Hodinový manžel Opava, Ostrava

V každé domácnosti je čas od času zapotřebí zručných a znalých rukou, které si poradí s odbornými pracemi. Není ve Vaší domácnosti žádný šikovný kutil? Ještě, než oslovíte příslušného řemeslníka, pouvažujte nad službami hodinového manžela.

Zkušený a znalý hodinový manžel totiž zastane hned několik řemeslníků. S všestranným hodinovým manželem tak ušetříte nemálo času při hledání jednotlivých řemeslníků. Budete-li s Vámi vybraným hodinovým manželem spokojeni, pak se může stát Vaším rodinným hodinovým manželem. Vždy, když se pak něco pokazí, nebo budete něco potřebovat zmodernizovat, vybudovat, budete vědět, na koho se obrátit.

Hodinový manžel pro Opavu i Ostravu

Podíváme-li se na označení živnosti „hodinový manžel“, pak nás

může logicky napadnout, že se jedná o jedince, který nahrazuje manžela na jednu hodinu. Pravdou však je, že nahrazuje domácího kutila nebo řemeslníka. A když jsme již u toho nahrazování. Jeho činnost se netýká žádných erotických služeb. Zato však hodinový manžel pomůže s rozmanitými pracemi, kterých je v každé domácnosti třeba. Trápí Vás neustále kapající kohoutek? Zakoupili jste si nový dřez a potřebujete ho nainstalovat? Rádi byste měli nově obloženou vanu? Potřebujete přepažit místnost, nebo vybudovat stropní podhled? Nejen ohledně těchto prací se můžete obrátit na hodinového manžela.

Poptáváte hodinového manžela v Opavě, Ostravě a okolí?

Profese** hodinového manžela** u nás nemá zas tak dlouhou historii. Ovšem poptávka po službách hodinového manžela stoupá. Svědčí o tom také nemalá nabídka hodinových manželů.

Obliba hodinových manželů je zcela logická a jednoduchá zároveň. Jistě není příjemné zdlouhavě hledat kontakty na jednotlivé řemeslníky, doufat, že budou mít čas, kdy Vy budete potřebovat. Vedle toho od hodinového manžela můžete očekávat zvládnutí celé řady prací, a to na vysoké úrovni. Je však třeba něco vědět. Málokterý hodinový manžel se může pochlubit nabídkou všech řemeslných prací, drobných a rozsáhlých. Vybírejte tedy hodinového manžela nejen dle toho, co nyní potřebujete, ale můžete i v budoucnu požadovat.

Proč kontaktovat hodinového manžela

hodinový manžel

Proč tedy vůbec kontaktovat hodinového manžela? Můžeme si to shrnout.

S hodinovým manželem ušetříte Váš čas, peníze i nervy. Čas jsme již zmínili. Ovšem jen z jedné stránky. Jste-li ženou, pak možná znáte čekání. Čekáte na dobu, kdy Váš partner, manžel vymění vodovodní baterii, vymění těsnění. Opraví kapající kohoutek aj. Nečekáte jen hodiny a dny? Proč to tak dlouho trvá? Na vině může být nedostatek času, chuti, ale také zkušeností s danou činností. Proč zbytečně trápit sebe, partnera, manžela? Nechcete-li již čekat a naopak se chcete vyhnout zbytečným hádkám, pak stačí oslovit některého z hodinových manželů.

 

Ušetření peněz

Je samozřejmé, že hodinovému manželovi budete muset zaplatit. Hodinový manžel Vás však přijde o poznání levněji, než kdybyste se do dané činnosti nejprve pustili sami, či Váš partner a dopadlo to špatně. Mnohdy je totiž napravení pokaženého finančně náročnější. A to opět nezmiňujeme onen čas. Ten je také zapotřebí započíst.

Nabídka služeb hodinového manžela v Opavě, Ostravě a okolí

Jaké služby můžete očekávat od hodinových manželů? Již výše jsme uvedli, že rozsah služeb je skutečně široký. Hodinový manžel, který může poskytnout více služeb, je bezpochyby žádanější. Některý z hodinových manželů se může specializovat například na kompletní instalatérské práce, další pak na práce topenářské, či sádrokartonářské. Najdete i hodinového manžela, který Vám provede kompletní rekonstrukci bytového jádra. A pak najdete hodinového manžela, který nabízí tzv. od všeho trochu. Poptávat můžete například opravu, či položení podlahové krytiny – výměnu vypínače, zásuvky – omítnutí zdiva – montáž umyvadla – obložení vany aj.

Pojďme se blíže podívat na některé z nabízených služeb hodinového manžela Opavy a Ostravy.

Instalatérské práce v Opavě a Ostravě

Instalatérské práce mají co dočinění s vodou, o tom není pochyb. Co se však ukrývá pod instalatérskými

pracemi?

Kupříkladu se jedná o rozličné instalatérské opravy, nebo úpravy (těsnění, kohoutek, vodovodní baterie aj.) – výměnu zařizovacích předmětů (vany, sprchového koutu, umyvadla, toalety, bidetu aj.) – čištění kanalizace – opravy kanalizace – provedení nových rozvodů kanalizace – provedení nových rozvodů vodovodů – rekonstrukce bytového jádra aj.

hodinový manžel

 

Podlahářské práce v Opavě a Ostravě

Stěhujete se do nového domova? První, co plánujete, je výměna podlahové krytiny? V současnosti máte na výběr z celé škály podlahových krytin. Můžete si například zvolit linoleum, dlažbu, plovoucí podlahu aj.

A jaké dílčí činnosti se ukrývají pod podlahářskými pracemi? Poptávat například můžete výměnu stávající podlahové krytiny, vyrovnání podlahy stěrkováním, či nivelací, strhnutí původní podlahové krytiny, likvidace stávající podlahové krytiny aj.

Obkladačské práce v Opavě a Ostravě

Také nabídka obkladaček, stejně jako podlahových krytin, je v současnosti mnohem širší, než tomu bylo například před třiceti lety. A tak, pokud chcete například zvelebit Vaši kuchyň právě novými obkladačkami, pak si bezpochyby vyberete. Pak již jen stačí mít kontakt na šikovného hodinového manžela, který Vám kuchyň obloží. Ostatně hodinový manžel Vám také může obložit koupelnu a/nebo toaletu, a to v případě, že byste si chtěli také dopřát hezčí a modernější vzhled těchto místností.

 

Sádrokartonářské práce v Opavě a Ostravě

hodinový manžel

Když jsme již u koupelny, toalety a kuchyně, pak s těmito prostory úzce souvisí otázka rekonstrukce. Bydlíte-li v panelovém domě, respektive bytě, ve kterém je ještě původní umakartové jádro, pak také můžete využít služeb hodinového manžela.A to hodinového manžela, který nabízí zednické, sádrokartonářské, obkladačské a instalatérské práce. Veškeré tyto práce jsou totiž zapotřebí při zmíněné rekonstrukci.

A proč sádrokartonářské práce? Sádrokarton je velmi oblíbeným stavebním materiálem, který se velmi často používá právě pro rekonstrukce bytových jader. Využití sádrokartonu je však mnohem širší. Díky svým jedinečným vlastnostem, je možné sádrokarton použít na zbudování stropního podhledu, na rekonstrukci půdního prostoru, na přepažení místností aj.

Sádrokarton je možné ve finále vymalovat, vytapetovat, obložit.

Zednické práce v Opavě a Ostravě

Již v úvodním odstavci jsme zmínili potřebu zednických prací, a to při** rekonstrukci bytového jádra**. Zedníka si většina z nás spojuje s cihlami, omítkou. Ovšem zručný, šikovný a všestranný zedník, kolikráte také zabrousí i do dalších řemesel. K nim patří například obložení vany, sprchového koutu, toalety, položení dlažby v koupelně, chodbě aj. Zednické práce jsou však často také nutné v případě, kdy si necháváte například vyměnit stávající zárubně a dveře a/nebo okna. Ať je firma, která se specializuje na dveře a okna sebešikovnější, jenž těžko se zabrání tomu, aby nedošlo k nějakým nedodělkům. Při vybourání původních zárubní, či okenních rámů, může lehce dojít k poškození omítky. A tak, v tom případě, pak dojde na šikovného zedníka a následně malíře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17228 (novesluzby.cz#23145)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš | 07.01.2014 14:42
Re: Hodinový manžel Opava, Ostrava Děkuji za doporučení, skvěle odvedená práce!


Přidat komentář