Komplexní úklidové služby - Frýdek-Místek

Nemáte čas se zabývat praním či žehlením? Nedaří se vám vyčistit koberec? Potřebujete umýt okna? Pak využijte komplexní úklidové služby, mandlování, úklid podlahových krytin všech typů a ušetřete čas.

Úklid je sice poněkud nepříjemná a nezáživná činnost, ale co naděláme, pravidelný úklid je nedílnou součástí našeho života. Pokud bychom neuklízeli, za chvíli bychom ani nevěděli, kde co máme, šlapali bychom po zašpiněné podlaze a přes zašpiněná okna bychom ani neviděli. Pokud jsme časově zaneprázdněni nebo se nemůžeme k pořádnému úklidu donutit, můžeme se obrátit na specializované firmy, které úklidové služby nabízejí. A nejde jen o domácnosti, vizitkou čistoty by se měla pyšnit i kancelář nebo firma.Proč úklidovou firmu?

Dnešní uspěchaná doba vyžaduje vysoké pracovní vytížení a mnoho lidí pracuje v podstatě od rána do večera. Lidé mnohdy nemají čas ani na své koníčky či zábavu, jak tedy mají k tomu všemu ještě stihnout úklid domácností? Právě pro tyto situace je tu profesionální úklidová firma Ostrava, která zajistí nejen každodenní úklid jako je vysávání koberců či vytírání podlahy, ale i praní či žehlení prádla nebo mytí oken, které se provádějí jen párkrát do roka. Neuklizená domácnost nese známky špíny a nepořádku a to si jistě nikdo nepřeje. Pokud už vás nebaví dívat se na pavučiny v rohu místnosti a přes hromadu oblečení na židli už ani nevidíte, dobrá rada zní: obraťte se na firmu nabízející** úklidové činnosti** a budete mít po starostech.

Pravidelné úklidy komerčních objektů

Nejčastěji využívanou úklidovou službou je pravidelný úklid komerčních objektů. Tyto služby zahrnují obvykle úklid kanceláří, skladů, výrobních hal, nemocnic, hotelů a řadu dalších prostor. Nabízené úklidové služby se provádí buďto denně v pravidelném čase a sjednaném rozsahu nebo nepravidelně, například jednou týdně, podle přání zákazníka. Nemusí se ale jednat o běžný úklid jako vytírání, vysávání koberců nebo utírání prachu. Mezi úklidové služby patří také mytí oken a umývání a čistění žaluzií vertikálních i horizontálních, čištění koberců a čalounění, otření nábytku od prachu z běžně nepřístupných míst, případně i naleštění nábytků patřičnými vosky.** Úklidovou firmu** si lze pozvat také na** úklid objektů** po dokončení stavby či rekonstrukce, na úklid po malířích, na kolaudaci objektů apod.

Úklid domácností

Firmy dnes najímají běžně úklidové společnosti, kteří se starají o čistotu v kancelářích apod. Úklidové firmy ale mohou mít na starost i domácnost či více domácností, kam denně dochází a pomáhají s běžným každodenním úklidem. Každodenní úklid představuje denní umývání nebo vysávání podlahy, běžné utírání prachu či vynášení košů. Takovýto pracovník se brzo stává nenahraditelným pomocníkem, na kterého se můžeme spolehnout s jakoukoliv prací. Domácí úklid si můžete objednat také například jednou týdně, kdy vám pracovník úklidové firmy uklidí dům třeba v době naší nepřítomnosti. Provede nejen týdenní utření prachu, úklidem pokojů, vysátím či vytřením podlah, ale také vám pomůže s vyžehlením plného koše prádla apod.

Vytírání podlah a vysávání koberců

Pro udržení našeho dobrého zdravotního stavu je zapotřebí podlahy zbavit prachu a nečistot, zkrátka podlaha se musí pravidelně čistit. Úklidová firma proto zajistí pravidelné uklízení podlahových krytin, které je bezpečně zbaví prachu. Podle druhu podlahové krytiny zvolí způsob úklidu i druh čisticích prostředků. Na koberce použije důkladné vysávání, ale dnes se doporučuje také podlaha z PVC či dřevěná podlaha i dlažba nejprve vysát, zbavit hrubých nečistot a po té teprve vytřít. U dřevěných podlah se používá pouze vlhký hadr či mop, aby dřevo nebylo příliš mokré a tím se podlaha nezničila.

Úklid zdravotnických prostor

Oblast zdravotnictví představuje prostředí s permanentní hrozbou vzniku infekce a o tyto prostory je potřeba zvlášť dobře pečovat. Úklid zdravotnických prostor neznamená pouhý úklid, ale jeho součástí je i dezinfekce. Ta je nedílnou součástí protiepidemického režimu ve zdravotnických zařízeních a v oblastech, kde se provádí činnost epidemiologicky závažná. Úklidová firma si dobře uvědomuje, že nedokonale provedený úklid nebo špatně naředěný dezinfekční roztok by mohl mít dalekosáhlé důsledky. Proto zdravotnické prostory uklízejí pouze profesionální úklidová firma, která provádí důkladnou povrchovou dezinfekci. Ve zdravotnictví není prostor pro lajdácky provedenou hygienickou dezinfekci. Nemocnice mnohdy představuje sterilní prostředí a jakákoliv chyba v úklidu může ohrozit pacienty, zvýšit potřebu antibiotik a v neposlední řadě ohrozit zdravotnického pracovníka.

Ostrava praní veškerého prádla

V oblasti praní prádla vám může úklidová firma nabídnout klasické praní, mandlování a žehlení rovného nebo tvarového prádla. Praní prádla je levné, takže je využívají nejen časově vytížené domácnosti, ale například také firmy, nemocnice, restaurace, hotely apod. Úklidová firma nabízí také vyprání rozměrného prádla, které nelze vyprat v běžné pračce a mezi vítané služby patří také praní ložního i osobního prádla. Můžete si také nechat vyprat jakékoliv oděvy na zakázku podle požadavků nebo například pracovní oděvy apod.

Ostrava mandlování a žehlení

Žehlení jistě nepatří mezi oblíbené činnosti, i když vyžehlení běžných oděvů a prádla běžně zvládneme. Ale občas máme také velké kusy prádla, které se po žehlicím prkně neustále smýkají. V tomto případě je výhodné využít služby mandlování a žehlení, které nabízí úklidová služba. Můžete jí současně svěřit praní a nemusíte se starat o řádně třídění prádla, hlavně tedy podle barevností a druhu materiálu, ze kterého je prádlo vyrobeno. Co se týče následného žehlení, úklidová firma Vám prádlo krásně nažehlí a poskládá, stačí jej pak pouze schovat do skříně či prádelníku.

Mytí oken

Proč nevyužít alespoň jednou za čas také službu mytí oken? Pokud svěříte tuto činnost úklidové firmě, můžete si naplno užít ušetřeného času. Profesionální mytí oken se provádí stěrkovým způsobem bez znečištění okolního prostředí . Na rozmývák se nanese přiměřené množství saponátu a vody podle znečištění oken a následně se aplikuje na prosklené plochy. Po aplikaci se vše setře stěrkou a odkapávající nečistoty se opět vpíjí do rozmýváku, který se následně vypere. Při mytí oken se automaticky provádí čištění rámů včetně vnitřního parapetu. Úklidová firma vám může nabídnout běžné mytí oken v domácnostech či kancelářích, mytí oken po stavbách, mytí střešních oken, mytí výloh apod.

Čištění koberců

Představte si, že do místnosti, kde je znečištěný koberec si pozvete návštěvu, jak se asi bude cítit v zanedbaném prostoru? A co teprv když se jedná o reprezentativní firemní prostory? Důkladné čištění koberců je pro specializovanou úklidovou firmu hračka. Používá totiž výkonnou moderní techniku a účinné čistící prostředky a díky speciálním přípravkům a čistícím strojům dokáže úklidová firma vyčistit koberce tak, že budou vypadat opět jako nové. Je dobré pokud si necháte koberce čistit pravidelně. Nejen že se zbavíte jakýchkoliv nevzhledných skvrn, ale pokud bude stávající koberec udržován, současně ušetříte za pořízení nového koberce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17653 (novesluzby.cz#23858)


Přidat komentář