Izolační pěny a izolace staveb - okr. Strakonice

Kvalitní izolace je alfou omegou energeticky úsporného bydlení. Nabídka izolací se stále rozšiřuje a ukazuje nové možnosti izolace i v těžko dostupných místech a u starších i nových budov. Patří k nim i izolační pěny.

Kvalitní izolace, venkovní izolace

Chcete-li ušetřit v každé části svého bydlení, pak musíte pamatovat na** kvalitní izolaci**. Izolovat je nutné plášť domu, podlahy i stropy, okna, i dveře, půdní prostory, ale také například vedení vodovodních a odpadních trubek. Kvalitní izolace zajistí tepelnou pohodu, úsporu energií a také například i vody. Stačí právě kvalitně izolovat trubky a tak bude voda správně teplá nebo studená a vy ji nebudete muset odpouštět mnoho litrů jen tak. I tato izolace se projeví na ročních úsporách na nákladech za bydlení. Izolace je důležitá i z hlediska trvanlivosti materiálu, nebo ochrany před klimatickými podmínkami. Venkovní izolace slouží k prodloužení životnosti materiálu, k jeho ochraně i ke správné funkci.

Pěnová izolace a izolační nátěry Strakonice

Nejde teď o pěny, které koupíte v obchodě, ale o zajímavou novinku, která zajistí izolaci v celé řadě možností. Je vysoce účinná u vnitřních i venkovních izolací, stejně tak u izolací v soukromém objektu domácnosti, jako v objektu podnikatelském a výrobním. Je zdravotně nezávadná, vysoce trvanlivá. Ostatně kvalita a trvanlivost se ukázala za třicetileté používání jako vynikající. Tato novinka byla s výbornými výsledky odzkoušena ve Spojených státech a Kanadě a dnes je schválena i Evropskou unií. Můžete ji tedy vyzkoušet i vy. Pokud se pro pěnovou izolaci či nátěr rozhodnete, tak dosáhnete trvalých energetických úspor, zdravějšího prostředí a zároveň i možnost izolovat tam, kde to jiné materiály neumí.

Izolační pěny a izolace staveb - okres Strakonice

U izolací pěnami a nátěrem je důležitý správný výběr. Ne každý nabízený výrobek je opravdu kvalitní. Proto je důležité zvolit nejen kvalitní materiál, ale i firmu, která provádí jeho aplikaci a má certifikáty, které zaručují kvalitu materiálu a provedení. K takovým firmám rozhodně patří firma HRUŠKA stavební spol. s r.o. Ta se** specializuje na aplikace stříkaných polyuretanových izolačních materiálů a ochranných nátěrů**. Používá pouze vysoce kvalitní značkové materiály od firmy LaPolla, která patří ke třem největším výrobcům izolačních pěn na světě. Do České republiky její výrobky dováží jediná distribuční firma, která je společnosti HRUŠKA dodává. Firma HRUŠKA stavební spol. s r.o.perfektně vyškolené pracovníky, jež zaručují nejvyšší možnou kvalitu služeb. Zásluhou toho vám poskytne konzultaci a výběr nejlepšího řešení, stejně jako provede aplikaci vybraného materiálu. Vše odborně, profesionálně a se zárukou vaší dlouholeté spokojenosti.

Více se o nabídce izolací staveb, izolačních pěn i nátěrů dozvíte na základě kontaktních údajů, které poskytujeme níže.

sídlo firmy:** HRUŠKA stavební spol. s r.o.** **, Záboří 68, Záboří, 387 34**

e-mailová adresa r.hruska@tiscali.cz

telefonní číslo** 737 384 079**

Stříkané izolační pěny a izolace staveb: www.strikanaizolacnipena.cz

Co je pěnová izolace?

stříkaná pěnová izolaceJde o dvousložkovou směs, která je vyráběna ve dvou provedeních, a to s uzavřenou strukturou buněk, nebo s otevřenou strukturou buněk. Aplikace se provádí** speciální technologií**, která zajišťuje nejen správný nástřik, ale i správné a dlouhodobé vlastnosti hmoty. Obě provedení pěnové izolace zajišťují** perfektní a trvalé izolační vlastnosti, technologii beze spár**, která neumožňuje vzniknutí tepelných mostů, velmi rychlou aplikaci i na těžko přístupných místech, a navíc je aplikace** bezodpadová**. Tedy nevzniká žádný odpad, žádné plýtvání materiálem. Pěnová izolace je velmi univerzální materiál, který má celou řadu variant podle potřeby užití. Pro nejvyšší možnou účinnost je nutné vybrat** správný druh pěny a její struktury**.

Pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk Strakonice

Patří mezi vysoce účinné izolační materiály s výbornou hodnotou součinitele tepelné vodivosti. Uzavřená struktura buněk pěnové izolace se skládá z milionů miniaturních uzavřených buněk, které zajišťují vlastnosti pěnové izolace. Ta je pak tuhá a pevná, má výbornou vzduchovou a zvukovou bariéru, vynikající odolnost vůči vodě a také k chemickým látkám.

Pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk Strakonice

Zásluhou otevřených buněk má menší hustotu, je lehčí a má menší spotřebu materiálu. Je vynikajícím řešením tam, kde není nutná velká tloušťka izolace a je zapotřebí lehkost materiálu, při jeho vysoké izolační účinnosti. I tato varianta pěnové izolace má vynikající vzduchové a protihlukové vlastnosti, odolnost proti vodě a chemikáliím.

Jaké jsou typy izolačních pěn?

V nabídce najdete pět základních** druhů izolačních pěn**, které se liší užitím i způsobem aplikace.

Izolační pěna pro interiéry Strakonice

izolace půdy

Jde o pěnu s otevřenou strukturou buněk, což zajišťuje její lehkost a možnost využití s každé situaci. Výhodou této izolace je, že je** nenasákavá,** a tak najde uplatnění i v místech jako je koupelna, nebo prádelna. Je vhodná pro využití u izolací stěn, podlah, podhledů, půdních vestaveb, konstrukcí domů, a všech těžko dostupných míst. Nanáší se speciální technologií, a po nanesení na stavební konstrukci během několika sekund zvětšuje sto padesátinásobně svůj objem. Přesto zůstává** trvale pružná, objemově stálá a ponechává si své vynikající izolační vlastnosti i vysokou životnost**.

Izolační pěna pro exteriéry Strakonice

Zde se využívá pěny s uzavřenou strukturou buněk, což ji činí pevnější a také odolnější. izolace základůTato izolační pěna je vhodná do interiéru i exteriéru a všude tam, kde je možnost** styku s vodou nebo zatékání.** Její výhodou je, že je možné ji aplikovat v půdních prostorách bez použití parozábrany. Tato izolační pěna nesaje ani nepropouští vodu. Může být aplikována jako izolace na nosné konstrukce, základy, podlahy, potrubí, střechy, bazény, skladů, chladírenských sestav, motorových vozidel, vlaků i lodí. Aplikace se provádí nastříkáním směsi, která během pár sekund 50 krát zvětší svůj objem a tak dokonale vytěsní každou skulinku.

Izolační pěna pro střechy Strakonice

Jde o jedinečný materiál i techniku, která má životnost déle než 50 let. izolace střechyPěna se opět nanáší nástřikem, který zvětší svůj objem 30 krát a tak zcela vytěsní každou prasklinku. Výsledkem je ochranná vrstva střešního pláště, která výborně izoluje po všech stránkách, je odolná klimatickým podmínkám i mechanickému poškození. V případě rovné střechy je tedy vrstva plně pochůzná.

Izolační nátěry střech okres Strakonice

Po nástřiku pěny je nutné provést na střeše také izolační nátěr, který vytvoří ochrannou vrstvu. Nátěry se aplikují nástřikem. Nátěr je nutné vybrat podle místa umístění stavby. Tak střecha získá maximální možnou ochranu a dlouhodobou životnost.

Izolační pěna pro náročná řešení

Zde se využívá vstřikovaná izolační pěna. Jde o izolaci míst, kde je nutné aplikovat pěnu do dutin. Izolace se tedy stříká jen v místě otevření dutiny, které je velmi malé. Osvědčila se zejména u sádrokartonových příček, a všude tam, kde jsou duté zdi a je nutné je izolovat. Aplikuje se vstřikováním malým otvorem do dutiny, kde reaguje a plní dutinu až do jejího maximálního naplnění. Izolace je pak zcela dokonalá a přináší** výbornou tepelnou pohodu i velké úspory na nákladech za vytápění.**

Strakonice izolace staveb

Pěnová izolace je vlastně bariérou plnou vzduchových bublinek. ** Proto je její účinnost tak vysoká. ** **Zásluhou této izolace můžete uspořit až 70 % ročních nákladů na vytápění.*** ** stříkaná izolaceNavíc získáte skvěle klimatizovanou stavbu. ** Izolace v zimě nepustí ven teplo, v létě zase nepustí horko dovnitř interiéru. Kromě toho ušetříte i při izolaci střech, nebo při přestavbě půdních prostor na bydlení či ateliér. A navíc zmiňované pěny jsou zcela **nezávadné pro životní prostředí a lidské zdraví. ***

Pozor při výběru

Pěnové izolace nabízí více firem. Ovšem zde je nutné dávat pozor a nekoupit zajíce v pytli. Zmiňované vlastnosti má pouze jediná pěnová izolace na trhu. Proto doporučuji obracet se vždy na firmy s akreditací.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17810 (novesluzby.cz#24188)


Přidat komentář