Hodinový manžel - Žďár nad Sázavou

Hodinový manžel je nová profese, která zaplnila chybějící místo v nabídce služeb. Pomáhá v údržbě domovů, tam, kde chybí šikovné ruce, tam, kde docházejí síly i tam, kde prostě na úpravu domova není čas.

Služby hodinového manžela Žďár nad Sázavou

Velmi rychle se aklimatizoval a stal se součástí profesních nabídek. Ono se ani není co divit. Nabídka prací hodinového manžela je široká, zajímavá a v mnohém předčí nabídku specializovaných firem, které dávají přednost velkým zakázkám. Stává se totiž, že zavoláte do instalatérské firmy, že vám kape kohoutek. Bohužel, skrz takovou prkotinu na vás nebude mít nikdo čas. Zavoláte-li však do firmy hodinového manžela, budete překvapeni jeho ochotou. Opravdu přijede, opraví a to vše bez zbytečných řečí a nepořádku. Hodinový manžel je zkrátka poklad v nabízených profesích.

Kdo pracuje jako hodinový manžel?

Většinou jde o muže, kteří jsou manuálně zruční. Jsou to převážně domácí kutilové, které baví práce. Umí zacházet se spoustou přístrojů, znají postupy oprav, dokáží se orientovat v návodech, umí akčně reagovat a poradit si i v komplikovaných situacích. Objednanou práci většinou provedou na místě, a pokud to opravdu není možné, odvezou si opravovaný předmět do dílny a po opravě ho přivezou zpět. Profese hodinový manžel má svůj význam i v tom, že její zásluhou zůstávají i některá tradiční řemesla. Hodinový manžel, totiž dokáže pomoci i s opravou starých či historických předmětů. Prostě** hodinový manžel** je všeuměl, pro kterého není nic nemožné.

Hodinový manžel - Žďár nad Sázavou

Právě ve Žďáru nad Sázavou najdete přesně takového hodinového manžela. Prostě všeuměla, který vás nikdy neodmítne, naopak pomůže snad se vším od přibití hřebíčku, přes úklid, malování, zednické opravy až po údržbu domácnosti. Je jím pan Jiří Klimeš. Cokoli, co vás doma nebo v kanceláři trápí a vyžaduje to zkušeného "fachmana", můžete nechat u pana Jiřího Klimeše opravit. Stačí mu napsat na e-mailovou adresu jaykay099@gmail.cz nebo zavolat na telefonní číslo 722 487 151. Můžete se podívat i na internetové stránky pana Jiřího Klimeše: www.hodinovymanzelplaymax.wbs.cz, kde o něm a jeho nabízených pracích získáte podrobnější informace.

Kdo vyhledává služby hodinového manžela?

V prvopočátku byly tyto služby určeny výhradně osamělým ženám, které si s opravami ani údržbou svých domovů nevěděly rady. Dnes, kdy se profese hodinového manžela velmi rozšířila, se o jeho služby zajímají ženy i muži. Ženy prostě proto, že některé práce nezvládnou a nemají nikoho, kdo by jim pomohl a muži proto, že buď jsou časově vytíženi a nemají na domácí práce čas nebo jejich věk a síly již neumožňují některé práce vykonávat. V poslední době mají o práci** hodinových manželů** zájem i kanceláře. Pomoc s drobnými úpravami či větším úklidem je zde velmi vítaná.

Jak je to s prací hodinového manžela?

Hodinový manžel ví, že pokud má mít v klientce či klientovi trvalého zákazníka, musí být jeho práce precizní. A také se o to snaží. Navíc na svou práci vždy poskytuje záruku. Ta však většinou zůstává nevyužita. Spíše se často stává, že hodinového manžela volají na pomoc po některé velké firmě. Ta často spěchá a pak může něco opomenout. Hodinový manžel pak nedodělky řeší.

Jaká je cena hodinového manžela?

Přestože hodinový manžel vykonává často stejné opravárenské práce jako profesionální firma, jeho ceny se značně** liší.** Právě z toho vyplývá, že na tyto práce je rozhodně lépe vzít si hodinového manžela než například firmu, která si za drobnou opravu těsnění vezme dvakrát tolik. Nevyplatí se jí totiž za tak malou zakázkou jezdit. A tak si práci náležitě ohodnotí. Navíc hodinový manžel se s vámi domluví na objednávce, použitém materiálu, způsobu opravy ceně a vše provede podle vašeho přání. Pravidlem je, že když už u vás hodinový manžel je, opraví toho více, než jste měli v úmyslu. A i to je úspora a velká pomoc.

Údržbářské práce Žďár nad Sázavou

Patří mezi základní práce hodinového manžela. Můžete si tedy objednat vše okolo vody od kapajícího kohoutku až po opravu potrubí. Vše okolo nábytku, kování, klik, zámků, dveří, oken. Vše okolo** elektřiny** od výměny žárovky, přes pověšení lustru, zapojení spínače, až po opravu některých spotřebičů. Hodinový manžel vám pomůže i s výměnou garnýže, zavěsí vám obraz, kuchyňskou skříňku, police, závěsy a truhlíky na květiny. Instaluje vám myčku,** zapojí** televizi, video či satelit. Smontuje linku, nábytek, pomůže se stěhováním. Prostě není práce, kterou by v rámci údržby a úpravy domácnosti nezvládl.

Zednické práce Žďár nad Sázavou

Ačkoli jde o práci, kterou byste spíše u hodinového manžela nečekali, tak i zde dokáže mnohé. Ony i tyto práce vlastně patří k údržbě domácnosti. Rozdíl je spíše v tom, že z malé zednické opravy může vzniknout i kompletní rekonstrukce. Například zavoláte si hodinového manžela, protože vám padají v koupelně kachličky. On by vám vše sice opravil, ale stav je takový, že časem odpadnou nakonec i přes opravy všechny kachlíky. Doporučí vám tedy spíše nové obklady a nabídne vám i řešení. A pokud souhlasíte, je rekonstrukce stěn koupelny na světě. Jistotu však máte v precizní práci hodinového manžela. Kromě kachlíků vám může pomoci s omítáním, vyzdíváním, zazdíváním, či drobnou stavbou doma nebo na zahradě.

Malování pokojů Žďár nad Sázavou

V dnešní době, i když by se čekalo, že je malířů dostatek, tak na objednané malování můžete čekat velmi dlouho. Výjimku tvoří hodinoví manželé. U nich je** malování** často možné v řádu několika dní. Přitom odvedou stejně kvalitní práci jako malíři – profesionálové. A troufám si říci, že mnohdy ještě lepší. Nedávno malovali u sousedů. Obývací pokoj měl být ve světlém růžovém tónu a měl ladit s čokoládově hnědou malbou krbu. Malíř však vymaloval na sytou růžovou a krb dostal rezavý odstín hnědé. O přemalování nechtěl ani slyšet. To se vám s hodinovým manželem nemůže stát. Pro toho je vaše** spokojenost** základem. Bude se maximálně snažit, vše s vámi raději dvakrát probere a často vám ještě nabídne možné úpravy, kreativní nápady a pomoc s úklidem po malování. Přičemž konečná cena bude daleko příjemnější než u malíře.

Úklidové práce Žďár nad Sázavou

I ty si u hodinového manžela můžete objednat.** Úklid** po malování, stěhování, jarní úklid, vánoční úklid. Nebo i pravidelný úklid, když jste dříve narození. Kromě toho si můžete objednat pouze úklid a vyčištění koberců, sedačky, podlahových krytin nebo mytí oken. Okna vám hodinový manžel umyje i s vyčištěním žaluzií a nezapomene ani na parapety. S hodinovým manželem je možné se domluvit na pravidelně opakujícím se úklidu jak pro domácnost, tak pro kanceláře.

Rychlost a spolehlivost hodinového manžela

Jak vidíte, tak hodinový manžel je univerzální pomocník pro každou situaci. S ním již nikdy nebudete bezradně koukat na to, jak vám kape odpad, padá na hlavu polička, nebo jak se zlomenou nohou nezvládáte úklid. Stačí mu zavolat a on přijede, opraví a ještě po sobě uklidí. Navíc, hodinový manžel je příjemný společník, který u práce nenadává ani se nevzteká.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17281 (novesluzby.cz#23271)


Přidat komentář