Neinvazivní liposukce v Litoměřicích

Mezi velmi žádané a ženami oblíbené zkrášlovací procedury se řadí nehtová modeláž akrylová nebo gelová a neinvazní liposukce, zaručující viditelné úbytky v oblastech bříška, boků, zadečku, stehen. Dopřejte si i Vy některé z těchto ošetření.

Upravené ruce a nehty, salon Litoměřice

Hovoříme-li s druhými, dříve nebo později se náš pohled přesune na jejich ruce. To, zda a jak jsou upravené mnohé vypovídá o příslušném jedinci. Žena, která má ruce plné oděrek, může pracovat fyzicky, nebo také o své ruce příliš nedbá. Stále se však můžeme setkat nejen se zalomeným nehty, nehty s oprýskaným lakem, ale také okousanými nehty. Jedná se však o extrémy, ovšem, stále se vyskytující.

I když se staráme o naši výživu, pravidelně si krémuje ruce, včetně nehtů a nehtových lůžek, nemusíme se dočkat takových nehtů, které bychom si přály – pevné a dlouhé.

Proč si nechat udělat modeláž nehtů?

Říkáte si, proč se rozhodnout pro nehtovou modeláž, když jste byly tak dlouho bez nich?

 • Zvýšíte si sebevědomí – maličkosti dělají divy. A právě nehty, i když k poměru k ostatním partiím našeho těla, jsou tak nepatrné, mohou mít významný vliv na naši náladu, zvýšení sebevědomí. Budete se cítit elegantněji, budete působit více upravenějším dojmem.
 • Větší možnost získání zaměstnání – ano, je to tak. Zaměstnavatelé si při výběrových řízení všímají každého detailu, ruce a nehty nevyjímaje. A pokud se hlásíte na místo, kde tvoří stěžejní součást Vaší práce komunikace s klienty, je celková vizáž takového pracovníka, pro zaměstnavatele, velmi důležitá.

Typy nehtové modeláže

 • Gelové nehty - vypadají přirozeně, jsou pružné a dokonale přilnou k Vašemu přírodnímu nehtu, jsou vhodné i pro astmatiky a alergiky
 • Akrylové nehty - vhodné pro slabé a tenké nehty, mají větší pevnost než gelové, jednoduchá aplikace

Jak dlouho vydrží gelové, akrylové nehty?

Ať už se rozhodnete pro gelové nebo akrylové nehty, je zapotřebí pravidelně docházet za manikérkou na tzv. doplnění, a to zhruba jednou za tři až čtyři týdny. Délka rozestupu od jednotlivého doplnění se liší především rychlostí, jak Vaše vlastní nehty rostou.

Vyhraďte si na modeláž nehtů hodinu a půl

Co se týká doby, jak dlouho bude trvat, než vyjdete od manikérky s novými, gelovými nebo akrylovými nehty, závisí především na šikovnosti, zručnosti příslušné manikérky. Obecně však počítejte kolem hodiny a půl. Vezměte si, že takovou dobu kolikráte věnujete obědu s přáteli, nebo kolegy z práce. Dle konkrétního salonu je však možné, dle domluvy, si nechat udělat nehtovou modeláž v ranních, poledních, večerních hodinách, případně o víkendu.

Kolik stojí modeláž nehtů akrylem nebo gelem?

Modeláž nehtů, ať** už akrylem, nebo gelem stojí obvykle 500 Kč,** a to včetně francouzské manikúry, (pokud upřednostňujete za všech okolností eleganci a nezamýšlíte si barevně lakovat nehty). Za doplnění nehtů zaplatíte za gelové nehty 300 Kč (bez francouzské manikúry) a 350 Kč za gelové nehty (bez francouzské manikúry).

Nemusíte však volit „jen“ samotnou francii, nebo barevné nalakování. Ve Studiukrasy Vám nabízí nejrůznější zdobení nehtů, stále více oblíbenější ruční malování, razítka na nehty. A jako novinka – pro děti je zde možnost počítačem zdobené nehtíky s nejrůznějšími dětskými motivy.

Péče o gelové, akrylové nehty

Možná Vám bude trvat den, dva, týden, než si zvyknete na Vaše nové nehty. V případě, že jste volily delší délku nehtů, můžete se setkat s tím, že Vám některé věci, dříve tak samozřejmé, nepůjdou zpočátku tak lehce, jako dříve, například zapínání knoflíků, navlékání nitě do jehly apod. Jde jen o pouhý cvik a zvyknutí si na nehty.

Pokud byste přesto chtěly zvolit kratší délku nehtů, rozhodně si je samy nezkracujte za pomoci kleštiček, nůžtiček, mohlo by snadno dojít k naprasknutí a posléze uvolnění nehtu. Pokud nemůžete jít k manikérce, ať už z důvodu, že jste zrovna na dovolené, služební cestě, zkraťte si nehty brusným pilníkem.

Při práci na zahrádce, ale i doma, za použití nejrůznějších dezinfekčních přípravků, nezapomínejte na ochranné rukavice, jenž ochrání nejen nehty, ale i pokožku rukou, před saponáty.

Neinvazní liposukce v Litoměřicích

Cvičíte, snažíte se omezovat ve svém jídelníčku, a přesto Váš pas, bříško, boky, zadeček, nejsou takové, abyste s nimi byly spokojené? Jste po porodu, menopauze a Vaše postava se ne a ne navrátit do původní podoby? Vyzkoušejte neinvazní liposukci, budete příjemně překvapeny výsledkem ošetření.

Při neinvazní liposukci dochází k postupnému odbourávání tukových buněk, navíc také ke zmírnění až úplnému odstranění celulitidy, pomerančové kůže. Při neinvazní liposukci využívají kosmetické salon, studia nejrůznější přístroje.** ** Při kavitaci se je využíváno špičkového přístroje, jenž využívá spojení vakua a nízkofrekvenčního ultrazvuku.

Účinky neinvazní liposukce přístrojem Vacavite prestige

 • Docílení viditelných a měřitelných úbytků, v obvodu Vašeho těla (bříško, boky, zadeček, stehna), a to dokonce až 6 cm za jednu proceduru.
 • Velmi vysoká účinnost ošetření
 • Zmírnění, až odstranění celulitidy
 • Vytvarování, zeštíhlení těla, a to bez jizev a ranek
 • Podpora metabolismu
 • Rychlé a snadné ošetření, bez nutnosti hospitalizace
 • Zcela bezbolestné ošetření, odtud název neinvazní – tj. bez zásahu do struktury kůže.

Které partie těla je možné ošetřit neinvazní liposukcí?

Ať už Vás trápí tukové špíčky na pažích, bříšku, bocích, zadečku, stehnech, se všemi těmito partiemi si neinvazní liposukce hravě poradí. Kromě toho, ošetřit si můžete tyto partie naráz, nebo jen vybrané, které Vás nejvíce sužují.

Služby kosmetických salónů v Litoměřicích

Ať už jste se rozhodly pro modeláž nehtů, nebo kavitaci, případně obojí, můžete také využít další nabídky studia:

 • Lymfatické masáže – jedná se o speciální hmatovou techniku, orientující se na lymfatický systém. Účinky lymfatické masáže se projeví ve zmírnění až odstranění celulitidy, detoxikaci organismu, celkovému zeštíhlení postavy, sjednocení tónu pokožky, vyhlazení, zpevnění těla aj.
 • Prodloužení vlasů – za pomoci brazilského keratinu.

Která z nás si nezaslouží občas toho rozmazlování. Kromě toho, když o sebe více pečujeme, odrazí se to nejen na našem vzhledu, ale také náladě a pozitivnímu přístupu k tolik hektickému životu dnešní doby. Rozhodně není luxus, když si zajdete na modeláž nehtů, masáž, neinvazní liposukci, neděláte to jen pro sebe, ale i celou Vaši rodinu. Určitě se pak Vámi bude chtít přítel/ manžel neustále chlubit před přáteli a kolegy z práce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17187 (novesluzby.cz#22575)


Přidat komentář