Náhradní díly Nissan Ostrava

Potřebujete pro svůj vůz nějaký náhradní díl? Ideální je zvolit značkové náhradní díly, které Vám dají záruku dlouhé životnosti a dokonalé funkčnosti. Pro jistotu originality se vyplatí kupovat náhradní díly v autorizovaném autoservisu.

Péče o vozidlo typu Nissan Ostrava

Pečujete o svůj vůz svědomitě? Chcete, aby vám vydržel v dobrém stavu co nejdéle? Pak je vhodné v případě poruchy nebo havárie používat značkové náhradní díly, které mají vyšší kvalitu a životnost.

Náhradní díly Nissan – Ostravsko a okolí

Máte automobil značky Nissan? Auto vykazuje nějakou poruchu nebo potřebujete konkrétní náhradní díl? Pokud jste z Ostravska, pak se obraťte na ostravský autoservis Nissan Doležal na Hornopolní ulici v Mariánských Horách, kde si můžete koupit originální náhradní díly nebo využít služeb autoservisu, či se případně podívat na nabídku nejnovějších vozů této značky, neboť na stejném místě najdete i autosalon.

Potřebujete-li** náhradní díly Nissan, autoservis Nissan je pro vás otevřen každý všední den od 8 do 17 hodin** – kromě prodeje náhradních dílů vám dále autoservis Nissan nabízí komplexní péči a servis o váš vůz: garanční a servisní prohlídky, opravy nebo úpravy elektroinstalace, klempířské a lakýrnické práce, opravy karoserie po haváriích nebo jen lehčí škrábance, služby pneuservisu, výměnu pneumatik, měření a úpravy geometrie podvozku, kontrolu a opravy brzd a tlumičů, servis, čištění, desinfekce a opravy automobilové klimatizace, zajištění STK a měření emisí, služby ručního mytí vozů a čištění interiérů aj. Více informací najdete na internetových stránkách www.nissandolezal.cz.

**nisssan ostrava
**

Náhradní díly automobilu Nissan Ostrava

Při výběru náhradních dílů byste měli být obezřetní. Aby náhradní díl dobře fungoval, je potřeba zvolit kvalitu a tu vám zaručí jedině originální díly. Neznačkový výrobek sice může být levnější, ale protože většinou nevydrží příliš dlouho, výhodná koupě se nakonec prodraží. Neoriginální díly se vyrábějí z levných materiálů, které nemají dostatečnou výdrž a brzy se opotřebují i při běžném provozu – koupě a používání takového dílu pak může být i nebezpečné, neboť vadný či nedostatečně funkční díl může způsobit poruchu vozidla a skončit i dopravní nehodou. Vsadit na originál se určitě vyplatí!

Oprava vozu v autorizovaném servisu

Stejně jako používání originálních náhradních dílů udrží vůz v dobré kondici, tak i servis vozidla v autorizovaném značkovém servisu vašemu autu prospěje nejlépe. V autorizovaném servisu máte jistotu kvalifikovaných pracovníků, kteří se o vůz postarají s maximální péčí a profesionalitou.

Dříve bývávalo celkem běžné, že si každý druhý řidič opravoval a udržoval svůj vůz sám. Jenže nejnovější auta jsou doslova prošpikována moderními technologiemi včetně počítačů, takže běžný kutil na jejich opravu už nestačí – zde je potřeba profesionálních znalostí a přístrojů. Proto svůj vůz raději svěřte prověřenému autoservisu, kde máte na všechny provedené práce zákonnou záruku.

nisssan ostrava

Opravy karosérií Nissan v Ostravě

Měli jste havárii, při které se mačkaly plechy? Opravy karoserie po menších nehodách jako je najetí na obrubník nebo menší ťuknutí auta při parkování jsou pro profesionály poměrně snadnou záležitostí.

Něco jiného jsou větší bouračky, při kterých byla karoserie výrazně zdeformována..V těchto případech je naprostou nutností dbát na to, aby i po opravě karoserie zůstaly zachovány její původní parametry, které měla nastaveny již z výroby – jedná se o tuhost karoserie a její deformační zóny. Díky tomu bude mít automobil zachován stejný bezpečnostní standard jako před havárií. Při neodborné opravě zdeformované karoserie by se naopak mohlo stát, že při případné další havárii auto své pasažéry neochrání v dostatečné míře.

Lakýrnické práce – lakování karoserie Nissan Ostrava

Máte starší automobil a rádi byste, aby vypadal lépe, svěžeji? Pak ho nechte nově nalakovat. Možná jste už viděli, jak si kutilové nebo amatérští lakýrníci sami lakují auto. Okna a světla pečlivě zakryjí novinami nebo igelitem a auto nastříkají. Tento postup ovšem není správný – nezaručí vám dlouhou životnost laku a ten se s největší pravděpodobností začne brzy loupat. Aby nový lak vydržel stejně jako originální lak z výroby, je potřeba použít speciálních postupů, které zvládne jedině kvalifikovaný profesionál.

Všechny části karoserie se z auta musí demontovat a následně se pro lakování připravit speciálními postupy - provede se vybroušení, vyrovnání a vytmelení každého dílu karoserie, poté znovu následuje zbroušení. Pak se nanese plnič, metalíza nebo barva a nakonec se aplikuje bezbarvý lak. Ani pak není práce hotová. Každý díl karoserie se musí vypálit v lakovací peci a pak ještě nechat vysušit a vytvrdnout. Nově nalakovanou karoserii se nedoporučuje zpočátku mechanicky příliš namáhat, aby nedošlo k rychlému opotřebení laku. Je vhodné alespoň jeden měsíc po nalakování nejezdit s autem do myčky, auto neleštit atp.

nisssan ostrava

Lakování poškrábaného dílu karoserie Nissan

Máte poškrábaný jen jeden díl karoserie nebo část auta? Ne vždy je potřeba lakovat celý vůz. Postup je prakticky stejný jako při lakování celého vozu, jen se demontují pouze ty díly karoserie, které se budou lakovat.

Samozřejmě snahou je, aby nově lakovaný díl maximálně ladil se zbytkem auta. Šikovný lakýrník dokáže vytvořit takový lak, který bude shodný s původním. Přesto je pravděpodobné, že nově lakovaný díl se od zbytku auta bude lišit a to tím více, čím je vůz starší. Nově lakovaný díl bude totiž zářit novotou, barva bude svěží a sytá, zatímco u zbytku auta už bude barva více či méně zašlá, vybledlá a s charakteristickou patinou (podle stáří vozu), takže lze očekávat, že nově lakovaný díl bude viditelný.

Výměna pneumatik Nissan – služby pneuservisu Ostrava

Už brzy přijde první listopad, což je krajní termín pro výměnu letních pneumatik na zimní. Máte už své pneumatiky vyměněné nebo stále otálíte? Přijít včas se vyplatí, protože se tím vyhnete dlouhému čekání, které je v pneuservisech kvůli velkému návalu řidičů na přelomu října a listopadu běžné. Pokud přijdete včas, budete rychle hotoví a nabude vám hrozit pokuta, pokud byste výměnu nestihli v termínu. Výměnu pneumatik můžete spojit se servisní prohlídkou nebo s jinými potřebnými opravami.

nisssan ostrava

Geometrie kol – měření sbíhavosti kol Nissan Ostrava

Kola automobilu by se samozřejmě neměla ani trochu sbíhat, či stejně tak rozbíhat. Proto se pravidelně provádí měření geometrie kol, které kontroluje, zda jsou kola v dokonalé geometrii. Pokud ne, je třeba kola seřídit. Měření se provádí na každé nápravě zvlášť.

Geometrie kol se měří při každé povinné státní technické kontrole (STK), avšak výhodnější je provádět měření každý rok. Pokud jsou kola správně seřízená, výrazně se snižuje spotřeba paliva, auto lépe sedí na vozovce a snáze ovládá. Správným seřízením kol se prodlužuje životnost pneumatik i podvozku a tím i celého vozu.

Nechat změřit geometrii kol se doporučuje jednou za rok, avšak jsou případy, kde je vhodné měření provést častěji – narazili jste s autem do obrubníku? Najeli jste s autem při velké rychlosti do díry ve vozovce? Pak mohla být geometrie kol porušena a je vhodné zajet si na měření a případné seřízení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17936 (novesluzby.cz#24398)


Přidat komentář