Instalatérské a topenářské práce - Beroun a okolí

Trápí vás kapající kohoutek? Plánujete realizaci nebo opravu topení, rozvodů vody nebo uvažujete o solárním systému? Potřebujete připojit plynový kotel? Od toho je tu odborná topenářská a instalatérská firma.

Dnešní doba nabízí komfort v každém směru. Otočíte kohoutkem u umyvadla a teče teplá voda. Přidáte teplotu na radiátoru a máte doma větší teplo. Dnes už běžná, téměř samozřejmá každodenní činnost, ale jen do té chvíle, pokud se něco nepokazí. Náklady na tyto energie každoročně stoupají a tak se mnozí z nás rozhlížejí po alternativě. Řešením může být solární systém nebo instalace tepelného čerpadla.

Instalatérské a topenářské práce - Beroun a okolí

Topení, voda, plyn

Pokud bydlíte v Berouně nebo jeho okolí a hledáte spolehlivou firmu, která nabízí veškeré instalatérské a topenářské práce, máme pro vás tip. Můžeme vám doporučit firmu Vladimír JAŇOUR – Voda - topení - kanalizace - plyn. Hlavní činností této zkušené firmy jsou dodávky a montáže technických zařízení budov, plynové kotelny, topné systémy, plynovody, ohřev TUV včetně elektroinstalace a regulace, prodej a montáž veškerého instalatérského a topenářského zboží, rekonstrukce koupelen na klíč včetně dodávky a montáže zařizovacích předmětů, strojní čištění kanalizace a revize potrubí TV kamerou, montáže a dodávky tepelných čerpadel a další služby.

Jak se můžete přesvědčit na** webu http://www.instamont.cz/**, rozsah nabízených služeb této firmy je opravdu velmi široký, takže v oboru voda, topení, plyn, kanalizace stačí znát pouze jeden kontakt:** Vladimír JAŇOUR, Beroun, telefon: +420 603 515 447, e-mail: info@instamont.cz.**

**Firma Instamont
**

Služby instalatérské a topenářské firmy Beroun

Zkušenosti a dobré technické vybavení velké instalatérské a topenářské firmy dovolují nabízet služby, které konkurence neumí. Základem jsou instalatérské práce, které se týkají vody, tedy veškeré instalatérské práce, realizace rozvodů vody v bytech a domech, vodoinstalace, rekonstrukce koupelen, montáže vodáren, montáže vodoměrů, instalace a připojení bojlerů, ohřev TUV a následný servis a údržba zařízení. V oblasti topení jsou to pak zejména montáže nových rozvodů systémů topení, rekonstrukce starého topení, podlahové vytápění, rekonstrukce a budování kotelen, rozvodů tepla apod. Plynaři pak nabízejí práce jako rozvody plynu, plynové kotelny a topné systémy, plynovody, ohřev TUV atd.

Profesionální instalatérská firma Berounsko

Profesionální instalatérská firma vám umí nabídnout ještě mnohem více služeb: rekonstrukce koupelen na klíč včetně dodávky a montáže zařizovacích předmětů, strojní čištění kanalizace a revize potrubí TV kamerou, montáže a dodávky tepelných čerpadel, solární systémy, podlahové topení a podlahové konvektory, prodej instalatérského zboží a další služby. Pokud tedy máte jakýkoliv problém či dotaz na služby spojené s vodou nebo topením, kontaktujte zkušenou instalatérskou firmu, která má výborné zázemí, používá profesionální technické vybavení a nářadí a instaluje pouze kvalitní a osvědčené výrobky a technologie. Předností je rychlost, kvalita odvedené práce a naprostá profesionalita řemeslníků.

Montáže topení Beroun, rozvody topení v bytech a domech

Topenářská firma vám může v oblasti topení nabídnout řadu služeb a to nejen realizace rozvodů vody v průmyslových objektech, bytech či domech, ale dokáže zrealizovat plynové kotelny, zajistit ohřev teplé užitkové vody nebo vybudovat nové podlahové topení. Další možností je připojit systém topení na solární panely, které umožňují přitápění nebo vám může vybudovat a připojit tepelné čerpadlo které získává energii ze svého okolí. Zkušenosti firmy také dovolují nabídnout novým i stávajícím zákazníkům RWE velké slevy na realizaci jejich přání. V oblasti topení používá topenářská firma pro vnitřní rozvody trubky železné či měděné a pro venkovní rozvody trubky plastové a dokáže vám doporučit vhodné radiátory a to deskové, litinové článkové, nebo otopné žebříky. Montuje také podlahové topení, samostatné i kombinované s radiátory, vše s potřebnou a kvalitní regulací a PD. Topenářská firma montujeme a prodává: plynové kotle a zplynovací kombinované kotle (dřevo nebo uhlí), kondenzační kotle, elektrokotle a kotle na LTO.

Montáž topení

Montáž tepelných čerpadel na Berounsku

Zajímavou alternativou topení jsou tepelná čerpadla. V dnešní době je význam ekologie a využití obnovitelných zdrojů stále významnější a pokud si i vy uvědomujete svoji zodpovědnost za životní prostředí, můžete si nechat zrealizovat tento ekologický způsob vytápění. Tepelná čerpadla využívají obnovitelné zdroje energie z přírody. Využívají rozdílu teplot ze vzduchu, ze země nebo ze spodních vod. Tepelné čerpadlo země/voda čerpá teplo z půdy, kde je během celého roku skoro stejná teplota. Půdní kolektor uložený ve tvaru vytápěcího hadu v hloubce 1,5 m odebírá teplo z půdy. Alternativou k půdnímu kolektoru je půdní sonda, která sahá až do hloubky 100 m. Tam je během roku konstantní teplota cca 10°C. Tepelné čerpadlo voda/voda získává teplo ze spodní vody, jejíž teplota je konstantní bez ohledu na roční období a venkovní teplotu. Z těžební studny se odebírá spodní voda a po získání tepla se přes vratnou studnu vrací zpět. Tepelné čerpadlo vzduch/voda využívá venkovní vzduch vyhřátý sluncem. Protože při nízkých teplotách klesá topný výkon, ale stoupá potřeba tepla, musí se tepelné čerpadlo doplnit o další tepelný zdroj.

Solární ohřev vody, solární systémy Beroun

Solární systémy pro ohřev vody využívají teplo ze slunce a dokáží vodu ohřívat celoročně. Jedná se o ekologický ohřev, kdy získáváte teplo zdarma a proto se vám tato investice, brzy vrátí. Solární zařízení ve spojení s kondenzačním kotlem trvale přispívají k ochraně zásob paliva, šetří energetické náklady a aktivně přispívají také k ochraně životního prostředí. Profesionální firma používá osvědčené a výkonné solární panely. S těmito vysoce efektivními slunečními kolektory můžete pokrýt až 35% roční spotřeby energie na přípravu pitné vody a vytápění. Výhodou solárních panelů je, že sluneční energie je zdarma a solární systém lze používat nejen k přípravě teplé vody, ale zároveň podporuje vytápění v přechodných měsících.

Voda, instalace a montáže Beroun a okolí

Od instalatérské firmy si můžete nechat provést veškeré montáže, opravy a rekonstrukce vodovodních potrubí. Je to například výměna bytových rozvodů vody v novostavbách i rekonstruovaných domech, výměn stoupaček, připojení praček a myček nebo montáž domovních vodáren. Může se jednat ale i rekonstrukci či výstavbu nové koupelny, opravy a úpravy vodovodů v koupelnách, montáž a připojení ohřívačů vody. Pro rozvody vody se používají obvykle plasty, které jsou levné a mají dlouhou životnost. Pro prostředí kladoucí vyšší nároky na pevnost a odolnost rozvodů při vyšších teplotách a tlaku vám může firma doporučit speciální systém GIACOQEST, což jsou plastové tvarovky vhodné, jak pro rozvody pitné vody, studené i teplé, včetně vody podobného složení, tak i pro rozvod topení. Instalatérská firma také vyhotoví a zajistí vše od vybavení studní (vrtů), které vám osadí čerpadlem dle vašich představ, přes přípojku až po domácí rozvody vody, rekonstrukce koupelen a požární vodovody.

**Rekonstrukce záchodu
**

Prodej a montáž zařizovacích předmětů Beroun a okolí

Instalatérská firma nabízí také prodej a montáž zařizovacích předmětů a to jednak z vlastních skladových zásob nebo z katalogů. Jedná se například o prodej a montáž veškerého instalatérského a topenářského zboží - rozvody teplé a studené vody, rozvody kanalizace, rozvody topení, podlahového topení a podlahových konvektorů, montáž a prodej kotlů (plynové, elektrické, na tuhá paliva), bojlerů, ohřívačů, vodáren, čerpadel apod. V sortimentu naleznete rovněž široké spektrum sifonů, dále pak těsnění, objímky, ventily - kulové, rohové, pračkové, wc nádržky, wc napouštěče a vypouštěče a další instalatérský materiál

Rekonstrukce koupelen na klíč Berounsko

Říkáte si, že vaše koupelna už dávno potřebuje zrenovovat, ale nemáte na to čas? Pak využijte velice žádanou službu, jakou je rekonstrukce či výstavba koupelny na klíč. Zkušená firma zařídí kompletní řešení vaší koupelny či WC tak, aby vyhovovala současným standardům a moderním trendům. Firmě stačí pouze sdělit svoje představy a přání a o víc se nemusíte starat. Firemní specialista nakoupeny vás navštíví a dohodne si konkrétní podobu, prohlédnete si každý budoucí detail a možné řešení o podobě budoucí koupelny. Současně obdržíte podrobnou kalkulaci i celkovou cenu, spotřebu obkladového materiálu a obsažené zařizovací předměty. Vybírat můžete z řady obkladů a dlažeb, van, sprchových koutů, vodovodních baterií, sanitární keramiky, koupelnového nábytku a doplňků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17443 (novesluzby.cz#23527)


Přidat komentář