost se setkat s prací na počítači a zřejmě jste i měli povinný předmět, který vás měl připravit na zvládání práce s počítačem. Ovšem je možné, že jste do školy chodili již dávno a za tu dobu jste všechno, co jste uměli, zapomněli, nebo jste chodili na školu, kde se práce na počítačích nevyučovala nebo výuka v oblasti počítačů ve škole pro vás, ostatně jako pro většinu lidí, nebyla vyhovující a vy jste si kvůli nevhodnosti vyučování žádné počítačové znalosti neosvojili. Ve škole počítačová výuka zpravidla probíhá tak, že učitel nebo profesor vykládá něco nesrozumitelného a žáci tomu nerozumí.** Počítačové kurzy** neprobíhají tradičně, protože jejich cílem není něco odvykládat, aby hodina rychle utekla a vyučující měli klid, ale cílem je, aby se účastník kurzu naučil vše, co potřebuje. Nynější školství je svázáno osnovami, tyto jsou zděděné z dávných dob a jen velmi zřídka se obměňují. Proto jsou pro mnoho dnešních studentů nedostačující. V kurzech se setkáte s výukou, která bude co nejefektivnější a nejsrozumitelnější, k čemuž vám poslouží přehledně zpracované podklady, které budete mít neustále k dispozici.

Co je cílem počítačového kurzu?

Počítačové kurzy si v žádném případě nekladou za cíl udělat z vás programátory, ale jde jim o tom, aby se z vás stali zdatní a zkušení uživatelé, kteří nebudou mít žádné problémy s pracováním na počítači. Počítačové kurzy se zaměřuje především na efektivnost. Vy sami sdělíte, co byste se chtěli naučit, co potřebujete umět nebo co vás zajímá a celý počítačový kurz je pak zaměřen přímo na vaše potřeby. Zkušenosti těch, kteří počítačové kurzy provádí, jsou založeny na základě několikaleté praxe. Obecně jsou počítačové kurzy zaměřeny na programy, které se nejčastěji používají zpravidla v komerční sféře a které slouží lidem ke zvyšování kvalifikace. Nebo jsou kurzy, které jsou naopak zaměřeny na programy pro domácí potřeby. Není nic jednoduššího, než vytvořit kurz, který bude přímo vám na míru, kde se budete učit skutečně pouze to, co vás zajímá nebo co potřebujete.

Kdy je nevhodnější doba pro přihlášení do počítačového kurzu?

Do kurzu se můžete přihlásit kdykoliv. Nezáleží na dnu v měsíci ani na dnu v týdnu, nezáleží ani na tom, zda bude počítačový kurz absolvován v rámci rekvalifikace, nebo pro doplnění dovedností z pokynu zaměstnavatele, atd. Nezáleží ani na tom, zda vám je 15 let a nejde vám výuka ve škole a neradi byste si kvůli tomu kazili vysvědčení, nebo zda jste již důchodového věku a chcete jít s dobou a netrávit čas jen luštěním křížovek. Důchodci velmi často vyhledávají počítačové kurzy, protože díky nim se naučí pracovat na internetu a jsou v neustálém kontaktu se svými dětmi, vnuky a dozví se mnoho informací, aniž by museli kupovat své oblíbené magazíny.

Jaký počítačový kurz v Praze si vybrat?

Je mnoho možností, jaký kurz si vybrat. Můžete volit mezi kurzem, který vás naučí pracovat s programy jako jsou Windows, Word, Excel, Acces, apod. Možná pracujete ve firmě, kde jsou používány jiné programy a v těchto případech budou počítačové kurzy přizpůsobené přímo vašim potřebám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17417 (novesluzby.cz#23493)


Přidat komentář