Ochrana osob a majetku - Praha 2 a okolí

Závist je jedna z typicky lidských vlastností. Závidět je možné cokoliv: vzhled, vlasy, postavu, ale také úspěch, peníze, majetek, dům. Závist dokáže nemožné. A tak není výjimkou, že jedinci hnaní závistí, provedou cokoliv, třeba poničí Váš dům.

Je celkem pochopitelné, že když se na něčem nadřeme, tak si také chceme daného užívat a těšit se z něho po co nejdelší dobu. O náš majetek, dům, firmu se však můžeme přestat obávat, pokud si objednáme službu spočívající v ostraze rezidencí a sídel firem. neznáte-li ve Vašem okolí žádnou takovou firmu, která by dané nabízela, pak Vám rádi představíme jednu z profesionálních bezpečnostních agentur.Rozhodně nemusíte mít pocit, že byste se pak museli cítit jako nějací snobi. Dnešní doba je bohužel všelijaká a opatrnosti není nikdy dost před vandaly, výtržníky, zloději.

Ochrana osob a majetku - Praha 2 a okolí

Preferujete komplexnost kvalitních bezpečnostních služeb? Pak Vám můžeme dát tip na bezpečnostní agenturu RP SECURITY, která se specializuje na objektovou ostrahu provozních jednotek, výroben, prodejen, objektů rezidenčního bydlení i administrativních center. Poptávat však můžete také ostrahu pořádaných sportovních a kulturních akcí. Kvalita a individuální profesionální přístup je pro tuto bezpečnostní agenturu samozřejmostí. Navíc se můžete těšit na přijatelné ceny. Více informací o nabídce poskytovaných služeb, viz http://www.rp-security.cz/. Působnost bezpečnostní agentury je sice v Praze, ale dohodnout se na zakázce můžete také, jste-li z kraje Středočeského, Karlovarského a Vysočina. Sídlo firmy najdete na adrese Plavecká 403/8, 128 00 Praha 2.

 

www.rp-security.cz

 

V případě dotazů, ale také zájmu o některou z nabízených služeb, stačí kontaktovat pana Radovana Panáčka na telefonním čísle +420 774 676 665. K dispozici máte také e-mail info@rp-security.cz.

Ostraha prodejen, obchodů od hypermarketů po butiky Praha 2

Podnikáte v obchodu? Ať už prodáváte oblečení, boty, spodní prádlo, dárkové předměty, pečivo, potraviny, noviny, knihy, nebo parfémy, šperky, hudebniny, knihy musíte bohužel počítat s tím, že jste potenciálním cílem zlodějů.

Stačí se totiž začíst do novin, nebo shlédnout televizní zprávy. Terčem zlodějů jsou sice povětšinou zlatnictví, tabák, či čerpací stanice aj. Na to se však nemůžete spoléhat. Nikdy nevíte, co se honí hlavou těm, kterým se nepříčí vzít si to, co jim rozhodně neříká „pane“.

Jak máte zabezpečený Váš obchod? Jen tak na zámek, či za pomoci mříží? A jak máte uvnitř obchodu zajištěno, že Vám nikdo nic nevezme? Kamerou? Ta mnohdy není účinná. Opět bychom mohli říci, že stačí shlédnout večerní zprávy, kde jde zloděj „na věc“ i přes funkční kamerový systém.

Neuvažovali jste nad ostrahou Vaší prodejny či obchodu? Právě tuto službu můžete poptávat u námi doporučené firmy. Vaše zboží, peníze v kase zůstanou na místě.

Ostraha klubů a diskoték Praha 2

V dnešní době se většina z nás nedokáže bavit bez berličky v podobě alkoholu. Někomu stačí jeden panák, jiný si panáku dopřeje více.** Majitelé klubů a diskoték** zase musí počítat s tím, že dříve nebo později, či pravidelně, třeba každý večer u nich může dojít k potyčce. Alkohol totiž odbourává zábrany. A někdo má opičku veselou, další zase upovídanou, jiný je však agresivní a velmi útočný. A pak stačí malý konflikt, nedorozumění a slovní potyčka, rvačka je hned na světě. Ne vždy však skončí rvačka jednou fackou, ranou. Jak se říká „s jídlem roste chuť“. A tak se můžete také stát, že nezůstane ušetřeno zařízení klubu, diskotéky. Židle, stoly, bar, kulečníkové stoly, prostě vše co je uvnitř, může dostat za své. Výtržnostem a rvačkám však můžete účinně zabránit.

Stačí se obrátit na bezpečnostní agenturu, která se specializuje na ostrahu klubů a diskoték. S ostrahou si můžete být jisti, že zůstane zachovaný pořádek, nic nebude zdemolováno a návštěvníci nijak ohroženi. A pokud by se schylovalo ke rvačce, bude výtržník, či výtržníci velmi rychle usměrněni, případně i vyvedeni pryč z** klubu, diskotéky**. Záleží na Vás, zda využijete služeb bezpečnostní agentury jen při zvláštní akci, nebo vždy, když budete mít otevřený klub, či budete pořádat diskotéku.

Služby ostrahy na společenských akcích, koncertech Praha 2

Na výše uvedené navazuje i další služba, která spočívá v zajištění ostrahy na společenských akcích, koncertech. Zde je předmětem ochrany nejen objekt, ve kterém se daná akce uskutečňuje, ale také hosté a účinkující. Společenské akce jako plesy (stužkové, maturitní, podnikové) a koncerty jsou často doplněné vystoupením nějaké známé osobnosti. U populární osobnosti je počítáno s tím, že bude mít pravděpodobně svoji vlastní ochranu, to však nic nemění na tom, že Vaším přičiněním bude ochrana znásobena.

I v případě společenských akcí a koncertů nezabráníte tomu, aby na akci přišli jen střízliví lidé. Kromě toho, drtivá většina takovýchto akcí je spojena i s občerstvením a alkohol chybět nesmí. Takže zde platí v podstatě co, u klubů a diskoték. Stačí málo a může dojít k výtržnostem. Obrátíte-li se však na bezpečnostní agenturu, která zajišťuje ostrahu na společenských akcích a koncertech, můžete ze svých zad shodit nemalé břemeno. I tak budete mít dost práce a starostí, jste-li pořadateli takové akce.

Kontrola zaměstnanců v pracovní neschopnosti Praha 2

Máte pocit, když se vydáváte například dopoledne do města, že vidíte nějak moc lidí? Říkáte si, cožpak všichni chodí na odpolední, mají dovolenou, či jsou nezaměstnaní? Jistěže někteří ano. Mezi nimi je však možné spatřit i ty, kteří jsou v pracovní neschopnosti a využívají „volna“ k tomu, aby si zařídili rozličné záležitosti. Nejsou totiž nemocní, jako nemocní. O tom by ostatně mohl povídat lecjaký zaměstnavatel.

Ještě donedávna nebylo možné, aby zaměstnavatel mohl kontrolovat své zaměstnance v jejich pracovní neschopnosti. Nyní jim to však legislativa umožňuje, alespoň pro prvních pár dnů, kdy jsou nemocní. Jenže s touto možností jsou bohužel spjaté i určité problémy. Málokterý zaměstnavatel totiž může vyčlenit ze svého týmu jedince, který by chodil, či jezdil kontrolovat zaměstnance v pracovní neschopnosti, zda dodržují léčebný režim. Kromě toho, je potřebné mít takové jedince dva. Druhý totiž dělá svědka v případě, že nemocný je/není na místě, které je uvedené na oznámení o pracovní neschopnosti. Vyčlenit tak dva zaměstnance, kteří by se věnovali této činnosti, stojí zaměstnavatele peníze, čas a odrazí se to také, že doposud odvedená práce stojí, či ji musí vykonat někdo jiný. Takovýto luxus si tedy nemůže hned tak někdo dovolit, a tak prostě možnosti kontroly zaměstnanců v** pracovní neschopnosti** nevyužívá.

Bezpečnostní agentura Praha 2

Pokud i Vy máte problémy s tím, jak kontrolovat Vaše nemocné zaměstnance, můžete se obrátit na bezpečnostní agenturu. Jednoduše se s agenturou domluvíte, jak často, v jakých časových rozmezích bude agentura kontrolovat nemocné zaměstnance. Jakým způsobem si budete předávat vzájemné informace – o nemocných, adresách, zprávách z kontrol, intenzitě kontrol aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17204 (novesluzby.cz#23063)


Přidat komentář