Hodinový manžel - Brno a okolí

Ucpal se Vám doma kohoutek, jsou cítit odpady, potřebujete vymalovat, nebo rovnou zrekonstruovat koupelnu či kompletně byt? Obraťte se na hodinového manžela, který si se všemi drobnými i rozsáhlými pracemi poradí.

Hodinový manžel

Jestliže Vám doma kape kohoutek u dřezu, protéká Vám záchod nebo se Vám nedaří složit nábytek, a nemáte nikoho, kdo by Vám tyto menší práce provedl, pak se můžete obrátit na hodinového manžela, který je zručným řemeslníkem v mnoha oborech. Hodinový manžel je název pro jedince či celou firmu, která je připravena na zavolání provést v domě nebo v bytě různé opravy nebo řemeslné práce a to jak ty drobné, tak i většího charakteru. Záleží na nabídce firmy. Tyto řemeslné práce, služby oceňují převážně ženy, které nemají doma** pomocnou ruku muže** a je pro ně snazší přizvat hodinového manžela, než se shánět po známých a dávat všem na vědomí, že jsou samy. Většinou požadují práce, jako jsou: oprava kapajícího kohoutku, nefunkční pračka, připevnění garnyž, a mnoho jiného. Ale pozor. V dnešní době rozhodně nevyužívají služeb hodinového manžela pouze ženy. Na takové firmy se obracejí i muži, kteří buďto nejsou zruční, nebo nemají čas na takové práce, nebo je řemeslnické práce nebaví či jim nejdou. Hodinový manžel musí mít velice široké znalosti z různých oborů, dále je nutné, aby byl vybaven potřebným nářadím a v neposlední řadě byl dostatečně zručný. Výhodou této služby je, že pokud máte doma více drobností na spravení, není třeba obvolávat několik firem, protože všechno zvládne jediná firma.

Proč využít služeb hodinového manžela

Hodinový manžel by měl být v každém ohledu profesionál, a jak je již výše uvedeno, zpravidla se jedná o šikovného řemeslníka, který má bohaté znalosti a zkušenosti s nejrůznějšími pracemi a montážemi. Tyto služby nemusí zákazníci využívat pouze pro svou domácnost, ale na hodinového manžela se obracejí i firmy a jednotlivé kanceláře. Klidně je možné, pokud narazíte na opravdu šikovného hodinového manžela, který bude mít profesionální přístup, že jeho služeb budete využívat i v budoucnosti. Pokud budete s jeho službami spokojeni a i nadále využijete jeho nabídek, nebudete muset pracně shánět různé jiné řemeslníky a nebudou se u Vás střídat cizí firmy. Hodinového manžela si můžete dopředu sjednat na určitou hodinu, třeba i o víkendu, což je také velkou výhodou.

Stavební práce

Hodinový manžel si neporadí pouze s montáží nábytku, s ucpanými odpady nebo s pověšením poliček. Hodinový manžel dokáže realizovat spolu se svými spolupracovníky kompletní stavební práce. Některé firmy se specializují na stavební práce menšího rozsahu, jiné se nebrání ani stavbě celého domu. Mezi stavební práce můžete zahrnout bourací práce všeho druhu, výstavba hrubé stavby, různé zednické práce, obkladačské práce, dále omítky, štuky, malby, nátěry, případně izolace, zateplení a v neposlední řadě sádrokartonářské práce. Většina stavebních firem provádí i větší rekonstrukce a realizace staveb. Stavební firmy jsou připraveny na žádost klienta sehnat všechna povolení nutná ke stavbě a k rekonstrukci, dále dodat stavební a projekční dokumentaci nebo zařídit stavební dozor. Opravdu dobré stavební firmy zvládnou kvalitně a šetrně zrekonstruovat i historické budovy.

Rekonstrukce bytů

Každý z nás chce bydlet hezky a pohodlně. Mít útulné bydlení, kde se člověk cítí dobře, je základem spokojeného života. Bydlení by mělo poskytovat vše, co obyvatelé bytu nebo domu potřebují. Požadavky lidí jsou různé. I přes jejich rozdílnosti si však všichni přejí mít dostatek prostoru pro trávení volného času, mít prostornou a komfortní koupelnu a celkově mít interiér sladěn tak, aby na obyvatele domácnosti dýchala pohodová atmosféra. Rekonstrukce bytu patří k velmi náročným pracím a to jak po stránce fyzické, tak i psychické. S rekonstrukcí souvisí mnoho prací, z nichž nejnáročnější a nejdražší je rekonstrukce bytového jádra. Právě kvůli náročnosti mnoho lidí rekonstrukci bytu odkládá a čeká na vhodnější dobu. Vy už čekat nemusíte. Jestliže se obrátíte na firmu, která se rekonstrukcemi bytů zabývá, navíc rychle a levně, pak máte vyhráno. Celková rekonstrukce nezabere více než pár týdnů a Vy tak budete moci bydlet ve Vašem vysněném novém království. Rekonstrukce s pomocí profesionální stavební firmy je však naprosto pohodlná, rychlá a kvalitní.

Zednické práce

Zednické práce jsou velmi široký pojem. Zahrnují v sobě běžné stavební práce, ale i práce bourací, štukatérské, obkladačské včetně elektroinstalace, montérských prací i malířských. Záleží na konkrétní předběžné domluvě, s čím vším si zedník poradí. Někteří zedníci jsou specialisté na omítky, obkladačské práce a sádrokartonářské, jiní navíc i na malířské a instalatérské. Některý zedník může mít velmi rozsáhlé znalosti a specializace, jiný se zaměřuje pouze na základní nebo konkrétně určené práce. A kdy se na zedníka obrátit? Rozhodně v případě, plánujete-li stavbu nemovitosti. Zednické práce jsou žádané a dobrých zedníků není nikdy dost. Máte-li na výběr, obraťte se na ověřenou firmu, kde budete mít jistotu, že jste nešlápli vedle.

Pokládka koberců a plovoucích podlah

Potřebujete pomoci s výběrem, koupí a položením koberce nebo plovoucích podlah? I v tomto případě se můžete obrátit na hodinového manžela, který se vyznačuje výbornými referencemi, bohatými zkušenostmi a který již potěšil mnoho zákazníků před Vámi. Vyberte si takového hodinového manžela, který má pokládku koberců a plovoucích podlah v nabídce. Firmy většinou dokážou pracovat se všemi druhy podlah, jako např. s plovoucími podlahami, laminátovými a dřevěnými podlahami, s PVC podlahami, ale položí Vám také linoleum, koberec či korkovou podlahu. Plovoucí podlahy patří k velmi oblíbenému druhu podlah. Je tomu především proto, že ve své skladbě zahrnují zvukově izolační vrstvu. Plovoucí podlahy patří k nejvíce využívaným podlahám v bytech, ovšem díky svým výborným vlastnostem jsou vhodné i v prostorách veřejných budov, které se vyznačují mnohem většími nároky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17942 (novesluzby.cz#24406)


Přidat komentář