Manikúra - Modeláž nehtů - Brno

Jednáte se svými partnery a zákazníky? Pracujete v administrativě, obchodu aj.? Pak je třeba dbát o celkově upravený zevnějšek. Co však Vaše nehty? Máte zalomené, třepivé nehty? Nebo se můžete pochlubit dokonale provedenou manikúrou či modeláží?

Ruce o nás vypovídají hodně. Můžete být oblečeni podle poslední módy, mít moderní sestřih, příjemně navoněni. Jenže pokud budou Vaše ruce zhrublé a nehty neupravené, může to o Vás vypovídat, že si nedáváte záležet na detaily. Samozřejmě, že to může být i znakem, že pracujete „rukama“, či trávíte veškerý volný čas na Vaší zahrádce aj. Není však důvodu nemít upravené ruce. A to platí jak pro muže, tak ženy. Uvidíte, že i Vy sami se budete cítit mnohem lépe s hladšíma rukama a profesionálně udělanou manikúrou.

Manikúra Brno

Již jsme zmínili, že ** pravené ruce a nehty** jsou nejen vizitkou žen, ale také mužů. Rozhodně se nejedná v případě mužů o nějaký luxus, či zbytečnost. Jistě si raději podáte ruku s mužem, jehož ruce nebude drsná a za nehty nebudou stopy špíny a nehty také nebudou okousané, či ulámané.

Manikúra pro ženy se odlišuje od manikúry pro muže. Přeci jenom ruce a nehty muže jsou jiné, než ruce žen. A k tomuto faktu přihlíží i manikérky.

Proč zajít na manikúru do salonu v Brně

V podstatě jsme uvedli, že ruce jsou naší vizitkou. A to je jeden ze stěžejních důvodů, proč zajít do některého ze studií a nechat si udělat profesionální manikúru. V každé domácnosti se bezpochyby najdou malé nůžtičky, pilníček a krém na ruce. Pak si možná říkáte, proč jít na manikúru, utrácet peníze a ukrajovat si z volného času. Doma si však nikdy neuděláte takovou manikúru jako v manikérských studiích. Nejste-li tedy zrovna profesionály.

Manikúra není však jen o upravenosti nehtů, jejich tvaru a vyleštění. Manikérka zhodnotí stav Vašich nehtů a postará se, aby dostaly potřebnou výživu, zpevnily se aj. Pro celkové zpevnění a/nebo výživu nehtů se používají speciální laky a balzámy. Ty se postarají o výživu, hydrataci a požadované zpevnění. Lámavé a křehké nehty mohou být minulostí.

Co je P-SHINE

Jedná se o velmi oblíbenou a vyhledávanou japonskou manikúru, která zpevní Vaše přírodní nehty. Japonská manikúra spočívá v aplikaci speciální pasty do nehtů. Pasta se postará o potřebnou výživu nehtové ploténky. Následuje vyleštění nehtů diamantovým pudrem. Vaše nehty budou vyživené, vyhlazené a lesklé. Pravidelnost v péči o nehty ve formě japonské manikúry se Vám vrátí v podobě zdravých, pevných a lesklých nehtů.

Lakování nehtů, francouzská manikúra Brno

Páni s největší pravděpodobností nebudou požadovat lakování, či francouzskou manikúru. Zato však dívky a ženy bezpochyby nebudou chtít odejít z manikérského studia bez barevného laku, či francouzské manikúry.

Francouzská manikúra je velmi žádaným způsobem úpravy nehtů. Pro francouzskou manikúru jsou charakteristické bílé špičky nehtů. Jedná se o velmi elegantní a nadčasovou manikúru. Hodí se prakticky vždy a kamkoli. Pokud nejste příznivkyně barevných laků, barevných kreací, pak Vás zcela jistě nadchne jednoduchost a elegance nehtů s francouzskou manikúrou.

Služby v oblasti manikúry Brno

Najdete salóny a studia, která Vám „pouze“ udělají manikúru. Pak však můžete najít studia, která Vám nejen vyhotoví manikúru, ale také Vám poskytnou rady a tipy, jak efektivně pečovat o ruce a nehty. Mohou Vám také doporučit přímo pro Vás vhodné pečující přípravky na ruce a nehty.

Na manikúru je vhodné chodit pravidelně. Pravidelnost pro někoho může znamenat jednou za rok. To je však přeci jenom příliš dlouhá doba. Ideální je, pokud si najdete čas zajít na manikúru zhruba jednou za měsíc. Ostatně, proč se bránit příjemnému, které se Vám nabízí. Pokud máte takovou pracovní dobu, že děláte tzv. od nevidím do nevidím, jistě se s manikérkou domluvíte na vhodném řešení. Vše záleží na možnostech, ochotě a vzájemné domluvě.

Modeláž nehtů Brno

Ne každá dívka, žena se může pochlubit pevnými nehty, které dorostou požadované délky. Patříte-li k těm ženám, které s netrpělivostí čekají, až jim nehty povyrostou, ale vzápětí se zlomí, odštípnou, zadřou, pak nemá smysl se déle trápit. Nemusíte se však rozloučit s délkou nehtů, která se Vám líbí. Řešení spočívá v modeláži nehtů.

Rozhodně u modeláže neplatí, že by ničila Vaše vlastní přírodní nehty. Ano, k jistému poničení může dojít, ale to jen v případě, že se svěříte do neprofesionálních rukou manikérek, které používají nekvalitní přípravky. A také ono poničení je často důsledkem toho, že ženy si nechají odrůst „tipy“ a nemají buď čas zajít k manikérce na doplnění, nebo již nechtějí opětovně modeláž, a rozhodnou se sundat tipy sami. Pokud nemají grif v rukou a patřičné náčiní, pak je velmi pravděpodobné, že dojde k poničení nehtů. To však za ušetření pár korun či času rozhodně nestojí. Nehty se pak z takového zákroku totiž velmi dlouho vzpamatovávají.

Abyste se mohla těšit z modeláže nehtů nejen po samotné modeláži, je třeba chodit na pravidelná doplňování. Doba je individuální a odvíjí se od rychlosti růstu Vašich vlastních nehtů, ale také závisí, jakou práci vykonáváte. Zhruba však počítejte, že na doplnění je dobré chodit v rozmezí třech, čtyř týdnů. Tak budou Vaše nehty stále upravené a hezké.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17203 (novesluzby.cz#23058)


Přidat komentář