Koupelny na klíč, rekonstrukce koupelen - Olomouc a okolí

Uvažujete o rekonstrukci koupelny? Ideálním řešením je realizace koupelny na klíč. Na koho se obrátit a jak zařídit koupelnu, aby vám poskytovala nejen místo pro provádění hygieny, ale také k relaxaci, se dočtete v následujícím článku.

Koupelny na klíč v Olomouci a okolí

Kdo by si nepřál mít krásnou koupelnu? Vaše přání vám může splnit firma pana Aleše Gabryše, G-KOUPELNA.com v Olomouci.

Tato olomoucká firma se zabývá;

  • realizací a rekonstrukcí koupelen, dle přání a vkusu zákazníka.

Veškeré vybavení navrhuje a dodá dle vašich finančních možností.

Součástí zakázky je vždy;

  • grafický návrh koupelny,
  • dodávka materiálu a zařizovacích předmětů,
  • samotná realizace.

Studio G-KOUPELNA.com zajišťuje sortiment od nejznámějších výrobců sanitární keramiky. Firmu Aleše Gabryše najdete na adrese Horní lán 1312/12A, 779 00 Olomouc, Nová Ulice, kde si také můžete prohlédnout showroom a třeba najít inspiraci.

Studio G-KOUPELNA.com kontaktujte na telefonním čísle: +420 736 648 108 nebo můžete zaslat panu Aleši Gabryšovi do studia dotaz na e-mail: gabrys@g-koupelna.com. Vyškolený personál je připraven zodpovědět vám veškeré vaše dotazy a ochotně vám poradit. Se službami firmy pana Gabryše budete jistě spokojeni, neboť dbá na osobní přístup ke každému klientovi a klade důraz na kvalitu a komplexnost služeb.

Další informace a také internetový obchod najdete na webové adrese http://g-koupelna.com/

**Koupelny na klíč - Olomouc a okolí
**

Proč rekonstruovat koupelnu?

Původní bytové jádro v panelovém bytě bývá po desítkách let užívání nevyhovující. Nevyhovuje z několika důvodů. Jak z technických a hygienických, kdy původní použité materiály jako například umakart, již nesplňují požadavky, které by měly být na materiály používané v koupelnách (a možná snad ani nikdy nesplňovaly). Mohou se vyskytovat plísně na stěnách z důvodu špatné izolace nebo nedostatečného odvětrávání a tvoření vlhkosti. A v neposlední řadě je podstatná otázka estetiky.

Jak by měla vaše koupelna vypadat

Koupelna je místem, kde provádíme očistu těla a kde se chceme cítit dobře. Může to být místem pro relaxaci. Právě proto ji zařizujeme tak, aby potěšila i naše oko. Někteří vyznávají styl, který sám o sobě hovoří o bezvadně čistém místě, a proto volí bílou či světlé barvy na stěnách. Jiní použijí teplé a jasné odstíny žluté, oranžové nebo červené pro navození energie a aktivity. Šedá barva působí elegantně, ať už ve světlém provedení, či tmavém. Obecně tmavé barvy utlumují naši energii a naopak působí uklidňujícím a útulným dojmem.

Kdo zařizuje více koupelen v domě nebo větším bytě, může zařízení každé z nich přizpůsobit účelu, kterému bude daná místnost sloužit. Můžete mít manželskou koupelnu navazující na ložnici, ale také koupelnu pro děti. Koupelnu pro děti můžete oživit veselými barvami použitými na obkladech ale i doplňcích. Růžová koupelna pro malé slečny bude nádherná, či modrá pro malé raubíře, která bude lákat k vodním dobrodružstvím. A k provádění hygieny nebudete muset děti nutit.

Dopřejte si masáž a relaxaci ve vlastní koupelně

Hydromasážní systém je záležitost, kterou si dnes lidé pořizují do vlastních koupelen stále častěji. Je to příjemný luxus, který si však můžete dopřát. Naučte se mít rádi a dělat si pohodlí všude, kde jen to jde. Po rušném pracovním dni plným povinností, schůzek a jiných povinností se můžete těšit na odpočinek doma.

Koupelnové studio Olomouc

Hydromasážní systémy Olomouc

Hydromasážní vana vám dopřeje uvolnění a dokonalou relaxaci v příjemném domácím prostředí. Kdykoli si jen budete přát. Jaké druhy hydromasážních systémů existují na trhu? Jsou to systém hydromasáž nebo perlička.

Hydromasáž vám poskytne masážní účinky, jak je ze samotného názvu patrné. Pomocí trysek dosáhnete příjemné masáže, která bude účinná na záda, boky a nohy. Oproti tomu perličková masáž probíhá prostřednictvím trysek, které jsou rozmístěny na dně hydromasážní vany, vám poskytne relaxační masáž ohřátým vzduchem. Tyto trysky jsou vysoké pouze 1 mm. Dokonalých účinků dosáhnete kombinací obou těchto systémů a budete nadšeni.

Sanitární keramika, nabídka Olomoucko

Co musíte vybrat do vaší nové koupelny především, je sanitární keramika. V prvé řadě jde o funkce a vlastnosti zařizovacích předmětů, někteří však kladou stejně velký či hlavní důraz na designové provedení těchto předmětů. Koupelnová studia mívají tzv. showroom, kde získáte inspiraci na zařízení koupelen v různých stylech. Kromě toho vám nabídnou katalogy jednotlivých výrobců, které obsahují i technické údaje potřebné pro instalaci předmětů. Působí hezky, když si vyberete předměty sanitární keramiky v jednotném stylu. Například si potrpíte na oblé a kruhové tvary umývadla, vany včetně toaletní mísy a bidetu, nebo naopak na rovné hrany. Vybraný styl doladíte výběrem baterií a jiných doplňků v podobném stylu a koupelna bude působit designově.

Jak vyřešit malý prostor v koupelně?

Koupelny v panelových domech i starších činžovních domech bývají omezeny nedostatkem prostoru. Zde je potom nutné vše do detailů promyslet. Aby byla koupelna funkční a požadovala veškerý potřebný komfort, ale také aby krásně vypadala. Výrobci pamatují i na tyto problémy a nabízejí dokonce i vany určené přímo do menších prostor. Nemusíte mít ale obavy z nepohodlí, tyto vany jsou navrženy tak, aby zaručovaly dostatek místa pro očistu i relaxaci.

Koupelnové doplňky - Olomouc a okolí

Vanu či sprchový kout?

Možností, jak vyřešit nedostatek prostoru, je nechat si zabudovat sprchový kout. Mnozí** sprchový kout** upřednostňují i z toho důvodu, že se jim pohodlněji používá, než vana. Například lidé s pohybovým omezením vítají jednoduchý vstup a do sprchového koutu a ven oproti problematickému zvedání se a podpírání při vstávání z vany.

Kdo však disponuje většími prostory v koupelně a může si dovolit vanu bez ohledu na její rozměry, má na výběr z nepřeberného množství druhů. Vanu můžete postavit i doprostřed místnosti jako solitér, aby vynikl její dokonalý design. Velmi oblíbené jsou rohové vany, které poskytují velký vnitřní prostor, a proto jsou pohodlné, navíc bývají doplněny o rohové sedátko.

Koupelnový nábytek, nabídka Olomoucko

koupelně je také třeba ukládat věci. Jsou to hygienické potřeby, kosmetické přípravky, zásoba ručníků a mnozí chtějí mít po ruce i elektrospotřebiče, jako jsou přístroje pro úpravu vlasů, dále by mělo být v koupelně místo pro holicí strojek. Vyberte si koupelnový nábytek tak, abyste do něj pohodlně schovali vše, co potřebujete a nic tak nekazilo dojem z čisté a uklizené koupelny. V menších koupelnách se s oblibou využívají koupelnové skříňky pod umyvadlem a police na stěnách. Pokud nemáte problémy s místem, pořiďte si prostorné vysoké skříňky určené do koupelen, ve kterých se vám pořádek snadno udrží, a vše budete mít přehledně uspořádáno.

Baterie a doplňky do koupelny Olomouc

Baterie a doplňky jsou třešničkou na dortu. Výběr je i zde široký. Můžete si vybrat klasické pákové z hlediska nižší ceny, nebo moderní baterie neobvyklých tvarů. Do sprchových koutů i nad vany je moderní používat podmítkové systémy, které nenaruší jednotnost vzhledu koupelny. Zbývá barevně sladit ručníky a interiér koupelny bude vypadat jako od profesionálního architekta.

G - Koupelna.com

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17304 (novesluzby.cz#23305)


Přidat komentář