Hodinový manžel - Prostějov

Trápí vás doma nějaké porouchané zařízení, například vypínač světla? Nebo potřebujete udělat nové obklady v koupelně, vymalovat byt? A neumíte si s tím poradit sami, nebo se vám do toho nechce? Pak si objednejte hodinového manžela.

Jaké by to bylo skvělé, kdybyste měli doma někoho, kdo vám vždy pomůže se vším, co je doma potřeba předělat, dodělat, opravit, smontovat atp. Pokud jste žena a žijete s manželem či přítelem, měl by tuto funkci zastávat právě on. Jenže ne každý muž je všestranně šikovný, ne každý muž je kamarád s francouzským klíčem, šroubovákem, vrtačkou, bruskou a kladivem. Dnešní doba je jiná než dříve – dnešní muži již nejsou všeumělové, kteří si dokáží poradit s každým technickým problémem v domácnosti, tedy alespoň myslím, že většina ne. Ostatně posuďte sami. A nakonec i ti muži, kteří nějaké to řemeslo ovládají, jsou často příliš pohodlní a práci neustále odkládají na zítra, na víkend nebo nejčastěji na neurčito. Jenže co si v takové situaci počít? Požádat souseda? No otázka je, zda to vůbec k něčemu bude, zda to nedopadne stejně jako s vaším manželem či přítelem. I když nemáte nikoho, kdo by vám pomohl udělat práce nebo opravy, které vaše domácnost potřebuje, nezoufejte. Můžete se kdykoliv obrátit na hodinového manžela Prostějov.

Hodinový manžel z Prostějova

Pokud jste z** Prostějova** či okolí, máme pro vás tip na** hodinového manžela**, pana Tomáše Mauera, který nabízí zámečnické, natěračské a zednické práce a obecně veškeré služby hodinového manžela. Věříme, že se službami pana Mauera budete spokojeni. Pan** Tomáš Mauer** je spolehlivý, dochvilný a svou práci odvádí vždy precizně a kvalitně. Chcete-li oslovit pana Tomáše Mauera, použijte níže uvedenou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo:** Tomáš Mauer**, e-mail:** tomas.mauer1@seznam.cz**, telefonní číslo:** 606 267 064**.

Hodinový manžel - Prostějov

Hodinový manžel Tomáš Mauer

Tel.: 606 267 064

E-mail: tomas.mauer1@seznam.cz

Kdo je to hodinový manžel?

Hodinový manžel je muž, který je všestranně nadaný řemeslník, opravář, montér, prostě člověk, který zvládne prakticky všechny běžné práce, opravy a předělávky, které bývá v domácnostech zapotřebí udělat. A proč se hodinový manžel jmenuje hodinový? To by se dalo zdůvodnit dvěma způsoby. Jednak proto, že pokud doma nemáte něco, co zabere opravdu hodně času, například koupelnu která potřebuje celá vykachlíčkovat, ale jen nějaké drobné opravy, například ucpaný dřez, rozbitý vypínač či zásuvku apod. pak u vás doma stráví hodinový manžel často jen jednu hodinu. Ovšem čas, který u vás doma hodinový manžel stráví, může být opravdu hodně variabilní – vždy záleží na tom, kolik toho budete od hodinového manžela požadovat.

Kolik stojí služby hodinového manžela Prostějov?

Dalším zdůvodněním již vžitého sousloví „hodinový manžel“ může být to, že hodinový manžel si zpravidla účtuje hodinovou sazbu, nikoliv celkově provedenou práci.Tato hodinová sazba bývá stejná, ať se jedná o jakoukoliv práci. Sazby hodinových manželů bývají různé, nejčastěji okolo 150 až 250 Kč za hodinu. Většina hodinových manželů si účtuje za první hodinu práce o něco vyšší sazbu a další hodiny strávené prací a opravami u vás doma jsou pak již levnější.

Zámečnické, natěračské a zednické práce

Vyplatí se služby hodinového manžela?

Zda se vám finančně vyplatí využít** služeb hodinového manžela** nebo ne, to záleží především na tom, jaké práce mu zadáte. Pokud po** hodinovém manželovi** budete požadovat jednoduché práce, jako je věšení obrázků nebo sekání trávy či stříhání živého plotu na zahradě, pak by se nejspíše řeklo že ne, protože jsou to jednoduché věci, které si můžete udělat sami. Ovšem i takové zdánlivě jednoduché věci mohou být pro někoho technicky nebo fyzicky méně zdatného problém. Navíc mnoho lidí si hodinového manžela objednává ne proto, že si dané věci nedokáží udělat sami, ale proto, že čas po návratu z práce raději stráví něčím příjemnějším než opět prací, například odpočinkem, relaxací se svou rodinou, sportem, procházkami apod.

Co dokáže hodinový manžel Prostějov?

A co teprve vezmeme-li v potaz práce, které jsou mnohem složitější a obtížnější, než je nějaké věšení obrázků. V domácnosti je mnohdy potřeba udělat takové věci, jako třeba opravit různé porouchané přístroje a zařízení, například mixér, vypínač, elektrickou zásuvku apod., smontovat nový nábytek a rozebrat a odvézt ten starý, smontovat a instalovat kuchyňskou linku a zavěsit horní skříňky kuchyňské linky, instalovat a napojit dřez, připojit plynovou troubu, instalovat digestoř, správně a přesně nařezat a položit lino či koberce, vykachlíkovat podlahu či stěny, provést spárování mezi kachlíky nebo vyčistit to staré, v koupelně například opravit splachovadlo nebo vyměnit záchodovou mísu, opravit pračku, napojit novou pračku na přívod vody, provést nové rozvody elektřiny, instalovat nové zásuvky na potřebná místa, instalovat svítidla, vymalovat byt, zapojit nové elektrické spotřebiče, například dvd, počítač či satelit, nastavit internetové připojení atd. Na zahradě například natřít dřevěné konstrukce altánu, pergoly, garážového stání, ořezat menší stromy aj.

Kvalitní práce hodinového manžela Prostějov

U všech těchto a dalších pracích platí, že ten kdo umí, kdo má praxi a šikovné ruce, ten pracuje mnohem rychleji a bezchybně (nebo alespoň s mnohem menším množstvím chyb, než ten, kdo není tak zručný nebo se v daných pracích nevyzná). Představte si, že byste měli udělat nebo opravit něco, v čem nevyznáte. Zabralo by vám to spoustu času, výsledek by dost možná nestál za nic a pravděpodobně byste nadělali více škody než užitku, pokud byste se ještě navíc i nezranili. Z tohoto hlediska se jednoznačně vyplatí využít služeb hodinového manžela, protože práce je rychle hotová, je odvedená kvalitně, precizně a zpravidla také bezchybně. To, co někomu nezkušenému může trvat i pár hodin, může hodinový manžel zvládnout za poloviční nebo i třetinovou dobu a ještě navíc je výsledná práce provedená kvalitněji a lépe.

Jak se připravit na hodinového manžela?

Před tím, než k vám dorazí hodinový manžel, si pozorně projděte celou domácnost a zapište si vše, s čím potřebujete pomoci, co potřebujete opravit nebo předělat. Díky tomu, až hodinový manžel dorazí, nebudete muset vzpomínat, na co ještě hodinového manžela využít. Podíváte se na svoje poznámky a hned uvidíte. Protože většina** hodinových manželů** si účtuje za první hodinu sazbu vyšší a za další hodiny již o něco nižší, vyplatí se provést vše potřebné hned při první návštěvě, než si zvát hodinového manžela vícekrát.

Umí hodinový manžel vše, nač si vzpomenete?

Protože nikdo není dokonalý a nikdo neumí úplně všechno, je dobré se při** objednávání hodinového manžela** poptat zvláště na ty složitější práce, které jste si na něho nachystali. Předejdete díky tomu zklamání z toho, že vám hodinový manžel nedokáže například opravit televizi, postavit nový komín, vyměnit radiátory apod.

Je hodinový manžel určen pouze ženám?

Hodinový manžel tady samozřejmě není jen pro ženy. Ačkoliv název této služby „hodinový manžel“ může znít tak, že je určena pouze ženám, zdaleka tomu tak není. Hodinový manžel je tu od toho, aby pomohl nebo opravil vše, co je v domácnosti potřeba a je jedno, zda je to domácnost, kde žije samotná žena, pár anebo samotný muž. V dnešní době, kdy muži běžně pracují v kancelářích a v manuálních pracích se nevyznají, je naprosto běžné, že i oni se v domácích opravách raději nechají zastoupit někým zručnějším a zkušenějším. Služby hodinového manžela jsou určeny všem a běžně je využívají i muži či páry.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17726 (novesluzby.cz#24011)


Přidat komentář