Nábytek na míru - Opava a okolí

Truhlářství je řemeslo s dlouhodobou tradicí. Výrobky, které vám zde nabídnou, vynikají kvalitou a originalitou. Potřebujete okna, dveře, vestavěné skříně nebo kuchyni na míru? Najděte si dobrého truhláře.

Rozhodli jste se pro nová okna a chcete skutečně něco originálního? V tom případě se tímto zajímavým prvkem vašeho domova mohou stát kastlová okna. Kastlová okna jsou skvělou volbou, když chcete originalitu a navíc také funkčnost. Tento typ oken se vyvinul z oken špaletových. Tato okna se dobře hodí do památkových oblastí, mají velmi dobré izolační vlastnosti zvukové a také tepelné. Využít se zde mohou také izolační dvojskla nebo trojskla.

Nábytek na míru - Opava a okolí - Stolařství Martinek

Pokud bychom se soustředili na Opavu a okolí, pak se zde můžete s důvěrou obrátit na firmu Stolařství Martinek, se sídlem Leskovec 41, Březová - Leskovec 74744, která se zabývá stavebně truhlářskou činností. Proč dát přednost zrovna námi doporučené firmě? Firma Stolařství Martinek není na poli výroby zakázkového nábytku žádným nezkušeným nováčkem. Naopak se může pochlubit bohatými praktickými zkušenostmi, které jsou podepřené hlubokými znalostmi z oboru. U firmy si můžete objednat vestavěné skříně, kuchyně na míru, vybavení kanceláří, položení plovoucích podlah včetně lištování, obklady, podhledy, schodiště, obložkové zárubně včetně dveří, dveře, garážová vrata, dřevostavby, kotce a veškeré stolařské a truhlářské práce dle Vaších požadavků. Je pamatováno na každý detail, a tak je návrh interiéru zajištěný profesionálním bytovým architektem. Ať už stojíte před otázkou zařízení bytového, nebo komerčního prostoru, můžete si svůj domov, kancelář, prodejnu, ateliér aj. nechat zařídit od A do Z. Kompletní informace o veškerých nabízených službách, viz. http://www.stolarstvi-martinek.cz/

Nábytek na míru

Nezávaznou poptávku lze zaslat přes webové stránky firmy, na předdefinovaném formuláři, ale také prostřednictvím e-mailu:** stolarstvi-martinek@centrum.cz**. Prvotní dotazy, stejně tak domluvení si konzultační schůzky, můžete prodiskutovat telefonicky s panem Michalem Martinkem a to na tel.: +420 732 51 89 89.

Výroba nábytku na míru, zakázkový nábytek - okres Opava

Nábytek, který nám nabízí v obchodních domech, nemusí vždy odpovídat našim představám nebo dispozicím našeho domu či bytu. Např. vybrat nábytek pro půdní vestavby nebo atypicky řešené domy a byty může být značně problémové. Už dlouho hledáte ideální kus nábytku a stále jej nikde nemůžete najít? V takové chvíli bude nejlepším řešením najít truhlářskou firmu a nechat si zhotovit nábytek na míru. Zakázkový nábytek má mnoho výhody. Nábytek zhotovený na míru je zde pro ty, kteří chtějí originální a zároveň funkční kousek. S tímto nábytkem si můžete vybavit váš obývací pokoj, dětský pokoj, pracovnu, předsíň nebo ložnici.

** Stolařství Martinek **

Telefonní kontakt:** +420 732 51 89 89 **

Emailové spojení: ** stolarstvi-martinek@centrum.cz **

Vestavěné skříně, skříně s posuvnými dveřmi Opava

Vestavěné skříně jsou v současné době velmi žádaným a oblíbeným prvkem v domácnostech. Tento typ skříní je nejen velmi funkční, ale jsou také estetické. Vestavěné skříně si majitelé často nechávají instalovat do ložnic nebo chodeb. Vestavěné skříně mohou zabrat až jednu celou stěnu v místnosti. Tento nábytkový systém má jednu velkou výhodu a to tu, že dokáže velmi efektivně využívat prostor a je možné umístit je kdekoliv. Tyto skříně najdou uplatnění nejen v rodinných domech a bytech, ale také v kancelářích nebo školách. Firma, která vám bude zpracovávat tuto nabídku, vám poradí s výběrem materiálu, barvy, rozměru a dalších doplňků.

Nábytek na míru

Když vybíráte vestavěnou skříň, můžete se rozhodnout pro skříň s posuvnými dveřmi, která vám ušetří prostor. Dále se můžete rozhodnout pro skříně se skládacími dveřmi, které se pohybují v kolejnicích a umožní vám přístup do celé skříně. Když máte k dispozici dostatek prostoru, můžete dát přednost skříním s klasickými křídlovými dveřmi. Otočné dveře se poté mohou použít k instalaci zrcadla. Vestavěné skříně mohou být velmi elegantním prvkem interiéru v kombinaci se sklem, zrcadly a také osvětlením.

Kuchyně vyrobené na míru, kuchyně na zakázku Opava a okolí

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností v domově. V kuchyni se schází celá rodina, tráví zde společně čas u stolování a sděluje si zde své zážitky. Samozřejmě, že v malé kuchyni. Která nesplňuje současné nároky, se nebudeme cítit tak, dobře jako v kuchyni nové a funkční. Současná moderní kuchyně se ve všem přizpůsobuje svým majitelům a jejich potřebám. V takovéto kuchyni najdete vestavěné spotřebiče, jako např. myčku, varnou desku nebo kuchyňské roboty. Najděte si truhlářství, které se zabývá výrobou kuchyní na míru a nechte si zhotovit kuchyni předně podle vašich představ. Firmy vám poskytnou dostatek prostoru pro realizaci vašich představ a poradí vám to nejvhodnější řešení. Nejdříve společně prokonzultujete vaše požadavky, vyberte si materiál a rozmístění prvků, poté si prohlédnete váš návrh ve 3D a buď jej odsouhlasíte nebo se rozhodnete pro změny.

Nábytek na míru

Vstupní a interiérové dveře, výroba dveří v truhlářství v Opavě a okolí

Vstupní dveře se chápou nejen jako velmi ochrana vaší domácnosti, ale také jako velmi důležitý desénový prvek vašeho domova. Výběr vstupních dveří nikdy neuspěchejte. Tento typ dveří se v domácnosti řadí k nejvíce namáhaným dveřím. Dbejte o to, aby vstupní dveře měly dobré izolační vlastnosti. Vstupní dveře by měly zamezit úniku tepla a také omezit hlučnost z vnějšího prostředí. Mezi další vlastnosti vstupních dveří by se měla řadit odolnost vůči oděru, ochrana před zloději a ochrana před požárem.

Co se týká dveří interiérových, nemusí být tyto dveře tak robustní jako je tomu u dveří vstupních. Zde máte velké možnosti výběru, záleží na vás, pro jaký materiál se rozhodnete, jaký typ dveří si vyberete. Velmi důležitá je také samotná barva, která by měla ladit se zbytkem interiéru. U interiérových dveří platí jedno pravidlo. Dveře by měly být ve stejné nebo podobné barvě jako podlaha a okna. Naopak, když chcete docílit kontrastu, rozhodněte se pro tmavší dveře a světlejší podlahy. Když vás ve vašem domě trápí nedostatek světla, dejte přednost dveřím se skleněnými výplněmi. Skla mohou být v různé velikosti, plně průhledná až matná. Zde zase záleží na vašem výběru. Sklo by však mělo být bezpečnostní a pro zvýšení bezpečnosti může být také polepeno folií.

Nábytek na míru

** Stolařství Martinek **

Telefonní kontakt:** +420 732 51 89 89 **

Emailové spojení: ** stolarstvi-martinek@centrum.cz **

Garážová vrata sekční, výklopná, rolovací Opava

Součástí většiny rodinných domů je i garáž. Když se rozhodujete pro garážová vrata, určitě budete určitou chvíli přemýšlet o vratech automatických. Automatická garážová vrata splňují všechny požadavky estetické, bezpečnostní a také izolační. Největší jejich výhodou je komfort, který nabízí svému majiteli. Rozhodnout se můžete pro sekční vrata, které jsou minimálně hlučné a mají malé nároky na prostor. Další možností jsou vrata rolovací, tyto vrata se při otvírání zasunují do sebe a šetří vám takto prostor. Nejnáročnější na prostor jsou výklopná vrata.

Schodiště točité, segmentové, bočnicové Opava a okolí

Schodiště je významný funkční a také estetický prvek v interiéru. Na výběr máte z mnoha typů schodišť. Mezi nejoblíbenější typy se řadí schodiště točité, segmentované a bočnicové. Výrobci vám nabídnou volnou ruku ve výběru typu, tvaru schodiště a materiálu včetně doplňků. K výrobě schodišť se nejčastěji používá dřevo a kov. Od vámi zvoleného materiálu se bude později odvíjet cena. Nezapomínejte také na výběr doplňků, jako jsou madla, bezpečnostní branky, zábradlí atd.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17782 (novesluzby.cz#24115)


Přidat komentář