Klempířské a pokrývačské práce - Pardubice

Stavět, rekonstruovat, upravovat, modernizovat se dnes vždy vyplatí. Získáte tak krásné bydlení nebo prostory k podnikání. V obou případech vám to půjde mnohem lépe s profesionální stavební firmou.

Co byste řekli, že je základ domu? Někoho možná napadne, že základ jsou opravdové základy. Otázka je však myšlena tak, jaký je základ domu pro bydlení. To je opravdu** střecha**. Ta totiž zajišťuje celý dům proti nepřízni počasí a udržuje obyvatele v suchu a zároveň je chrání i proti slunci. Jakmile se střechou není něco v pořádku, hned to poznáte. Může zatékat, foukat nebo celkově může být střecha chatrná. Do opravy byste se však neměli pouštět sami. Vyplatí se samozřejmě dočasné odstranění problému, ale jinak je nutné přizvat na opravu odborníky.

střechyPokud potřebujete postavit novou střechu, nebo potřebujete střechu opravit či kompletně zrekonstruovat, a bydlíte-li v Pardubicích či okolí, pak můžete oslovit firmu pana Tomáše Čurdy. Jeho firma provádí opravy, rekonstrukce a montáže všech typů střech.** Nabízí kompletní provedení střechy a také jednotlivé tesařské, pokrývačské a klempířské práce, a to s využitím všech typů materiálu**. Firma pana Tomáše Čurdy patří mezi dodavatele s velmi pozitivními referencemi a s příjemným přístupem ke klientům, pro což je doporučována. Vydat se můžete přímo k panu Čurdovi na adresu v Lukách 830, Heřmanův Městec, 53803. Případné dotazy či objednávky můžete zaslat pomocí e-mailové adresy** curda-strechy@seznam.cz**, nebo můžete využít telefonního čísla +420 606 458 800.

Rekonstrukce střech - Pardubice

Stavební firma se jeví jako nejlepší pomocník. Umí mnohé a často udělá i další odborné práce, na které byste těžce sháněli odborné řemeslníky. Stavební firma má výhodu, že disponuje větším počtem řemesel. To je více než výhodné. Důležité pro stavební firmu jsou také reference. Pokud jsou pozitivní, pak máte velkou naději, že s firmou budete spokojeni. Doporučí-li Vám stavební firmu Vaši známí, pak máte téměř jistotu spokojenosti s provedenou prací.

Jak se rekonstruuje střecha?

střechy

Záleží, co si pod pojmem rekonstrukce představujete. Pro někoho je to jen oprava, pro druhého změna celé střechy. Může tak například vzniknout komfortní bydlení v půdním prostoru. Rozhodnutí, o jakou rekonstrukci máte zájem, je tedy důležité. V obou případech jsou vždy zapotřebí nové i staré plány. Nové Vám vypracuje architekt a ty staré slouží jako vodítko. Zejména nosnosti. Pokud chybí, tak je nutná prohlídka odborníkem a statikem. Ti doporučí podle nosnosti nový typ střešní krytiny. I když budete chtít** střešní krytinu** vyměnit za stejnou, stejná nebude. Životnost střešních krytin se běžně pohybuje okolo 50 let a tak je jasné, že postoupila technologie výroby a i vzhledově stejná krytina nemusí mít stejnou hmotnost. A ta je velmi důležitá.

Krovy, tesařské práce Pardubice

Při rekonstrukci je důležité pečlivě prohlédnout krovy a poškozené části vyměnit. Pokud je poškození opravdu velké, pak nezbude, než krovy vyměnit celé. Chcete-li udělat podkroví obyvatelným, pak je někdy nutná i úprava krovů, ale to je velmi náročná záležitost. Úprava krovů se může provádět v závislosti se zvoleným typem střešních oken nebo vikýřů.

Jak získat velké úspory na vytápění?

Dřívější střechy neměly valnou izolaci. Dnes se na věc pohlíží jinak. Střecha, která je správně a dostatečně izolovaná, znamená velké úspory za náklady na vytápění. Proto je izolace velmi dobře propracovaná. A také je mnoho izolačních materiálů. Někdo dává přednost klasické tabulové izolaci, jiný stříkané nebo pěnové. Než se aplikuje izolace, je nutné střechu připravit. Základem je bednění, které dříve chybělo a tak na střechu stále foukalo. Na bednění se natáhne hydroizolace, následně tepelná izolace, která musí mít tloušťku alespoň 16 centimetrů. Pak se připevní parozábrana, která oddělí interiér a exteriér a zabrání unikání vodních par do střešní konstrukce, kde by mohla kondenzovat a poškozovat nosné prvky konstrukce. Nyní se připevní druhá vrstva izolace o tloušťce asi 10 centimetrů. Na ni se pak uchytí sádrokartonový podhled nebo dřevěné obložení.

  • Tomáš Čurda
  • Tel: +420 606 458 800
  • E-mail: curda-strechy@seznam.cz

Izolace šikmých střech je minimálně dvouplášťová, kdy vzduchovou mezeru vytvoří připevňovací latě nebo také kontralatě mezi difuzní fólií a střešní krytinou. V tříplášťovém systému se vzduchová mezera vytvoří mezi difuzní fólií a tepelnou izolací. Při pokládání lehké střešní krytiny na bednění vznikne mezera mezi bedněním a tepelnou izolací. Toto je ovšem jen základní postup. Pokud zvolíte jiný typ izolace, může se postup lišit.

Nová střešní krytina, pokládka střešních krytin Pardubice

střechy

Může se vybrat ta, která je nejvíce podobná stávající. Nebo je možné vybrat jinou. Dnes je výběr široký co do materiálů i do barev. Vybírat byste vždy měli podle klimatických podmínek, okolní zástavby a také podle účelu podkroví. Nejlépe Vám poradí** zkušený pokrývač.** Obytné podkroví potřebuje střešní krytinu, která je jen minimálně hlučná. Klasická je pálená taška, která má dnes více barev a může mít speciální úpravu proti porůstání mechem. Betonová taška je sice těžká, ale trvanlivá a má dlouhou životnost. I zde je nabídka barevného provedení. Asfaltová krytina má nízkou hmotnost a proto je vhodná pro rekonstrukce staveb i pro novostavby. Plastová krytina je lehká a vyrábí se většinou recyklací. Plechová střešní krytina je opět lehká a životnost dnešní plechové krytiny je daleko větší. Jednotlivé plechy jsou opatřeny izolačními vrstvami, které odstraňují nutnost nátěru a zároveň vysoce zvyšují odolnost a životnost.

Klempířské práce, oplechování střechy Pardubice

Klempíř Vám oplechuje střechu. Vytvoří okapy a další klempířské prvky. Vybírat můžete z různě upravených plechů nebo také z tvrzeného plastu.

Demolice a demoliční práce na Pardubicku

Úprava nebo rekonstrukce staveb přináší jen pozitivní změny. Ovšem, cesta k cíli je dlouhá. Začíná se často demolicemi a vyklízením. Na tyto práce je vždy lépe najmout stavební firmu, která potřebné zdi zbourá odborně, pak se postará nejen o odvoz sutin, ale i o desinfekční práce.

  • Tomáš Čurda
  • Tel: +420 606 458 800
  • E-mail: curda-strechy@seznam.cz

Zakládání staveb - budování základů, základové desky

Sem patří vybudování základů, základové desky, která může být i podsklepená. Samozřejmě součástí je i příprava k připojení k inženýrským sítím.

Práce ve výškách Pardubicko

střechy

Práce ve výškách je náročná a také nebezpečná. Často je zapotřebí i horolezecké techniky. Proto se vyplatí oslovit profesionály. Ti mají bohaté zkušenosti a vědí si rady s každou situací. Práce s pomocí horolezecké techniky zahrnuje vše od demolicí, vyklízení až po novou stavbu. Samozřejmě jde i o opravy nebo vyčištění nepřístupných míst. K tomu se přidává pomoc při kalamitách, nejčastěji sněhových, pak také odstraňování zanesených okapů, nejčastěji ptactvem, mytí oken, anebo vyvěšování reklamy pro různé firmy. Většinou celý sortiment výškových prací najdete v nabídce firmy. A pokud chybí, stačí zavolat a domluvit se na požadovaných pracích.

Stavební řemesla, stavby a rekonstrukce Pardubice

Stavby, opravy, modernizace i rekonstrukce, stejně jako klasická údržba, to je celá řada stavebních profesí. Netvrdím, že některé z nich zručný kutil nezvládne sám. Ale vzhledem k novým technologiím, materiálům a celkově k možnostem je lépe oslovit kvalitní stavební firmu. Nejlépe tu, která má výborné reference a také velmi vstřícné jednání a bere na vědomí přání svého klienta. Ta je ta pravá pro Vás.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17516 (novesluzby.cz#23640)


Přidat komentář