Koupelny na klíč - Brno a okolí

Koupelnu je možné právem považovat za multifunkční prostor. Do koupelny směřují naše kroky hned po probuzení, během dne a těsně před ulehnutím k spánku. Koupelna může být místem funkčním a zároveň relaxačním. A to díky její kompletní přeměně.

Nejen původní koupelny v panelových bytech „volají“ o proměnu, oživení, modernost. Obdivujete při Vašich cestách, ať už služebních, nebo dovolenkových, luxus koupelen v hotelu, kde jste ubytováni, zatímco Vaše koupelna je příliš „obyčejná, fádní, či malinko zastaralá“? Nemusíte zůstat jen u obdivu. I Vaše koupelna se může stát koupelnou vskutku luxusní, kde se Vám bude příjemně relaxovat. Stresující myšlenky Vás zakrátko opustí, potom, co si dáte uvolňující koupel či osvěžující sprchu. Estetika je pro naše vnímání a rozpoložení velmi důležitá. Budete-li se cítit příjemně v prostředí, kde trávíte Váš volný čas, bude i Vaše nálada o poznání lepší. S kompletní proměnou koupelny od poradenství, výběru materiálu, vizualizaci, po samotnou realizaci, Vám bude nápomocna zkušená a profesionální firma.

Rekonstrukce koupelny, koupelna na klíč Brno

Každý z nás má jiné požadavky, přání a vkus. A právě splnění individuálních požadavků je stěžejní prioritou námi doporučené firmy. Každá zakázka je pro firmu velkou výzvou, kdy si poradí i s neobvyklými řešeními jak dispozičními, tak technickými, a to díky dlouholetým zkušenostem v oblasti rekonstrukce koupelen.

Rychlost versus kvalita rekonstrukce

Zvykli jsme si na to, že je na nás spěcháno, ať už v práci, nebo také doma. Čím dál větší tlak, požadavky, které se na nás valí, způsobí, že budeme ve stresu a je předpoklad, že svoji práci jen těžko odvedeme v takové kvalitě, jakou bychom zvládli, kdyby bylo času více. A pokud bychom se na spěch podívali z druhé stránky a přičetli k tomu konkurenční tlak, dále prioritu v podobě co nejnižší ceny, pak máme, jako zákazníci na výběr mezi různými firmami.

Firma, která provádí rekonstrukce Brno a okolí

Firmami, které sice slibují nízkou cenu a rychlost provedení rekonstrukce, zato však kvalita tak trochu za zmíněnými výhodami pokulhává. A míru kvalitu bohužel poznáme až při samotnému užívání. No a firmami, které sice neslibují „zázraky do týdne“, ale zato se můžete spolehnout, že „lesk a sláva“ nové koupelny, se hned tak neztratí. I profesionál potřebuje dostatek času pro svoji práci. Budete-li se chtít těšit z Vaší nové koupelny po dlouhou dobu, ne jen na pár týdnů, měsíců, pak určitě nehleďte jen na dva parametry: rychlost a cena.

Vizualizace koupelny firmou Brno

V současné době je skutečně bohatý výběr zařizovacích předmětů (vany, sprchové kouty, umyvadla, včetně doplňků), obkladů, dlažby aj. Je pak celkem pochopitelné, že je těžké se rozhodnout, ke které variantě, typu, modelu, se přiklonit. Jenže investice do kompletní rekonstrukce koupelny není zrovna korunovou záležitostí. Nevhodná volba by Vás pak mohla mrzet. Jedna věc je také, že barva, design obkladů, dlažby, vypadá jinak na malé ploše, než v reálu, na konkrétním místě. Nijak složitě však nemusíte spekulovat, trávit dlouhé hodiny nad zvažováním, vyberete-li si firmu, která nabízí službu v podobě vizualizace koupelen.

Profesionální 3D grafický návrh koupelny Brno

Využijete-li služby vizualizace koupelny, pak můžete Vaši budoucí novou koupelnu, její „kabát“, spatřit ještě dříve, než vůbec započnou stavební práce. Zpracování grafického návrhu zahrnuje prostudování Vámi dodaných podkladových materiálů, návrh vhodného rozmístění zařizovacích předmětů, kladečské plány, profesionální vizualizaci v 3D, rozpočet. Investice do grafického návrhu koupelny se rozhodně vyplatí. Za zlomkovou cenu si budete jisti, že Vaše nová koupelna přesně splní Vaše přání a požadavky.

Není vizualizace jako vizualizace

Aby však byla vizualizace vypovídající, téměř k nerozeznání od uskutečněné realizace, i zde platí sázka na profesionalitu firmy. Profesionalitu a zkušenost firmy, která pracuje s patřičným programem, nejlépe pak takovým, který je určený přímo pro grafické zpracování koupelen. Je tak na místě si dopředu od firmy vyžádat ukázky porovnání návrhů a realizace. Na základě nich poznáte, je-li návrh věrnou kopií realizace, či nikoliv.

Koupelna na klíč Brněnsko

Nechcete se prakticky o nic starat? Chcete mít jednou firmou zajištěný kompletní servis? Pak se Vám nabízí služba koupelny na klíč. Vámi vybraná firma Vám zajistí veškeré práce, které jsou spojené s rekonstrukcí koupelny. Od firmy se Vám dostane odborného poradenství, dodá Vám koupelnové vybavení, zbuduje nové koupelnové jádro, místo stávajícího, zajistí instalaci zařizovacích předmětů, odveze stavební suť a odpad, provede úklid. To je jen hrubý výčet prací spojených se službou koupelny na klíč. Realizace koupelny na klíč je oproštěna od případných technologických pauz, kterým byste se nevyhnuli, pokud byste svěřili rekonstrukci jednotlivým řemeslníkům. Navíc Vám odpadnou starosti s případným předáváním dílčích prací, řešení nedostatků, nedodělků apod.

Rekonstrukce koupelny od A do Z Brno

Kompletní** rekonstrukce koupelny** se skládá z dílčích činností, na sebe navazujících. Rekonstrukci je možné rozdělit do následujících etap: přípravy – demolice stávajícího jádra – výstavby nového jádra – montážních prací – úklidu. Každá z dílčích prací je důležitá a na jejím provedení závisí úspěch celého díla.

Rekonstrukce koupelny – přípravné práce

Přípravnými pracemi vše začíná. Součástí přípravných prací je obhlídka místa, kde proběhnou rekonstrukční práce, včetně přesného zaměření. Velmi důležitá je také konzultační schůzka, na které firmě sdělíte Vaše požadavky, přání, finanční možnosti. Firma Vám díky svým znalostem a praktickým zkušenostem bude moci odborně poradit, doporučit nejvhodnější řešení, zpracovat grafický návrh.

Demolice stávajícího jádra Brno

Budete-li chtít kompletní rekonstrukci, dokonalou proměnu, kdy se nespokojíte „jen“ s případným novým obložením, pak musí dojít na demoliční práce. Opět se však o nic nebudete muset starat. Firma zvolí ruční bourání, případně i za pomoci techniky, odveze vzniklou stavební suť a postará se o její likvidaci.

Výstavba nového jádra Brno

Po demolici již nic nebrání tomu, aby mohlo dojít na výstavbu nového jádra. Jádro může stát na stávajícím místě. Podle možností však může být jádro i přesunuto, zvětšeno, jiného tvaru aj. Vše však záleží na konkrétním prostoru. Výstavba zahrnuje jednak nové příčky, ale také rozvody vody, elektřiny, vzduchotechniky, pokládku dlažby, obkladů aj.

Instalace zařizovacích předmětů v koupelně Brno

Nová koupelna si bezpochyby také zaslouží nové zařizovací předměty: vanu, sprchový kout, umyvadlo, včetně baterií a dalších doplňků. Vy si jen příslušné koupelnové vybavení vyberete a firma Vám je odborně nainstaluje.

Finální práce a úklid po rekonstrukci

A zbývají ještě finální práce, než bude moci dojít na předání hotové díla. Dohodnout se také můžete na malířských pracích, pokud nemáte dlaždičky až ke stropu. Následuje pak úklid, alespoň v hrubém měřítku. A pak se již jen budete moci těšit, jak si dopřejete Vaši první uvolňující koupel, či sprchu v nové koupelně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17224 (novesluzby.cz#23135)


Přidat komentář