Kovovýroba-Brno

Kovovýroba a zámečnictví jsou často spojovány. Služby zámečníka ale nehledáme pouze ve chvíli, kdy si zabouchneme dveře nebo zlomíme klíč. Pojem kovovýroba znamená daleko více.

Každý ví, že šikovný zámečník umí mechanicky zabezpečit váš dům, vyrobit okrasné mříže nebo otevřít zabouchnuté dveře. Pokud se ale obrátíte na** zámečnictví**, které se zaměřuje na kovovýrobu, pak si můžete nechat vytvořit třeba poutavý přístřešek, plot, okrasné zábradlí nebo konstrukci na schodiště. Pracovníci v kovovýrobě mají výborné technické myšlení a schopnost orientovat se v technické dokumentaci. Znají výrazy jako přesnost, soustředěnost a prostorová představivost. Proto vám dokáží** vyrobit z kovu** podle dodaného podkladu nebo jednoduchého nákresu v podstatě cokoliv.** **

Zakázková kovovýroba, montážní, svářečské a zámečnické práce

Na firmu, která nabízí kovovýrobu, se můžete obrátit s požadavkem pro výrobu celé řady praktických i okrasných výrobků. Pokud například obdivujete krásný ozdobný plot nebo kovovou pojezdovou bránu, pak vězte, že ji realizovala právě zakázková kovovýroba. V této oblasti naleznete také výrobce drátěného programu, výrobce originálních grilů nebo třeba poštovních schránek. Kovovýroba také nabízí montážní, svářečské a zámečnické práce.svářeč

Kovovýroba - Brno

Hledáte odborníka na zámečnické práce, svařování a kovovýrobu? Bydlíte-li v Brně či okolí, pak máte hledání jednoduché, neboť právě zde působí firma Pana Pavla Pešky, která všechny výše uvedené činnosti zvládne na profesionální úrovni.

Objednávky můžete firmě Pana Pešky buď telefonovat na číslo +420 776 897 765,

nebo posílat na e-mail zamecnictvipeska@seznam.cz.

Věříme, že s pracemi firmy Pana Pešky budete spokojeni.

**
**

Kovovýroba a zakázkové zámečnické práce - brány, mříže

ocelová brána

Klasické zámečnictví se zabývá zejména výrobou klíčů nebo opravou a montáží zámků. Šikovný zámečník ale nevyrábí pouze kopie klíčů. Zkušené zámečnictví, zaměřené na kovovýrobu toho umí nabídnout mnohem víc. Profesionální zámečnictví hravě zvládne například výrobu ocelových a kovových konstrukcí podle dodané výkresové dokumentace a samozřejmě realizuje také náročnější projekty, jako jsou například vjezdové brány včetně pohonu, okrasné mříže a ploty, zahradní grily, drátěné výrobky a stojany, kovové schody a zábradlí nebo vyrábí různé kovové přístřešky, terasy či dokonce pojezdové vozíky. Kovovýroba se tedy zabývá zejména ručně vyráběnými produkty.

Kovovýroba a strojní zámečnictví - strojní obrábění kovů

Strojní zámečnictví, obor kovovýroba se zabývá nástrojářskými pracemi. Jedná se například o základní služby, které představují broušení nástrojů jako vrtáky, soustružnické nože nebo frézy. Hlavní činnost v této oblasti představuje zakázkové strojní obrábění kovů. Kovovýroba a strojní zámečnictví vám také může zajistit opravy menších a středních strojů, strojních zařízení tím, že vyrobí požadovanou součástku. S nabídkou zámečnických služeb souvisí také svářečské práce a povrchové úpravy materiálů a finálních výrobků.

Stavební zámečnictví a kovovýroba - kovová schodiště, zábradlíbalkónové zábradlí

Stavební zámečnictví zahrnuje výrobu produktů z kovů, které jsou nutné pro obytné domy nebo průmyslové objekty. Rozměry produktů stavebního zámečnictví jsou dány normami nebo se určují až při zaměření na místě stavby či domu. Kovovýroba nabízí například kovová schodiště a zábradlí na zakázku, výrobu plotových polí a oplocení nebo nabízí brány, branky a vrata. V základu jsou tyto stavební prvky standardizované, ale můžete si přát jiné provedení, změnu povrchové úpravy apod. Kovovýroba, které nabízí montážní, svářečské a zámečnické práce, vám pak může vyřešit zabezpečení vjezdu a vstupu na váš pozemek, zrealizovat oplocení, vyrobit či upravit bránu na míru apod.

 

Výroba kovových vrat, bran a plotů

Ploty, brány, vrata – to jsou obvyklé produkty, které kovovýroba nabízí. Lehce tak vyřešíte neoplocený pozemek nebo stávající plot, který není zrovna pro okrasu. Nemusíte ani při každém příjezdu k vašemu vjezdu neustále vystupovat z automobilu a otevírat si vrata ručně. Oslovením firmy, která nabízí zakázkovou kovovýrobu tuto situaci můžete snadno změnit. Zámečnické práce a kovovýroba představuje výrobu a montáž vrat, bran, mříží, plotů, plotových dílců, zábradlí nebo jakýchkoli ocelových konstrukcí podle vaší výkresové dokumentace. Můžete si být jisti kvalitní povrchovou ochranu výrobků. Kovovýroba zajišťuje také úpravy žárovým a galvanickým zinkem nebo komaxitem. Brány, vrata, mříže pak budou patřit k bezpečnostním prvkům, kterými se budete rádi obklopovat.

Antikorozní ochrana a ošetřování povrchů kovů

Aby kovovýroba zajistila kvalitní povrchovou úpravu kovu a výrobek nekorodoval, zajistí žárové a galvanické zinkování nebo komaxit, což je odolná vypalovací prášková barva. Pokud si takovýto povrch nepřejete, samozřejmostí je opatření povrchu alespoň základní ochrannou barvou nebo jakoukoliv vrchní barvou dle požadovaného odstínu.

Kovové brány a vrata na zakázku

ocelová bránaZámečnictví, které nabízí zakázkovou kovovýrobu, vám může dodat také různé brány, vrata nebo vrátka na zakázku. Křídlové brány nebo vrata se vyrábějí jako jednokřídlová nebo dvoukřídlová. Může se jednat o křídlová vrata nebo pojezdové brány s kolejnicí, případně si můžete přát samonosné brány. Pohon bran je zajištěn za pomocí elektrického pohonu a tlačítek na ovládacím panelu, ale velmi oblíbené je komfortní otevírání pomocí dálkového ovládání.

 

Kovové schody a zábradlí na zakázku

Kovovýroba představuje také výrobu kovových schodů a schodišť pro exteriéry nebo interiéry. Můžete si nechat vyrobit kovové schodiště jakožto samonosné schody, kovové schodiště lankové nebo schody s nášlapy z masivního dřeva či skla. Zábradlí ke schodišti je možné kombinovat s různých materiálů, například kov, nerez a dřevo apod. Schodiště může být schodnicové lomené nebo samonosné kovové, jehož povrchová úprava je ošetřena žárovým zinkováním.

Ozdobné mříže do oken i dveří, výroba

zábradlí v oknech

Zakázkové zámečnictví a kovovýroba vyrábí také různé** mříže do oken a dveří**. Může se jednat o tradiční

mříže, které mají za cíl důkladné zabezpečení vašeho objektu, nebo o ozdobné mříže, které budou váš dům ještě krášlit. Vrcholem nabídky jsou pak kované mříže a vrata. Kovovýroba zajistí samozřejmě také kvalitní povrchovou úpravu mříží a jejich montáž.

Drátěný program, drátěné výrobky - drátěné koše, drátěné police

Drátěné výrobky a drátěný program představuje produkty pro všeobecné vybavení obchodů a podporu prodeje. Můžete si nechat vyrobit například firemní stojan nebo display, drátěné koše, drátěné police, různé háčky pro pověšení na drátěné sítě nebo drátěné stojany na prospekty a jakékoliv atypické drátěné stojany a produkty. Reklamní drátěné stojany stojí na pultu nebo podlaze vašeho obchodu a pomáhají vám zvýšit prodej vašich výrobků či služeb.

Výroba zahradního grilu na míru

Pokud rádi pořádáte párty, ale v nabídce obchodů si nemůžete vhodný typ grilu vybrat, nechte si zahradní gril vyrobit na míru. Kovovýroba vám dokáže nabídnout vysoce kvalitní grily, které už něco vydrží, protože jsou vyrobeny ze silného, žáruvzdorného plechu. Zakázkové grily je možné nechat vyrobit v zajímavém designu a s funkcemi, které vám budou vyhovovat. Můžete si přát například speciální gril na prase, gril pro restauraci či hotel apod.

Kovovýroba a zpracování kovu

Kovovýroba má svůj původ v jednom z nejstarších řemesel a tím je kovářství. Proto často pracuje s materiály jako železo, ocel či bronz. Do zahrady si tak můžete nechat zhotovit kovové okrasné květináče, zahradní nábytek atd. Další skupinu tvoří umělečtí kováři a zámečníci. Zde kovovýroba realizuje restaurátorské práce jako opravy historických mříží na zámcích nebo vyrábí repliky různých historických zbraní.

Kovovýroba versus hypermarkety

V poslední době nás zahrnuly hypermarkety levnými, strojově vyrobenými polotovary výkovů, které stačí jen sestavit. Ale žádný supermarketový výrobek nemůže konkurovat kvalitě a životnosti produktu, který byl vytvořený na zakázku zámečníkem, nemluvě o tom, že ruční práce je originálem i uměleckým dílem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17873 (novesluzby.cz#24304)


Přidat komentář