Hodinový manžel - Praha a okolí

Valí se na Vás mnoho domácích činností, jako je přibít poličky, umýt auto, shrabat listí, naštípat dříví, a vy nemáte čas? Zavolejte si hodinového manžela, který Vám pomůže s různorodými činnostmi v domácnosti.

Kdo je hodinový manžel?

Hodinový manžel je řemeslník, který rozumí více profesím najednou. Jde o profesionála, jenž se orientuje většinou na provádění řemeslnických prací všeho druhu. Služby hodinového manžela nemůže poskytovat každý, tento řemeslník musí být značně zručný a musí mít obrovský přehled a zkušenosti v rozličných řemeslech. Hodinový manžel pomůže jednotlivcům ale i velkým firmám. Jeho služby je možné využívat jednorázově, anebo také pravidelně, v určité periodě. Služby hodinového manžela objednáte jednoduše, většinou telefonicky či e-mailem, kdy si domluvíte smluvené služby, termín realizace i cenu za provedené služby. Hodinový manžel je výborný pomocník do každé domácnosti i firmy. Pomůže a ulehčí lidem vyřešit mnohdy nepříjemné a dlouho neprovedené práce, které lidé valí stále před sebou.

Proč objednat hodinového manžela?

Nabídka služeb hodinového manžela je velmi všestranná. Pro nedostatek času či nedostatek zručnosti, je volba hodinového manžela výborné řešení.** Hodinový manžel** pomůže se smontováním nábytků, s položením nového koberce či podlahy, s vymalováním pokojů, úklidovými službami či s venkovními pracemi. Dnes nejde již o žádnou zvláštní nadstandardní službu. Pomoc hodinového manžela ocení lidé, kteří žijí sami a nezvládají provádění určitých činností, ale také velké rodiny, které trpí nedostatkem času a potřebné zručností. Pro nedostatek volného času, lidé dnes raději tráví svůj volný čas se svými dětmi a věnují se svým koníčkům a zálibám, než opravují a rekonstruují svůj domov. Proto nemarněte volným časem, nestyďte se, a zavolejte hodinového manžela! Vyřeší za Vás mnoho, své služby provádí ve dne i v noci, za přítomnosti klienta i bez něj.

Hodinový manžel - Praha a okolí

Bydlíte-li v Praze a okolí, a potřebujete firmu, jež nabízí služby hodinového manžela, obraťte se na společnost pana** Tomáše Moravce**. Pan Tomáš Moravec nabízí** kompletní služby hodinového manžela**, zaměřující se na rekonstrukce obydlí, podlahářské práce, obkladačské práce, úklidové práce, montáže a demontáže nábytku, repase dveří i autodopravu. Hodinový manžel v Praze zde: http://www.prima-interiery.cz/

Hodinový manžel - Praha a okolí

  • Tomáš Moravec
  • Tel.: +420 734 445 851
  • Email: info@prima-interiery.cz

Služby hodinového manžela Praha

Služby hodinového manžela jsou:

Úklidové služby Praha a okolí

Mezi základní služby hodinového manžela patří úklidové služby. A to pravidelné, týdenní či měsíční, dle zájmu klienta, ale také nahodilé, jednorázové. Do úklidových služeb spadá vysávání či vytírání domácnosti, umývání oken, úklid po malování, čištění koberců a podlah, úklid na zahradě, jako je odklízení sněhu či hrabání listí. S klientem se hodinový manžel domluví, jak často chce provádět úklid domácností, jaké všechny služby má hodinový manžel provádět, a také v jakém časovém termínu to nejvíce vyhovuje klientovi. Hodinový manžel pracuje v jakoukoliv denní i noční dobu. Nebojte se tedy blížícího se malování Vaší domácnosti, s pomocí hodinového manžela vše zvládnete v klidu, bez zbytečných emocí a časového presu.

Hodinový manžel

Montáž a demontáž nábytku Praha a okolí

Dalším oborem hodinového manžela je montáž či demontáž nábytku. Jestliže jste si zakoupili nový nábytek, ale nevíte si rady s jeho montáží, hodinový manžel Vám rád provede montáž nábytku i demontáž starého nábytku. Hodinový manžel pomůže také s namontováním nové kuchyně, či se zapojením elektrospotřebičů i vodoinstalací. Ale zachrání nás, i když potřebujeme namontovat jen poličky či věšáky, které máme doma již zakoupeny hodně dlouho a není nikdo, kdo by je namontoval. Hodinový manžel zvládne vše rychle a precizně!

Drobné stavební a zednické práce Praha a okolí

V případě rekonstrukce Vašeho domova, Vám hodinový manžel zrealizuje mnoho stavebních prací, jako je škrábání a odstranění starých omítek, štukování zdí a stropů, malování pokojů, bourání či betonování,** drobné zednické práce**, obkladačské práce. Obrátit se na hodinového manžela můžete také při rekonstrukci koupelen včetně bytového jádra. Tento řemeslník nakoupí potřebný materiál, doveze jej i provede realizaci oprav a rekonstrukce. Namontuje také sanitární vybavení, jako je WC, umyvadlo či vodovodní kohoutek, koupelnové poličky a nábytek. Hodinový manžel zajistí také odvoz odpadového materiálu do sběren odpadu. Na závěr celé rekonstrukce provede úklid, a vy můžete v klidu užívat vzniklé rekonstrukce bez vynaložení náročných fyzických a psychických náročných sil.

Podlahy - podlahářské práce Praha a okolí

Dalším oborem hodinového manžela jsou podlahářské práce, kdy pomůže s demontáži staré podlahy, pokládkou nivelační hmoty, montáži nové podlahy, a to koberce, PVC, ale i dřevěné či plovoucí podlahy, a dlažby. Na trhu je obrovské množství různých podlahových krytin, a hodinový manžel díky získané praxe Vám doporučí, do jaké pokoje se hodí jaká podlaha různých tepelných i zvukových vlastností. Hodinový manžel zajistí dovoz nové podlahové krytiny i její položení. Poskytne také pravidelné čištění či lakování vybrané podlahy.

Práce s elektrospotřebiči Praha a okolí

Hodinový manžel provádí drobné opravy elektrospotřebičů či zajistí odvoz i dovoz spotřebiče k renomovaným opravářům. Postará se, aby domácnost byla funkční, bez zbytečných závadných spotřebičů. Koupili jste si novou pračku, myčku, video či televizi? Nevíte jak elektrospotřebiče zapojit? Zavolejte hodinového manžela, který si lehce poradí i s těmito činnostmi. Profesionální hodinový manžel se pravidelně školí v oblasti bezpečnosti a elektroinstalací, proto, aby zvládl spotřebiče odborně a bezpečně zapojit, případně i opravit. Po zapojení spotřebiče Vás hodinový manžel proškolí, jak správně danou věc užívat a ovládat. Šikovný hodinový manžel zvládne i výměnu elektrických pojistek, opravu elektrických sítí, i zapojení domácího internetu a wifi.

Montáž nábytku

Venkovní a zahradnické práce Praha a okolí

Venkovní či zahradnické práce, to jsou také služby, jež nabízí hodinový manžel. Pomůže s natíráním plotu, okapu i fasády, s naštípáním dříví, posekáním trávníku, ale i s pokácením stromů či vyvrácením pařezů. Také podzimní hrabání listí a zimní odklizení sněhu je maličkost, kterou hodinový manžel lehce zvládne. Tyto služby nabízí jednorázově, ale také pravidelně, například podle sněhové kalamity. Záleží, jaké služby si s firmou nabízející služby hodinového manžela domluvíte.

Autodoprava Praha a okolí

Některé společnosti nabízející služby** hodinového manžela** se zabývají i autodopravou, která je velmi potřebná při rekonstrukcích bytů či domů. V případech, kdy je potřeba přemístit větší kusy nábytku, je nabídka autodopravy objemných motorových vozidel veliké plus. Autodopravu využije pro převoz stavebního materiálu, odvození odpadového materiálu, k převozu elektrospotřebičů do opravy či jiných činnostech každý hodinový manžel. Jeho služby jsou tak rychlejší a kvalitnější.

Pracovní nářadí hodinového manžela

Profesionální hodinový manžel vlastní mnoho různých pracovních nářadí pro vykonání svých služeb.Ke své činnosti potřebuje kladívko, metr, vrtačku, sekačku trávy, štětce, nůžky, nože, vysavač, mopy, rýče, lopaty a mnoho jiných nářadí. Většinu těchto nářadí si sebou vozí hodinový manžel ve svém voze, některé si po domluvě s klientem zapůjčuje od klienta či firem, které nářadí půjčují. Pro hodinového manžela není žádný problém sehnat si k provedení žádané činnosti jakékoliv náčiní a nářadí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17578 (novesluzby.cz#23731)


Přidat komentář