Opravy silničních vozidel a strojů - Ostrava a okolí

Firem, které se zabývají opravami silničních strojů a vozidel, opravami bagrů, nakladačů a další těžké techniky, rozhodně není tolik, jako běžných autoservisů. A těch, které svou práci opravdu umí a provádí ji kvalitně, je ještě méně.

Potřebujete opravit silniční stroje, vozidla nebo jinou silniční techniku? Vybírejte pečlivě firmu, které svůj vozový park svěříte. Pouze s dobrým výběrem firmy si můžete být jisti, že jsou vozidla a stroje v těch nejlepších rukou, že na ně bude spolehnutí, že budou bezpečně plnit svoji funkci, a také že je nebudete muset dávat v nejbližší době opět do servisu.

Opravy silničních strojů a vozidel

Firem, které se specializují na servis silničních a nákladních strojů a vozidel skutečně není mnoho. Tyto firmy zajišťují profesionální služby, mezi které se řadí servis nákladních vozidel, servis přívěsů i návěsů, opravy nákladních vozidel nebo např. diagnostika nákladních a silničních vozidel. Pokud bude potřeba, firma je připravena Vám poskytnout náhradní vozidlo na dobu, po kterou nebude v provozu vozidlo Vaše. Jsou firmy, které provádějí opravy a servis silničních a nákladních vozidel konkrétních značek a pak jsou společnosti, které se zabývají opravami všech značek bez rozdílu. Vedle servisu a oprav nákladních strojů se můžete u firem setkat také s prodejem náhradních dílů na své stroje a zařízení.

Opravy nákladních vozidel

Potřebujete opravit nákladní vozidlo nebo komplet nákladní vozový park? I s tímto problémem si poradí specializovaná firma, která zajišťuje nejrůznější opravy nákladních vozidel a přívěsů. Pokud vlastníte nebo spravujete vozový park, který čítá stroje a vozy různých značek, najděte si firmu, která dokáže spravit a servisovat veškeré značky. Bylo by příliš složité nechávat servisovat jednotlivé stroje u různých firem. Profesionální firmy provádí opravy a servis u vozidel značek zahraničních i tuzemských. Nejčastěji se zaměřují na opravy nákladních vozidel známých a běžných značek, jako jsou Mercedes, Volvo, Renault a další, ale cizí jim nejsou ani opravy méně známých značek.

Co zahrnují opravy nákladních vozidel?

Mezi nejčastější opravy nákladních vozidel patří opravy brzdových systémů, mechanické práce a mnoho dalších prací. Součástí oprav nákladních vozidel jsou také lakýrnické a klempířské práce a diagnostika vozidel.

Servis přívěsů a návěsů

Součástí servisu nákladních vozidel může být i servis přívěsů a návěsů. I zde platí, že čím více značek přívěsů a návěsů je firma schopna opravit a servisovat, tím pro Vás lépe. Součástí servisu přívěsů může být např. uložení náprav, opravy plachet nebo výměny silentbloků. Je nutné, aby byla firma dokonale vybavena pro opravy tou nejmodernější technikou, aby byla schopna např. zrealizovat i diagnostiku nákladních vozidel.

Diagnostika nákladních vozidel, návěsů a přívěsů

Diagnostika patří k jedné ze základních činností firem, které se opravami nákladních vozidel zabývají. Diagnostiku provádí proškolení a zkušení zaměstnanci. Diagnostikují se například systémy ABS, EBS a EBS E, v rámci servisů nákladních vozidel se programují elektronické jednotky, nastavují se servisní intervaly a mnoho dalších činností. Diagnostika se provádí pomocí nejmodernějších technologií.

Servis bagrů

I bagry je potřeba pravidelně servisovat, mají-li plnit bezpečně a spolehlivě svoji funkci. Potřebujete přečepovat bagry, nebo opravit poškozené, vylomené, prasklé nebo jinak závadové tubusy čepových uložení? Obraťte se na specializovanou firmu. Ta mimo jiné provádí i renovace plášťů hydraulických kladiv a kladiva vybavují i tzv. nosy, díky nimž se zvýší odolnost spodní části obalu kladiva. Specializované firmy se mimo jiné zabývají také dodávkou veškerých nových i repasovaných náhradních dílů, renovací náhradních dílů, prodejem nových i použitých strojů. Ať už máte jakýkoliv problém na stroji, či voze, obraťte se na profesionály, kteří Vám nejlépe poradí a pomůžou.

Zakázkové zámečnictví

Zakázkovým zámečnictvím se zabývají specializované firmy, kterých je na území naší republiky víc než dost. V každém regionu můžete najít mnoho zámečníků, ale je potřeba vybrat toho pravého, který Vám splní vše, co potřebujete. Vše na Vaše přání. Zakázkové zámečnictví poskytuje zákazníkům naprosto originální kousky, které jsou navíc přesně dle jejich představ.

Co nabízí zakázkové zámečnictví

Spektrum služeb, které zakázkové zámečnictví nabízí, je dosti široké. Např. můžete po zámečníkovi žádat výrobu ocelové konstrukce, potrubí, kovové konstrukce, rozvodových skříní, výrobu zemních vrutů závory, nebo také reklamní poutače a mnoho dalších zámečnických výrobků vyrobených na zakázku. Mezi velmi žádané zámečnické výrobky patří schodiště vyrobené na míru, které se hodí do každé nemovitosti, vstupní branky na pozemek, vjezdové brány dveře, stojany na kola, skříně, regály, ploty, plotová pole, zábradlí, různé bezpečnostní mříže, přístřešky nebo také v poslední době oblíbené kovové pergoly.

Obrábění kovů

Obrábění kovů představuje technologický proces, kterým se vytváří požadovaný tvar kovového obráběného předmětu, tzv. obrobku, v daných rozměrech a v daném stupni přesnosti. K obrábění kovů používají obraběči celou řadu technologií za použití příslušných přístrojů, jako je frézování, soustružení, broušení, závitování, vrtání, apod. Obrábění kovů se vždy provádí s vysokou přesností, které probíhá podle předem připraveného výkresu. Obráběné výrobky díky přesnosti splňují i ty nejvyšší nároky zákazníků. Obrábění kovů se dělí na tradiční, třískové mechanické, dále na řezání, nekonvenční obrábění, obrábění elektrickými výboji, chemické a světelnými paprsky – laserem.

Co vše se dá vyrobit z kovu zámečnictvím

Z kovu se dá vyrobit široká škála výrobků. Mezi nejčastěji vyráběné patří např. různé mříže, ploty, kovové branky a brány, kovové zábradlí, a mnoho dalších výrobků, které je možné například opatřit pojezdem na dálkové ovládání. Zámečník si také poradí se zpracováním stylových vývěsných štítů, které vypadají skutečně unikátně a dále Vám na Vaše přání jsou zámečníci schopni vyrobit samonosné kovové schodiště, další různé konstrukce, které jsou potřebné k zastřešení, zimní zahrady, venkovní grily, ohniště, kovové regály, nebo krásné originální poštovní schránky.

Svařování

Hledáte firmu, která se zabývá svařováním? Jistě můžete oslovit i firmu provádějící zámečnické práce, neboť s nimi svařování bezesporu souvisí. Existuje hned několik druhů svařování, jako např. obloukové svařování, odporové neboli bodové svařování, plazmové dělení materiálů, a další. Firmy, které se svařováním zabývají, nabízejí i zařízení pro odsávání různých zplodin a nabíječe pro motorová vozidla.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17944 (novesluzby.cz#24408)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš | 07.01.2014 14:47
Re: Opravy silničních vozidel a strojů - Ostrava a okolí Děkuji za doporučení, naprostá spokojenost!

Lukáš B. | 09.06.2014 12:17
Re: Opravy silničních vozidel a strojů - Ostrava a okolí Perfektní vozy, doporučuji.


Přidat komentář