Dřevovýroba, plotovky, palubky - Všemina

Stačí se rozhlédnout kolem sebe, nehledě na to, zda bydlíte v bytě, domě, jste majitelé chaty, chalupy apod. Dřevo se stává stále více naším „společníkem“ a „pomocníkem“, jenž interiéru i exteriéru dodá ten správný punc komfortu a útulnosti.

Dřevo je čistě přírodním ekologickým materiálem, pro něhož je navíc typický výjimečný, nadčasový vzhled a příjemná vůně. Dřevo v jakékoli podobě je možné využít pro byt, dům, chatu, chalupu, ale i zahradu. Nenajde se snad prostor, kde by nebylo možné dřevo použít.

Dřevovýroba, plotovky, palubky – Všemina

Hledáte ve Vašem okolí firmu, zabývající se dřevovýrobou, s bohatými zkušenostmi v oblasti zpracovávání dřeva? V tom případě Vám můžeme dát tip na zavedenou českou firmu, která se specializuje na dřevovýrobu. Poskytuje palety, plotovky a další produkty ze dřeva. Řeč je o firmě Jaroslav Tomšů, obec Všemina. Budete-li se chtít domluvit na konkrétním produktu ze dřeva, dohodnout se na možnostech, cenové kalkulaci, termínu dodání aj., pak můžete Vaše dotazy zaslat na e-mail jaroslavtomsu@seznam.cz. Připojujeme také tel.: +420 777 779 520.

Jaroslav Tomšů

Tel.: 777 779 520

E-mail:jaroslavtomsu@seznam.cz

Dřevovýroba Všemina - pergola, altán, chatka

Dřevovýroba, to nejsou jenom samostatná prkna, či latě, palubky. U firmy, která se specializuje na dřevovýrobu, si můžete objednat kompletní stavbu, či tzv. montovanou stavebnici, kterou si pak můžete sami, jste-li zruční, smontovat. A o jakou stavbu se jedná? Může jít o pergolu – altán – přístřešek – zastřešení terasy – chatku aj. Dřevovýroba zahrnuje i výrobu schodiště, výrobu zahradního posezení a další, viz níže.

Nabídka firmy zabývající se dřevovýrobou Všemina

S jakou nabídkou se můžete u firem specializující se na dřevovýrobu, setkat? Kupříkladu se jedná o plotové dílce – plotové laťky – plotové rýgle – králíkárny s různým počtem kotců o dřevěné podlaze – králíkárny s různým počtem kotců s roštem - psí boudy (malé, malé střední, větší střední, velké) – udírny – palubky – palety aj.

Dřevo – stavební materiál

Veškeré výrobky, produkty ze dřeva, mohou být vyrobené z rozličného dřeva. Než si s Vámi vybranou firmou odsouhlasíte konkrétní zakázku, určitě se dopředu informujte, z jakého dřeva, jaké kvality, bude Vámi požadované, firma vyrábět. Důležité také je, zda a jakým způsobem je dřevo vysušeno, kvůli dosáhnutí optimální vlhkosti. Jiné vlhkosti je totiž požadováno kvůli aklimatizaci v interiérových podmínkách, jiné v podmínkách exteriérových.

Plotovky, výroba plotovek, plot ze dřeva Všemina

Možná jste zastáncem co kus, to originál. Ne však u všeho je tento přístup vhodnou volbou a řešením. Kupříkladu plot ze dřeva by nemusel být zrovna efektní a vzhledný, kdyby co plotový dílec, to jiný rozměr, jiná délka, šířka. V případě výroby plotových dílců se můžete setkat s výrobou ruční, ale také výrobou strojovou, která, co si budeme povídat, je zárukou přesnosti. Firma Vám také může nabídnout latě o standardních rozměrech, které jsou klienty běžně poptávané. Není však problém se také domluvit na zcela individuální zakázce, podle Vaší potřeby, co do délky, šířky, tloušťky.

Všemina opracování plotovek

Ovšem nejen rozměry jsou parametrem pro volbu vzhledu plotu. V případě plotových latí můžete také požadovat jejich opracování. Oblíbená je například srážená boční hrana, díky které členění plotu lépe vyniká. Co se týká horního zakončení, pak to se řeší například do ozdobného obloučku, do špičky, nebo také do roviny. Vše však záleží na možnostech a domluvě. V neposlední řadě, co se týká opracování, se u profesionální firmy setkáte s broušenou plotovkou, kdy je zbavena jednotlivých otřepů, vznikajících při výrobě. Díky tomuto zbavení je pak mnohem jednodušší nanášet barvu, která bude navíc i stejnoměrná.

Nabídka palet Všemina, přepravní palety, paletové ohrádky

V případě výroby palet, které slouží pro praktické přepravování rozličného zboží, si budete moci vybrat hned z několika typů. U firmy zabývající se dřevovýrobou, si můžete objednat například vyhotovení přepravních palet – euro palet – standardních palet – atypických palet -paletových ohrádek aj. Budete-li potřebovat vyrobit více, než jen malé množství, pak se můžete s firmou domluvit nejprve na vyhotovení vzorku. Bude-li Vám vyhovovat, pak již nic nebude bránit tomu, aby se firma pustila do výroby Vámi požadovaného množství vybraných palet.

Přepravní palety, výroba Všemina

Přepravní palety představují plochý pevný podklad. Přepravní palety nabízí využití pro přepravování stohovatelných produktů. Díky přepravním paletám lépe a efektivně využijete ložných ploch jednotlivých přepravních prostředků, které používáte: kontejnery, nákladní automobily, železniční vagony aj.).

Euro palety Všemina, přepravní palety

Euro palety se řadí k rozšířenému typu přepravních palet výměnných. Podstata euro palet, oproti běžným přepravním paletám, je dodržení stejnosti veškerých parametrů, tj. délky, šířky, výšky, plochy.

Standardní palety, výroba Všemina

A pak tu máme standardní palety, které na rozdíl od výše jmenovaných euro palet, mohou mít různou výšku, ale také konstrukci a nosnost. Používaný rozměr standardních palet je pak daný.

Atypické palety, výroba Všemina

Další možností stran palet, jsou palety atypické. Již z názvu vyplývá, že tyto palety nebudou odpovídat výrobním standardům. Jsou poptávané v případě, kdy je třeba přepravit zboží o nestandardním rozměru, nestandardní nosnosti.

Paletové ohrádky, výroba Všemina

Vedle palet se můžete také s firmou zabývající se dřevovýrobou dohodnout na vyhotovení tzv. paletových ohrádek. Svým způsobem se jedná o nádstavce, jejichž využití spočívá v upevňování přepravovaných produktů. Tyto paletové ohrádky navíc zajistí stopovatelnost palet, a to i u materiálů, které nejsou pevné. Podstata paletových ohrádek spočívá v jednotlivých rámech, které do sebe pasují a stanoveným počtem ohrádek. Díky tomu je možné se rozhodnout pro určitou výšku palety, dle Vaší aktuální potřeby.

Zahradní přístřešky, výroba přístřešků Všemina

Přesuneme se od plotovek a palet do jiné oblasti, kterou je zahrada. Plot, oplocení se zahradou souvisí. My se však soustředíme na zahradní přístřešky, jejichž oblíbenost stoupá. Zahradním přístřeškem může být altán, pergola pro posezení jako zahrádka, pergola pro posezení s pnoucími rostlinami, zastřešení terasy, přístřešek pro auto, nářadí, gril, popelnice, uskladnění dřeva na otop aj.

Zahradní přístřešky Všemina – altán, pergola

Altánek, stejně jako pergolu je možné spatřit nejen na soukromých pozemcích, v zahradách, ale také v parcích, v prostranstvích zámeckých zahrad aj. Altánek se může stát Vašim stinným útočištěm. Místem, kde se budete střetávat s Vašimi blízkými. Místem, kde budete moci relaxovat, vychutnat si v klidu šálek čaje, přečíst knihu aj. Také pergolu je možné využít pro příjemné sezení. Pergola bývá volena, respektive nahrazena u restauračních zařízení, místo posezení se slunečníky. Krytá pergola Vám umožní si vychutnávat objednaný pohár, drink, i když spadne nějaká tak dešťová kapka.

Výrobky ze dřeva Všemina – cena

Dřevu, jako stavebnímu materiálu, který je možné použít do interiéru, exteriéru, dává řada z nás přednost. Za kvalitu, nadčasovost a trvanlivost, která se snoubí s kvalitním produktem, respektive precizně vyhotoveným produktem z kvalitního, ne podřadného, dřeva, si bezpochyby rádi připlatíme. Firma, která se zabývá dřevovýrobou, Vám může předložit ceník na konkrétní produkty, výrobky. Rozmanitost výroby je však natolik značná, že by daný ceník mohl mít i několik stránek. Cena však nemusí být pevně daná. Některé firmy přichází i s nabídkou smluvní ceny, kdy se cena odvíjí od konkrétního požadavku, termínu vyhotovení aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17759 (novesluzby.cz#24079)


Přidat komentář