Organizace firemních a společenských akcí - Ostrava

Snad každá větší společnost čas od času zajišťuje a organizuje firemní akce. Některé jsou malé a interní, nevyžadují mnoho příprav, jiné však vyžadují určitou dávku profesionality. S organizací takové akce Vám může pomoci profesionální tým.

Organizace firemních a společenských akcí profesionály

Zorganizování firemních a společenských akcí není nic jednoduchého. Najít vhodné prostory, připravit vhodný program, zajistit občerstvení, živou hudbu, catering a dekorace, to vyžaduje mnoho času a hlavně předpokladů pro to, zvládnout takovou přípravu a realizaci. Pokud člověk není v pořádání akcí nijak zběhlý, zřejmě se mu po obětování nějaké času povede akci zorganizovat, ale na jaké úrovni? Záleží Vám na firemní akci? Pozvali jste vážené hosty? Potřebujete představit nové výrobky a hledáte sponzory? Pak takovou akci rozhodně nepodceňujte, abyste pozvané hosty neurazili nebo nezklamali, a přenechejte zajištění a organizaci akci profesionálům.

Co vše zvládne profesionální firma?

Odborníci za Vás najdou vhodné prostory, třeba i netradiční lokalitu. Postačí, když jim sdělíte Vaše přání, Vaše představy a firma Vám navrhne několik možných variant, které by odpovídaly přesně Vaším požadavkům. Specializovaná firma je připravena zajistit i sportovní prostředí a nářadí, je připravena na organizaci dětského dne včetně her a atrakcí pro děti, soutěží a cen, je schopna naplánovat a zařídit výlety všeho druhu, zajistit živou muziku nebo jiný kulturní program dle přání objednavatele, samozřejmostí je pro ni** zajištění cateringu a dekorací** a sestavení finanční nabídky. Velmi ovšem záleží na firmě, pro kterou se rozhodnete. Rozhodně upřednostněte tu, která má s organizováním akcí bohaté zkušenosti, která disponuje internetovými stránkami, na kterých si můžete prohlédnout nabídku služeb, ve které spolupracuje tým zkušených profesionálů, apod. Jen tak bude totiž akce ušitá přesně na míru Vaším požadavkům.

Firemní akce na míru

Potřebujete** uspořádat firemní akci** ušitou přesně na míru dané společnosti? Profesionální firmy jsou schopny uspořádat a zajistit malou i velkou firemní akci. Potřebujete pronajmout prostory? Poskytnout kompletní servis a péči o pozvané hosty? Pro takové firmy není nic překážkou. Má se jednat o akci určenou pro 30 nebo 300 lidí? Nic není problém. Vždy Vám bude nabídnuto příjemné prostředí. V případě, že prostory máte, jen potřebujete pomoct s organizací a zajištěním cateringových služeb, i toto je pro organizační firmy samozřejmostí. Firemní akce na klíč často využívají zaměstnavatelé, kteří chtějí svým zaměstnancům a kolegům poděkovat za dobře odvedenou práci, ale neví, jak na to. Firemní večírek uvítá snad každý, navíc, pokud bude o každého hosta dobře postaráno. Nebo k Vám přijedou důležití obchodní partneři a Vy je potřebujete dobře a vhodně naladit nebo překvapit něčím příjemným? I zde je nejvhodnější uspořádat akci na klíč, kde bude všechno, jak se říká, ťip ťop.

Cateringové firemní akce Ostrava

Catering je slovo, které se dostává do popředí stále víc, i když některým lidem stále nic neříká. Tento pojem v češtině v poslední době hodně zdomácněl. Vznikl z anglického cater, což znamená, oblushovat, ošetřovat, obstarávat potraviny, obsluhovat, zásobovat, hostit a bavit. Catering však není jen jídlo. Jde také o myšlenku, o design. Cateringové služby se zajišťují pro malý i velký kolektiv, vždy k Vaší maximální spokojenosti. Cateringové služby se využijí při pořádání večírku, oslav, firemních akcí, svateb, rautů, apod. Cateringové firmy zajišťují kompletní cateringový servis, nabízejí kompletní zajištění všech uvedených akcí a mnoha dalších. Nabízejí široký sortiment jídel jak studené, tak i teplé kuchyně s vysoce profesionální obsluhou.

Co je catering?

Catering je specifická služba zákazníkům gastronomického charakteru. O původu slova catering jsme již informovali výš. Catering může probíhat pod širým nebem, ale i v prostých, které nemají vlastní zázemí pro přípravu a podávání jídel a nápojů. Cateringová firma je připravena opravdu na vše. Akce a oslavy se můžou pořádat v prostorách, která má objednatel k dispozici, např. u něj doma, v jednacím sále, apod. Catering může být poskytován pro diskrétní malou skupinu osob, např. soukromou oslavičku, nebo pro větší oslavu, která by byla nad síly hostitele.

Teambuilding

Co je teambuilding? Jde o zážitkový vzdělávací program, který je zaměřený na rozvoj těch kompetencí jednotlivých účastníků, které jsou nutné, ba přímo klíčové, pro efektivní týmovou spolupráci. K teambuildingu patří schopnost týmové komunikace, empatie, rozdělení týmových rolí, řešení problémů nebo schopnost poskytování podpory. Konkrétní cíle jsou vždy stanovena až na základě zmapování potřeb celého týmu nebo určité pracovní skupiny.

Na co se dá teambuilding zaměřit?

Oblastí zaměření je spousta. Např. se může zaměřit na sebepoznání členů týmu, na motivování týmu, na týmovou komunikaci, efektivní rozdělování týmových rolí, využití osobnostní typologie, na vznik nových a prohloubení starých sociálních vazeb, na posílení týmové a organizační identity, posílení vzájemné důvěry a mnoho dalších.

Jaká je koncepce teambuildingového programu?

Dosažení dohodnutých cílů teambuildingu se děje díky kombinaci různých teambuildingových aktivit, mezi něž patří komunikační, strategické, kreativní nebo adrenalinové. Všechny tyto aktivity poskytují podněty pro uvědomění si rezerv týmového fungování a možnosti dalšího rozvoje. Kombinace všech těchto aktivit umožňuje prožít si něco neobvyklého, zajímavého a mají vliv na posílení týmového ducha.** Teambuildingový** program bývá zpravidla propojený s legendou. Ta ještě znásobuje zážitkový charakter teambuildingku a umožňuje odpoutat se od běžného pracovního prostředí.

Pro koho je teambuilding vhodný?

Teambuilding je prostředkem rozvoje a vzdělávání pro různé skupiny lidí. Je určený pro pracovní týmy, pro spolupracující oddělení, pro projektové týmy. Vhodná velikost týmu je cca 12 lidí. Teambuilding je možné ale uspořádat také pro skupiny větší nebo menší. Maximální počet bývá omezen 30 členy.

Teď záleží už jen na Vás, zda se pro některou z nabízených služeb rozhodnete a ušetříte si tím čas i starosti, navíc připravíte akci na vysoké úrovni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17783 (novesluzby.cz#24118)


Přidat komentář